Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 έως 10 από 50

Θέμα: Chuck 3x18&19 - Chuck Versus the Subway

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    103 Χρήστες
    9,6
    για να ψηφήσετε
    3x18&19
    Chuck Versus the Subway

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Εμφάνιση Περίληψης
    Ο Δακτύλιος έχει φτάσει πλέον πολύ κοντά στον Chuck και την ομάδα του κι ο Steven κάνει ό,τι μπορεί για να σώσει το γιο του. Στο μεταξύ, ο Casey προσπαθεί μυστικά να προστατεύσει την κόρη του από το Δακτύλιο κι ο Big Mike μαθαίνει πολύ σοβαρά νέα για το Buy More.Φινάλε 3ης σαιζόν
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    24/05/2010 - 19:00
    GMT -5
    25/05/2010 - 03:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Master Το Avatar του/της theo58
    Likes / Thanks
    -Chuck...
    -Sorry... I just had to reboot!

Φοβερα και το δυο επεισοδιο και ενα απολαυστικοτατο showdown μεταξυ των intersects.....

Περιεργο λιγο το φιναλε με την εννοια οτι μας αφηνει αρκετα ερωτηματα και μαλλον πιστευω οτι γυριστηκε ετσι μηπως και τυχον ηταν series finale..

Το μονο που με ψιλοχαλασε ηταν οτι περιμενα ενα upgrade...οταν πηγε στον υπολογιστη.....

Αντε ρε Τσακαρε με το καλο τα ξαναλεμε απο Σεπτεμβρη.....

3. Thanks Sikelos, letaki thanked for this post
    TV Guru! Το Avatar του/της Darkphobia
    Likes / Thanks
    To καλύτερο επεισόδιο της σειράς EVER!!!

Παναγία μου τι finale ήταν αυτό?Τα είχε όλα!!Δράση,ανατροπές,αποκαλύψεις,το θάνατο του Papa Bartowski(καταραμένε Shaw) και φυσικά το απίστευτο τέλος.

Μετά τον Papa έρχεται και η Mama Bartowski για να δέσει το γλυκό.Κάτι μου λέει πως νέος κακός αλλά Alias έρχεται στο προσκήνιο.

Μόνο η Ellie μας είχε μείνει και,δυστυχώς,για μένα το μαθέ και αυτή.Η σκηνή οπού ο Shaw πυροβολεί εν ψυχρώ τον Papa και η αντίδραση της Ellie ήταν πραγματικά σπαρακτική.

Ένα πράγμα δεν μπορώ να καταλάβω όμως.Γιατί αυτός ο κ......ς ο Shaw δε λέει να πεθάνει.Δε γουστάρω να δω τη φάτσα του και του χρόνου.

Τέλος,νομίζω πως η φετινή season ξεπέρασε κάθε προσδοκία.Αυτή η σειρά είναι πραγματικά μια από τις μεγαλύτερες εκπλήξεις για μένα καθώς όταν την ξεκίνησα δεν περνούσε καν από το μυαλό μου το κόλλημα που θα μου προκαλούσε.

Ποιος περιμένει ένα καλοκαίρι μου λες?!?!?!!!

5. Thanks The Comedian, MiriMiri, WhisperOfDeath, Sikelos, letaki thanked for this post
    TV Maniac Το Avatar του/της Ujio
    Likes / Thanks
    Έπος ήταν το φινάλε
    Φανταστικά και τα δύο επεισόδια με γρήγορη πλοκή. Ο Shaw φοβερός villain για άλλη μία φορά. Και αν συνυπολογίσουμε ότι αυτό δεν ήταν το αρχικά προγραμματισμένο φινάλε όφειλω να δώσω τα σέβη μου στους σεναριογράφους
    There is no justice, not in this world.
    Spartacus

7. Thanks The Comedian, MiriMiri, Sikelos, Darkphobia thanked for this post
    Ενεργό Μέλος
    Likes / Thanks
    ΜΟΛΙΣ ειδα το πρωτο..παιδια τελειο..Αλλα ειμαι μεσα στα νευρα δηλαδη τωρα επιτοπου με την ΕΚΑΜ να τα διαλυσουμε ολα στην cia..να τον πιασω τον shaw
    'Ψυχούλα μου εσενα εψαχνα..και ελεγα ποιον θα γ....ω σημερα..''χαχα

Τωρα ειδα και το 2ο νταξει επη και τα 2 ολοι η οικογενεια σε δραση αντε να δουμε τι θα γινει ολα τελεια καλα σαρα προσκυνω τελευταιο πλανο..η κοπελα θεα ειναι..ΑΝΤΕ ΠΑΜΕ ΣΕΖΟΝ 4!!!!ΕΠΟΣ CHUCK ΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΟΥΜΕ
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την metallurgy; 25 Μαΐου 2010 στις 15:01
    You take my life but I'll take yours too

9. Thanks Sikelos, Darkphobia thanked for this post
    Newbie
    Likes / Thanks
    fantastiko,epiko epeisodio m e3eli3eis sthn up8esh.alla pl me afhnei s apories g t telos(mama bartowski).perimena stn upologisth n kanei upgrade.maxh intersect me intersect(chuck vs shaw).Teleio

TV Master Το Avatar του/της letaki
    Likes / Thanks
    απο που να αρχίσω ε...; έχω πάθει σοκ, θέλω να τα πω όλα μαζί..
    και τα δύο επεισόδια επικά.. Η Ellie υπέροχη και ανατρεπτική.. πραγματικά συγκινητική σκηνή που βλέπει να σκοτώνουν τον πατέρα της..:*(
    Ο Shaw μας τα έκανε τεράστια, πέθανε ρε μάγκα ΠΕΘΑΝΕ!
    To πόσο το ευχαριστήθηκα το ξύλο που έφαγε στο τέλος απο τον Chuckαρο δεν λέγετε..
    γουστάρω πολύ τα flash back και το όλο μυστήριο που ξεκηνάει με τη μαμά Bartowski ...
    Morgan για τα σπασμένα δάχτυλα, για την σκηνή με τον deadnator και τις ατάκες "He's gonna drop it!" "I'm so sorry everybody.." ..
    Ο awesome είναι γαμάτος όταν χάνει την ψυχραιμία του, και ερωτεύτηκα τη drunk version του.. Χάρηκα πολύ Casey and the daugther, και εύχομαι να υπάρξει συνέχεια με Alex - Morgan ..
    Jefster τα σπάσανε για μια ακόμη φορά... Hilarious Jefster wanted.. - "Did we do that?" ..
    btw μεταξύ μας πάντα το φαντάστηκα πως ο μπαμπαBartowski δεν θα άφηνε έτσι ξεκρέμαστο τον Chuck.. ή οτι τουλάχιστον θα του άφηνε μια έκπληξη..
    Και άφησα για το τέλος την πολυαγαπημένη μου Sarah.. τι να πεις για αυτή την κοπέλα.. πραγματικά υπέροχη για μια ακόμη φορά.. εύχομαι στην επόμενη σεζον να δούμε baby από Sarah-Chuck..

αυτά..
    αα και ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΘΕΛΩ 4 SEASON RIIIIIGHT NOOOW....!!

12. Thanks The Comedian, fofoti, evina1, Sikelos, Darkphobia thanked for this post
    Ενεργό Μέλος
    Likes / Thanks
    letaki den nomizo na doume alex-morgan giati o casey tha ton paei.....koskino.tha tou mathei ton erota...
    CHUCK ΖΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΟΥΜΕ
    ekei p leei oti ''Ι just need to reboot..''
    ΠΕΘΑΙΝΩ!!!!!!!
    ανυπομονω να δουμε τι και πως μαλλον και η μαμα ηταν agent
    You take my life but I'll take yours too

Αρθρογράφος Το Avatar του/της Filmfreak
    Likes / Thanks
    όσοι ψήφισαν κάτω από άριστο μάλλον το έκαναν καταλάθος, δεν εξηγείται αλλιώς...η σειρά ήταν η καλύτερη της φετινής χρονιάς και απέδειξε στους δίσπιστους (I was a one too) οτι έχει ακόμα πολλά να πει και να προσφέρει!!! μην μπω σε λεπτομέρειες, δεν χρειάζεται...ήταν όλο τέλειο και χαίρομαι που έβαλε τα γυαλιά σε μερικές άλλες σειρές (φτού) ονόματα δεν λέμε και έδωσε μερικά μαθήματα τηλεόρασης!!! του χρόνου πάλι Τσάκαρε!!!

btw το τέλος το είχα προβλέψει πολλά πολλά επεισόδια πριν...

15. Thanks The Comedian, MiriMiri, letaki, Darkphobia thanked for this post
    Newbie Το Avatar του/της freak kitchen
    Likes / Thanks
    Απιθανη 3η σαιζον, τελειο φιναλε, πολλα υποσχομενο.Ειδα οτι θα παει και για 4η σαιζον!Μακαρι να ισχυει!
    "What's Lost?" Desmond Harrington.

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία