Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 11 έως 15 από 15

Θέμα: Chuck 5x01 - Chuck Versus the Zoom

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    39 Χρήστες
    8,1
    για να ψηφήσετε
    5x01
    Chuck Versus the Zoom

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Εμφάνιση Περίληψης
    O Chuck αντιμετωπίζει νέες καταστάσεις.Το νέο Διακομιστή και την καινούργια του επιχείρηση ελευθέρων επαγγελματιών πρακτόρων.Η Carmichael Industries έχει τώρα ως αποστολές έναν πλούσιο κλέφτη κι έναν πονηρό επενδυτή.Εντωμεταξύ, ο Morgan συνεργάζεται με τον Chuck για να ετοιμάζουν μια έκπληξη στη Saraκι οι Jeffster κάνουν πάλι τα δικά τους.
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    28/10/2011 - 19:00
    GMT -5
    29/10/2011 - 04:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Guru! Το Avatar του/της smallville
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την panagiotis1988 Εμφάνιση Δημοσίευσης
    καλα ναι η σκηνη που πηδαει στην οροφη και ουτε καν που βουλιαζει τρελη μουφα...
    Εσύ αυτό μόνο παρατήρησες;
    Το ό,τι δεν έπαθε τίποτα απολύτως από τέτοιο ύψος που έπεσε;

TV Guru! Το Avatar του/της akrivi_4
    Likes / Thanks
    Μου ειχε λειψει απιστευτα πολυ η σειρα!
    Ωραιο επεισοδιο, ειχε γελιο και φυσικα γκαφες!! Ωραιος ο Μοργκαν σαν intersect, αλλα η αληθεια ειναι οτι θελω κι εγω να τον ξαναπαρει ο Τσακ!!
    Δεν θυμαμαι καθολου τι παιζει με τον "κακο", μαλλον πρεπει να ριξω μια επαναληψη στα προηγουμενα!!!
    Δεν μ' αρεσε καθολου το μαλλι της Σαρα και πραγματικα χαιρομαι τοοοοοσο πολυ που το μονο αρνητικο που ειχα απο το επ., ηταν αυτο!!
    Ελπιζω και ευχομαι να παει καλα η σαιζον και να μην εχουμε τα τρελα περσινα σκαμπανεβασματα!!!

TV Guru! Το Avatar του/της smile88
    Likes / Thanks
    Πολυ καλο επεισοδιο!
    Δε θυμομουν σχεδον τιποτα απο περισι και ψαχνομουν για τον αλλον στο τελος, που θυμαμαι μονο τη φατσα του απο το φιναλε της 4ης! Κι εγω το φοβαμαι, λετε να αποδεχθει οτι και καλα ο Τσακ ηταν καποιο πειραμα; Αφου του τον εστειλε τον Διακομιστη ο Μπραιαν!
    Κατα τα αλλα, ωραια η αποστολη, αλλα δεν μπορω να χωνεψω τον Μοργκαν ως Διακομιστη, δεν εχει τον "αερα", ρε παιδι μου, οπως ο Τσακ!
    Εμενα μου αρεσε το νεο κουρεμα της Σαρα!
    Το μονο που με ενοχλησε ηταν εκει που ο Τσακ πηδαει και σκαει στο φορτηγο και τη γλυτωνει χωρις καμια γρατσουνια!!! Λιγη ρεαλιστικοτητα δεν εβλαψε ποτε κανεναν!!

TV Guru! Το Avatar του/της Jane1
    Likes / Thanks
    Μου άρεσε πολύ η πρεμιέρα της σεζόν.
    Πολύ γέλιο η σκηνή που περιγράφουν τον Μόργκαν ως αδίστακτο και είναι/κάνει ακριβώς το αντίθετο (ειδκά στη λιμνούλα με τα ψάρια ). Ωραία και η πρωτοτυπία του με το ζουμ. Εμένα μου αρέσει ο Μόργκαν ως Διακομιστής, περιμένω πολλές γκάφες.
    Είδαμε και λατρεμένους Τζέφστερ έστω και λίγο.
    Η Σάρα τα έσπασε στο χορό, και όχι μόνο.
    Δεν μου άρεσε όταν είδα ότι το πήγαιναν ο Τσακ να ζηλεύει τον Μόργκαν, αλλά ευτυχώς δεν ήταν αυτό, και όπως είπε και η Σάρα ο Τσακ έχει τη θέση του αρχηγού και τα κατάφερε πολύ καλά και μόνος του στο τέλος.

TV Guru! Το Avatar του/της HristinaB
    Likes / Thanks
    Χμ, η σειρά δε φημίζεται για τα καλά της αρχικά επεισόδια και το ίδιο συμβαίνει κι εδώ. Χλιαρά πράγματα, επαναλαμβανόμενο χιούμορ, ακόμα και επαναλαμβανόμενες σκηνές, όπως αυτή του τανγκό μεταξύ της Σάρα και του Ίντερσεκτ ή της Σάρα που θέλει να αποπλανήσει τον Τσακ με εσώρουχα και slow motion, για να του αποσπάσει μυστικά. Ξανά μανά ένας κακός κάνει πάρτυ, η ομάδα πρέπει να διεισδύσει στο σπίτι του... To μόνο πράγμα που άλλαξε είναι ότι ο Μόργκαν βρίσκεται στη θέση του Τσακ. Οκ, έχει κι αυτό το γούστο του -- και θα παρατηρήσω ότι ο Μόργκαν, αν και εντελώς πρωτάρης, χειρίζεται το Ίντερσεκτ πολύ πιο εύκολα και γρήγορα απ' ό,τι ο Τσακ, όταν ήταν στη θέση του. Αλλά βασικά βαρέθηκα.

ΥΓ. Ούτε που κατάλαβα ότι ο ηθοποιός που έπαιζε τον Ζαν-Κλωντ στην αρχή του επεισοδίου ήταν ο Μαρκ Χάμιλ.
    http://www.greektvsubs.gr/image.php?type=sigpic&userid=212080&dateline=13498  77416
    Maybe there's hope.

Be ashamed to die until you have won some victory for humanity.
    Horace Mann

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης. Αν δε σωθεί, εγώ φταίω.
    Nίκος Καζαντζάκης

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία