Αποτελέσματα Δημοσκόπησης: Ηow I Met Your Mother 5x24 Doppelgangers - Πως σας φάνηκε το φινάλε της σεζόν;

Ψηφοφόροι
77. Δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε αυτή τη δημοσκόπηση
  • ¶ριστο

9 11,69%
  • Πολύ Καλό

32 41,56%
  • Καλό

16 20,78%
  • Μέτριο

11 14,29%
  • Χάλια

5 6,49%
  • Απογοήτευση

4 5,19%
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Αποτελέσματα 21 έως 28 από 28

Θέμα: Ηow I Met Your Mother 5x24 - Doppelgangers

TV Guru! Το Avatar του/της smile88
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την great Εμφάνιση Δημοσίευσης
    smile88 είσαι σίγουρη ?? εγώ θυμάμαι μονόλογο του Τed που λέει ότι τελικά θα είναι αυτός ο άντρας της ή κάτι τέτοιο.

Ας μας βοηθήσει και ο guru Kal
    E,αν ηταν κατι μεγαλο,θα το θυμομουνα.Εκτος κι αν,οταν το ειδα,επαθα τετοιο σοκ/σιχαμαρα και το εκανα αυτοματα delete απο την μνημη μου!
    Παντως στο How I Met Your Mother Wiki,στην αναλυση του χαρακτηρα της Ρομπιν,εχει ολοκληρη παραγραφο για την σχεση της με τον Ντον,αλλα πουθενα δε λεει οτι θα παντρευτουν,συμφωνα με τον μελλοντικο Τεντ!Και στα αλλα αρθρα που κοιταξα,αναφερεται πολλες φορες ο μελλοντικος Τεντ για hint σε καποιο πραγμα... :/
    Απλα πηραμε στα σοβαρα το "και αυτη ειναι η ιστορια του πως η Ρομπιν γνωρισε τον Ντον"...

2. Thanks great thanked for this post
    TV Master
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την Vagelis88 Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Α

Να πω την αλήθεια,δεν ανυπομονώ και τόσο φέτος για το τη συνέχεια της σειράς,με κούρασε αρκετά. Η φετινή σεζόν ξεκίνησε πολύ καλά,αλλά μετα το 10ο και με εξαίρεση ένα-δυο επεισόδια ήταν αντικειμενικά βαρετή...
    Νομίζω ότι δεν μπορείς να λες ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ.
    Εμένα μ' άρεσε το 24 όπως και τα 23, 22, 21. Δεν λέω ότι η σεζόν ήταν κωλοσούπερ αλλά τε συγκεκριμένα μου άρεσαν πολύ. Και βλέποντας και τη βαθμολογία θα έλεγα ότι "αντικειμενικά" ήταν καλή σεζόν.

Τι θέλω να πω; ΔΕΝ υπάρχει η λέξη αντικειμενικά όταν μιλάμε...περί ορέξεως.

4. Thanks emily_gl_box thanked for this post
    Newbie Το Avatar του/της Vagelis88
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την koolxs2973 Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Εμένα μ' άρεσε το 24 όπως και τα 23, 22, 21. Δεν λέω ότι η σεζόν ήταν κωλοσούπερ αλλά τε συγκεκριμένα μου άρεσαν πολύ. Και βλέποντας και τη βαθμολογία θα έλεγα ότι "αντικειμενικά" ήταν καλή σεζόν.

Για 23 και 21 μου άρεσαν και εμένα,και νομίζω το είχα σχολιάσει στα ανάλογα threads...
    Κι ούτε συμφωνώ με ορισμένα posts που λένε "δεν θα ξαναδώ ποτέ αυτήν την απαίσια σειρά", "είναι ντροπή που υπάρχει ακόμα" κλπ κλπ. Απλά θυμάμαι ότι τα επεισόδια 2ης-3ης σαιζόν τα έβλεπα και διασκέδαζα πολύ περισσότερο.

Αντιθέτως, προφανώς μπορείς να χρησιμοποιήσεις το "αντικειμενικά" ακόμα κι όταν μιλας για αν σου αρέσει κάτι ή όχι.

π.χ Μια κοπέλα μπορεί να αρέσει σε 2-3 άτομα,αλλά αν δεν αρέσει σε 100-200, είναι αντικειμενικά άσχημη

Newbie
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την koolxs2973 Εμφάνιση Δημοσίευσης

H βαθμολογια δεν ειναι αντικειμενικο κριτηριο, ημαρτον. Εδω μεσα μπαινουν κατα βαση fanboys και ακομα λιγοτεροι κανουν τον κοπο ή βρισκουν νοημα να ψηφισουν.

Newbie Το Avatar του/της emily_gl_box
    Likes / Thanks
    Μου άρεσε πολύ...καμία σχέση με τα προηγούμενα που ψιλοβαρέθηκα αλλά όντως όπως είπατε οι περισσότεροι δεν ήταν τόσο καλό για season finale.
    Γενικα στο HIMYM τώρα που το σκέφτομαι τα επεισόδια που τα θυμαμαι ακόμα και είναι απο τα πολύ αγαπημένα μου ειναι τα season finale του.
    Ξεκινώντας απο της πρώτης το ''Come on'',''Something Blue'' στη δεύτερη και το ''The Leap'' στην τέταρτη...όλα ήταν φανταστικά και σε προδιέθεταν θετικά για την επόμενη σεζον.Νομίζω οτι αυτό έλειπε κάπως απο το συγκεκριμένο season finale...

TV Maniac Το Avatar του/της panagiotis1988
    Likes / Thanks
    παιδια 6η σαιζον θα υπαρξει?γιατι στο imdb εμφανιζει οτι θα υπαρχουν μονο 2!!! επεισοδεια...οπου το 2ο δεν ξερουμε ποτε θα παιχτει!!!
    ​One day, I shall come back. Yes, I shall come back. Until then, there must be no regrets, no tears, no anxieties.

TV Guru! Το Avatar του/της great
    Likes / Thanks
    ναι φυσικά.
    για σειρές να κοιτάζεις το tv.com ή το epguides.com

TV Guru! Το Avatar του/της spiross27
    Likes / Thanks
    Η σειρά είναι συνέχεια σε μια λούπα. Απορώ πως κράτησε 9 σεζόν . Πολύ κουραστική και βαρετή σεζόν με ένα πολύ κακό και αδιάφορο season finale. Έχουν φτάσει 32-33 χρόνων νομίζω και τους βλέπουμε από τα 27 κ δεν έχουμε δει στην ουσία καμία εξέλιξη χαρακτήρων ότι μεγαλώνουν κτλπ. Είναι ίδιοι κ απαράλλαχτοι πράγμα που δεν γίνεται . Λογικά θα κάνω ένα μίνι διάλειμμα ένα διάστημα κ ίσως την συνεχίσω πιο μετά γιατί κουράστηκα να βλέπω συνέχεια το ίδιο κ το ίδιο
    spiros#27

11. Likes great liked this post
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία