Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 11 έως 15 από 15

Θέμα: Chuck 4x20 - Chuck Versus the Family Volkoff

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    35 Χρήστες
    8,2
    για να ψηφήσετε
    4x20
    Chuck Versus the Family Volkoff

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Εμφάνιση Περίληψης
    Απ' το κακό στο χειρότερο πηγαίνει η μέρα για τον Chuck όταν η Σάρα του πετάει μια κεραμίδα για τη σχέση τους, κι ενώ η CIA έδωσε εντολή για δολοφονία της Vivian Volkoff.Ο Chuck ριψοκίνδυνα εμπιστεύεται τον πατέρα της, Alexei Volkoff, ώστε ν' αποδείξει την αθωότητά της.Στο μεταξύ η Ellie υποπτεύεται ότι η μητέρα της ανακατεύεται στην έρευνά της για το παρελθόν του πατέρα της.
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    11/04/2011 - 19:00
    GMT -5
    12/04/2011 - 03:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Maniac Το Avatar του/της panagiotis1988
    Likes / Thanks
    παιδια δεν ξερω γιατι αλλα πιστευω για καποιο λογο δεν εχουμε τελειωσει με τον Σω...
    ​One day, I shall come back. Yes, I shall come back. Until then, there must be no regrets, no tears, no anxieties.

TV Maniac Το Avatar του/της v@nd@lo$
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την smile88 Εμφάνιση Δημοσίευσης
    ^ Χμ, δε νομιζω να ειναι και τοσα πολλα! Αντε να ασχοληθουν και να τελειωνουν με την Βιβιαν στα επομενα 3 επεισοδια, μπορουν καλλιστα να προσθεσουν καμια ανατροπη για την Ελι με το λαπτοπ και το τελευταιο επεισοδιο θα ειναι το αντιο, τι αλλο μενει;
    Τα δύο σημαντικά είναι αυτά που λες.
    Αλλά γυροφέρνουν κι άλλα θέματα.Όπως πως θα το μάθει η μητέρα της Άλεξ για τον Κέισι. Επίσης όπου να 'ναι αναμένετε και εμφάνιση κάποιοιυ συγγενή της Σάρα. Τόσο καιρό πετάνε σπόντες. Ίσως μάθουμε και κάτι για το παρελθόν της...
    Έχουμε και τον πράκτορα Χ.

Δεν ξεπετάγονται έτσι εύκολα αυτά. Και σίγουρα στην πορεία όλο και κάποιο νέο μέτωπο θ' ανοίξουν.

We need Angelus

4. Thanks smile88 thanked for this post
    TV Guru! Το Avatar του/της SaPiLaS
    Likes / Thanks
    Kαλό ήταν,η Βίβιαν δεν μου αρέσει και τόσο,μπροστά στον πατέρα της δεν πιάνει μία...
    Έχω βαρεθεί να βλέπω τον Τσακ και την Σάρα να μιλάνε για τα προσωπικά τους εν ώρα αποστολής,φτάνει πια!
    Πιο πολύ με καίει τι θα παιχτεί με την Έλλι και τον υπολογιστή και το στόρι γύρω απο την οικογένεια του Κέισι παρά Τσακ-Σάρα-Βίβιαν.

6. Likes HristinaB liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της smallville
    Likes / Thanks
    Πολύ καλό το επεισόδιο.
    Ο Ντάλτον ήταν εξαιρετικός σε ακόμα ενα επεισόδιο.

TV Guru! Το Avatar του/της HristinaB
    Likes / Thanks
    Ο Τίμοθι Ντάλτον είναι ΟΛΟ το επεισόδιο. Απολαυστικός στις κωμικές του στιγμές, απόλυτα επιβλητικός στις υπόλοιπες -- ακόμα κι όταν εμφανίστηκε αλυσοδεμένος, αλά Χάνιμπαλ Λέκτερ πάνω στο φορείο, ήταν ξαφνικά σαν να μην υπήρχε κανείς άλλος σε όλη τη σκηνή. Τι να μας πει και η Βίβιαν μπροστά του... Μακράν ο καλύτερος γκεστ της σειράς. Παίζει να τον ξαναδούμε όταν είναι να ολοκληρωθεί η Βολκώφ ιστορία, παρακαλώ πολύ; (Βέβαια, δεν κατάλαβα τι ακριβώς έπαιζε με την προφορά του. Στο μεγαλύτερο μέρος του επεισοδίου μιλούσε με την εξαιρετική αγγλική του posh προφορά και κάποιες φορές το γύριζε στη ρώσικη. Όταν, όμως, είχε αποκαλυφθεί η πραγματική του ταυτότητα, είχε μόνο ρώσικη προφορά. )

Ειλικρινά έχω βαρεθεί την ανικανότητα Τσακ και Σάρα να επικοινωνούν. Ποια η λογική να του εμφανίζει το προγαμιαίο συμβόλαιο από το πουθενά και μετά να του ζητάει να το συζητήσουν; Η ιδέα να το κάνει ανάποδα δεν της πέρασε καν από το μυαλό; Εμφανώς το σενάριο δεν μπορεί να βρει κάτι πιο ενδιαφέρον να τους βάλει να κάνουν.

Την ίδια στιγμή, ακόμα και ο Μόργκαν έχει πιο ενδιαφέρουσες σκηνές (το πρωινό με τον Κέισι, πόσο άψογη αυτή η συγκατοίκηση!). Το ίδιο, φυσικά, και ο Κέισι με την Άλεξ και την αδέξια αγκαλιά τους, όπως και η αντίδρασή του όταν Μόργκαν και Άλεξ φιλήθηκαν. Μου αρέσει η ιδέα να πουν την αλήθεια στη μαμά της Άλεξ, αλλά δε θα ήθελα να καταλήξουν μαζί. Ο Κέισι δεν είναι ο τύπος που θα νοικοκυρευτεί σε μια οικογένεια.

Ο καημένος ο Ντέβον, όσο θέλει να μην μπλέκεται με τα κατασκοπευτικά, τόσο αυτά εμφανίζονται μπροστά του. Θεϊκά τα ψευδώνυμα που χρησιμοποίησαν αυτός και η Έλλι (Six Pack και Hot Mama)!

Η ιδέα του Agent X με έχει ιντριγκάρει πολύ.
    http://www.greektvsubs.gr/image.php?type=sigpic&userid=212080&dateline=13498  77416
    Maybe there's hope.

Be ashamed to die until you have won some victory for humanity.
    Horace Mann

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης. Αν δε σωθεί, εγώ φταίω.
    Nίκος Καζαντζάκης

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία