Αποτελέσματα 1 έως 10 από 10

Θέμα: Ο Henry Cavill είναι ο νέος Άνθρωπος από Ατσάλι

TV Guru! Το Avatar του/της smallville
    Likes / Thanks

Ο Henry Cavill είναι ο νέος Άνθρωπος από Ατσάλι

Και είναι επίσημο. Ο Henry Cavill θα είναι ο νέος κινηματογραφικός Superman στην νέα ταινία Superman:Man Of Steel. Όπως είχα γράψει και πριν από λίγες μέρες η Warner Bros και ο σκηνοθέτης της ταινίας Ζακ Σνάιντερ, έψαχναν για έναν νέο ηθοποιό για να ενσαρκώσει τον ρόλο και όπως φαίνεται πως τον βρήκαν.

Η επίσημη ανακοίνωση αναφέρει τα εξής: "H Warner Bros. Pictures και η Legendary Pictures ανακοινώνουν πως ο ηθοποιός που θα παίξει τον Superman είναι ο Henry Cavill. Την ταινία θα σκηνοθετήσει ο Ζακ Σνάιντερ ο οποίος δήλωσε πως στο πάνθεον των υπερηρώων ο Superman είναι ο πιο αναγνωρίσιμος όλων των εποχών, και πως είναι τιμή του πως θα σκηνοθετήσει την ταινία. Συμπλήρωσε επίσης πως είναι ενθουσιασμένος μιας που στην παραγωγή θα είναι και οι Warner Bros., Legendary Pictures, και ότι ο Henry Cavill είναι η κατάλληλη επιλογή για τον ρόλο.

Οι Charles Roven, Emma Thomas, Christopher Nolan και Deborah Snyder, θα είναι στην παραγωγή της ταινίας. Το σενάριο υπογράφει ο David S. Goyer το οποίο είναι βασισμένο στην ιστορία του Goyer και Nolan. Οι Thomas Tull και Lloyd Phillips θα συμμετέχουν ως executive producers. Η ταινία προορίζεται να βγει στους κινηματογράφους τον Δεκέμβρη του 2012.

TV Master
    Likes / Thanks
    πππφφφ δεν ξερω... δεν...κατι δεν μου αρεσει.... αρε τομ.... κριμα τοσα χρονια στο Smallville .... τουλαχιστον μακαρι να ειναι καλη η ταινια να ευχαριστηθουμε οι φαν του Σουπερμαν

3. Thanks smallville thanked for this post
    Αρθρογράφος Το Avatar του/της Above
    Likes / Thanks
    Oύτε κρύο ούτε ζέστη!

Το νεαρό τον ξέρω από το The Tudors...Θα δείξει...

Το όνομα του Νοlan στο σενάριο, μου προκαλεί ασφάλεια...και αυτό καθορίζει τα πάντα, όπως και τις επιλογές ηθοποιών. Και η "επική ματιά" του Zack Snyder ένα διαφορετικό αποτέλεσμα...

5. Thanks blackys88b thanked for this post
    TV Guru! Το Avatar του/της smallville
    Likes / Thanks
    Εγώ πάντως προς το παρών το θεωρώ ένα αποτυχημένο casting για τον συγκεκριμένο ρόλο. Ελπίζω να διαψευστώ.

7. Thanks great thanked for this post
    TV Guru! Το Avatar του/της green lantern
    Likes / Thanks
    Μια χαρά επιλογή είναι ο τύπος. Μελαχροινός, εχει τα σωματικά προσόντα που χρειάζεται αυτός ο ρόλος άσε που ξέρει και να ερμηνεύει. Καιρός ειναι να ξεκολλήσουμε απο επιλογές σαν τους Brandon Routh.... πολύ μαλθακός και tom welling οι οποίοι ερμηνευτικά είναι άστα να πάνε..

TV Master
    Likes / Thanks
    greek lanten φιλε μου οκ η αποψη σουυ αλλα δεν ξερω αν εχεις παρακολουθηση την σειρα smallville στην οποια o τομ κανει φοβερη δουλεια.. ερμηνευτικα πολλα επισοδεια ηταν αψογος κ οπως ειχε πει κ το αγαπητο μελλος smallville πολλες φορες απεδιξε οτι δεν ειναι απλα ενα ακομμα μοντελο -ηθοποιος

TV Guru! Το Avatar του/της smile88
    Likes / Thanks
    Καπως αδιαφορη επιλογη, καθως δεν τον εχω δει πουθενα, αλλα γενικα καλος μου ειναι... Ειδωμεν!

Αρθρογράφος Το Avatar του/της elgalla
    Likes / Thanks
    Δεν ξέρω αν ο Henry Cavill κάνει για Superman αλλά θα σας πω τι ξέρω για τον Henry Cavill. Είναι καλός ηθοποιός. Είναι κούκλος. Στην 4η σεζόν του Tudors κατάφερε να επισκιάσει και τον Jonathan Rhys Meyers (άλλος άσχημος και ατάλαντος κι αυτός). Κι έχει ερμηνευτική γκάμα, δηλαδή και τον μπερμπάντη γυναικά μια χαρά τον έπαιξε και τον ώριμο σύμβουλο του βασιλιά το ίδιο και τον επίμονο, ερωτευμένο νεαρό στο Whatever Works του Woody Allen επίσης. Μου αρέσει και είναι μια επιλογή που μπορώ να πω ότι με χαροποιεί. Είχα διαβάσει από καιρό τις φήμες, αλλά τώρα που επιβεβαιώθηκε μπορώ να χοροπηδήσω ελεύθερα!

"No one holds command over me. No man. No god. No Prince.What is a claim of age for ones who are immortal? What is a claim of power for ones who defy death? Call your damnable hunt. We shall see who I drag screaming to hell with me."

12. Thanks Dr. Iceman Georges thanked for this post
    Αρθρογράφος Το Avatar του/της Dr. Iceman Georges
    Likes / Thanks

How To Cast A Star In 10 secs

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την elgalla Εμφάνιση Δημοσίευσης

Δεν ξέρω αν ο Henry Cavill κάνει για Superman αλλά θα σας πω τι ξέρω για τον Henry Cavill. Είναι καλός ηθοποιός. Είναι κούκλος. Στην 4η σεζόν του Tudors κατάφερε να επισκιάσει και τον Jonathan Rhys Meyers (άλλος άσχημος και ατάλαντος κι αυτός). Κι έχει ερμηνευτική γκάμα, δηλαδή και τον μπερμπάντη γυναικά μια χαρά τον έπαιξε και τον ώριμο σύμβουλο του βασιλιά το ίδιο και τον επίμονο, ερωτευμένο νεαρό στο Whatever Works του Woody Allen επίσης. Μου αρέσει και είναι μια επιλογή που μπορώ να πω ότι με χαροποιεί. Είχα διαβάσει από καιρό τις φήμες, αλλά τώρα που επιβεβαιώθηκε μπορώ να χοροπηδήσω ελεύθερα!
    Είναι κούκλος. Μας φτάνει. Κούκλος=female 18-34 mid/upper. done. Next!

14. Thanks Darkphobia, EmpressKaileena, tarantina, elgalla thanked for this post
    Αρθρογράφος Το Avatar του/της drapetisgal7
    Likes / Thanks
    superheronews.gr

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία