Αποτελέσματα Δημοσκόπησης: Supernatural 7x05 - "Shut Up, Dr. Phil" - Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;

Ψηφοφόροι
65. Δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε αυτή τη δημοσκόπηση
  • Άριστο

8 12,31%
  • Πολύ Καλό

12 18,46%
  • Καλό

26 40,00%
  • Μέτριο

11 16,92%
  • Χάλια

4 6,15%
  • Απογοήτευση

4 6,15%
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Αποτελέσματα 21 έως 28 από 28

Θέμα: Supernatural 7x05 - "Shut Up, Dr. Phil"

Ενεργό Μέλος
    Likes / Thanks
    εντάξει μέτριο επεισόδιο ήταν και ανούσιο τέτοια επεισόδια κάνουν για τις πρώτες seasons και όχι για την 7...περιμένω στο επόμενο να προχωρήσει το mainstory

TV Guru! Το Avatar του/της lerris
    Likes / Thanks
    Μέτριο προς καλό το επεισόδιο. Ανάλαφρο πολύ, ακόμη και για monster of the week episode. Χρειαζόταν βέβαια μία ανάσα από τα ψυχολογικά των Σαμ και Ντην. Είχε και λίγο γέλιο, δε λέω.
    Η μόνη εξέλιξη σε σχέση με το main story ήταν ότι πιάσανε έναν Λεβιάθαν. Για να δούμε αν θα βρούνε πώς σκοτώνεται...

Α, επίσης, όπως ειπώθηκε και παραπάνω, έκατσε άσχημα το ότι αφήσανε δύο μάγους που σκοτώνανε κόσμο και κοσμάκη για τα καβγαδάκια τους, ενώ ο Ντην μόλις δύο επεισόδια πριν σκότωσε μία μάνα που δεν σκότωνε καν κόσμο.
    Το καλό είναι ότι δεν αφήσανε να περάσει έτσι εκείνο το σκηνικό, αλλά απ’ ό,τι δείχνουν όλα, κάποια στιγμή θα μας πει ο Ντην γιατί έδρασε έτσι σ’ εκείνο το επεισόδιο.

Newbie Το Avatar του/της foufa123
    Likes / Thanks
    Συμφωνώ και εγώ μαζί σου για τις φαβορίτες ειναι εντελώς Χ Α Λ Ι Α....

TV Guru! Το Avatar του/της smile88
    Likes / Thanks
    Καλο επεισοδιο.
    Η ιστορια καλη. Τα guest καλα, αν και περιμενα κατι παραπανω... Τι με χαλασε; Αυτο:

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την konner kent Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Για το επεισόδειο: μου άρεσε αρκετά σαν MOtW επεισόδειο, είχε και το διδυμο των Marsters & Carpenter που αγαπω από την Buffy, ΑΛΛΑ είχε λάθος τέλος.Εκεί φυσικά σκόπευαν να χτυπήσουν οι σεναριογράφοι, στο οτι ο Dean σκότωσε μία μάνα, που ότι έκανε το έκανε για να σώσει το παιδί της, και δεν θα το έκανε ποτέ ξανά, αλλά άφησε δύο πανίσχυρους μάγους που σε ένα συζυγικό καυγαδάκι ξεπάστρεψαν μισή πόλη, και το έκανε ελαφρά την καρδία.
    Αν ειναι δυνατον δηλαδη. Μπορει να ηθελαν να επισημανουν ακριβως αυτο οι σεναριογραφοι, αλλα αμφιβαλλω, εχουν περασει 2 επεισοδια απο το γεγονος με την Ειμι και το μονο που καιγονται να δειξουν οι σεναριογραφοι ειναι οι ενοχες του Ντιν και το οτι δεν το ξερει ακομα ο Σαμ, οχι στον πραγματικο λογο που το εκανε αυτο, γιατι δεν πιστευω οτι το εκανε ολο αυτο ουρανοκατεβατα... Τουλαχιστον υπαρχουν κι οι ενοχες του Ντιν, αλλιως θα ειχαμε μεγαλυτερο προβλημα...
    Απο την αλλη, αποδεχθηκαν χρησιμοι οι μαγοι στους Λεβιαθαν, οποτε ποιος ξερει, ισως να τους ξαναδουμε!

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την Hrisa76 Εμφάνιση Δημοσίευσης
    εσπαγα το κεφαλι μου να θυμηθω που εχω ξαναδει την Charisma Carpenter που επαιζε χθες στο supernatural. δεν την ειχα ξαναδει. Αλλά μοιαζει ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ με την Finola Hughes που επαιζε την μανα των κοριτσιων στο Charmed.
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την konner kent Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Επιτέλους. 3 σεζόν Buffy και 4 Angel το λεω και κανείς δε συμφωνεί.
    Χαχαχα, τωρα η Carpenter οντως μοιαζει με την Hughes, αλλα πριν απο δεκα χρονια; Καμια σχεση!

Υ.Γ. Το Supernatural παντα εχει δυνατα MOtW επεισοδια, σε σχεση με καποιες αλλες σειρες με τα αυτοτελη τους...

Bonus, ενα special sneak peek μιας σκηνης που ειδαμε, αλλα εκοψαν καποιες σκηνες:

HILARIOUS!

5. Thanks χάρις2106 thanked for this post
    TV Guru! Το Avatar του/της lerris
    Likes / Thanks
    ^Ναι ρε γμτ, γιατί την έκοψαν;
    Πολύ γέλιο η σκηνή! Δίνει ρεσιτάλ ο Σαμ όσο γυμνάζεται και στο τέλος ο Ντην που πάει να το δοκιμάσει!

TV Guru! Το Avatar του/της yue_ying
    Likes / Thanks
    ο spike σώζει sam και dean, μόνο γι' αυτό

_____

8. Likes χάρις2106, morgana8 liked this post
    Moderator Το Avatar του/της t0ny3
    Likes / Thanks
    Bαρετο επεισοδιο και δευτερο συνεχομενο φιλερακι. Νταξει ηταν κλασικο Supernatural αυτοτελες επεισοδιο, αλλα με τοσα πραγματα που εχουν γινει στη σειρα εχει ανεβει ο πηχης και τετοια επεισοδια μοιαζουν ανουσια. Λιγο χαζο το στορυ με το ζευγαρι μαγων και αν δεν ηταν η Charisma Carpenter (μιλφαρα ) και ο James Marsters στα guests θα ηταν ακομη πιο βαρετο. Το καλο ειναι οτι επιασαν το τυπα στο τελος...

Ενεργό Μέλος Το Avatar του/της morgana8
    Likes / Thanks
    Άριστο μόνο και μόνο για Marsters και Carpenter! Ξέρω-ξέρω, πολύ αντικειμενική είμαι, αλλά τι να κάνω, είμαι Buffy και Angel fan! Γενικά πάντως, τα χρειάζομαι που και που τα παλιού τύπου επεισόδια, γιατί αλλιώς κουράζομαι. Τα 3 πρώτα της σεζόν με έκαναν να αναρωτηθώ αν θα παίξει κανένα τέτοιου τύπου, οπότε το 4 και το 5 δε με χάλασαν. Ανυπομονώ και για Κας βεβαια!

11. Likes χάρις2106 liked this post
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία