Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 έως 10 από 30

Θέμα: Revolution 1x10 - Nobody΄s Fault But Mine

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    52 Χρήστες
    7,7
    για να ψηφήσετε
    1x10
    Nobody΄s Fault But Mine

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Εμφάνιση Περίληψης
    Όσο η ομάδα προσπαθεί να σώσει τον Danny, ο Monroe και ο Miles έρχονται αντιμέτωποι. Μια σοκαριστική αποκάλυψη αφήνει την Charlie μπερδεμένη.
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    26/11/2012 - 19:00
    GMT -5
    27/11/2012 - 02:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Guru! Το Avatar του/της natasssa
    Likes / Thanks
    Ναι! Αυτό ήταν καλό, το παραδέχομαι!
    Έπρεπε να μας φτάσουν στο αμήν για να δώσουν καλό επεισόδιο (και το άλλο με το τρένο μου είχε αρέσει νομίζω)

ΥΓ Πόσο ατάλαντος αυτός που κάνει το Μονρώ

TV Master Το Avatar του/της GeorginaNik
    Likes / Thanks
    To παραδέχομαι κι εγώ. Αυτό ήταν καλό. Δύο στα δέκα δεν το λέω και τρελό ποσοστό βέβαια...

Πωπω το ύφος του Μονρώ όταν συνάντησε τον Μάιλς έβγαζε φωτιά. Πολύ το ευχαριστήθηκα που δεν άφησαν την συνάντηση των δύο φίλων για του χρόνου. Είναι η μόνη σχέση που έχει τρελό ενδιαφέρον, γιατί κατά τα άλλα (α) δεν με ενδιαφέρουν οι υπόλοιποι και (β) δεκα επεισόδια αργότερα δεν ξέρουμε απολύτως τίποτα για το ρεύμα το οποίο υποτίθεται είναι το κεντρικό στόρυ.

Εξαιρετικός ο Billy Burke!

Btw ολόκληρη κουβέντα και δεν ήρθαν ενισχύσεις από πουθενά;
    Ο γιος πόσο χαζός είναι/βγαίνει;
    Και τελευταία ερώτηση... με τέτοιο φινάλε πόσους τηλεθεατές περιμένουν ότι θα έχουν τέλος Μαρτίου; Τι μας άφησαν να περιμένουμε, πώς θα αντιμετωπίσουν με τα σπαθιά το ελικόπτερο;

4. Thanks freedoom thanked for this post
    Newbie Το Avatar του/της firebreath
    Likes / Thanks
    Πολυ καλο επεισοδιο ειχε την απαραιτητη δραση και τις ψιλοανατροπες που χρειαζονταν.
    Δεν ξερω αν εσεις περιμενατε οτι ο μαιλς θα παει στο σπιτι του Γκας και θα πιασει τη γυναικα του.
    Τωρα αυτο που με ξενερωσε στο τελος ειναι οτι. Η αλλη ειχε την ιδεα να φτιαξει βομβα στο προηγουμενο επεισοδιο, και θελετε να μου πειτε οτι ξεχασε το μεταγιον πανω στον ενισχυτη? Ποσο μαλακο μπορει να ειναι? Οποτε τι περιμενε?
    Γενικα ομως αρκετα καλο.
    Choose Your Future.
    Choose Life.

6. Thanks WhisperOfDeath, solonlakis, GeorginaNik thanked for this post
    TV Guru! Το Avatar του/της spiross27
    Likes / Thanks
    nai itan ena poli kalo epeisodio alla h xazi afinei to metagion pano ston enisxiti eixe xrono na parei oxi mono to metagion alla k ton enisxiti mazi!xaxa
    ton koitaei 10 ores ton xastoukizei k meta trexoun!arpakse kira m to metagion treeeekse k meta vrise- xastoukise ton alon! 7 ianouario nomizo einai to 11 epeisodio etsi eida sto imdb. o gios einai telios abalos omos

8. Thanks freedoom, ilianna thanked for this post
    TV Guru! Το Avatar του/της smallville
    Likes / Thanks
    Άριστο επεισόδιο. Αρκετή δράση και σημαντικότατες εξελίξεις.
    Ωραία τα flashbacks αλλά πολύ μελό βρε αδερφάκι μου. Πάντως υπερβολικά μεγάλο το hiatus, ειδικά από την στιγμή που μας άφησε πάνω στο καλύτερο.

TV Guru! Το Avatar του/της tasoskratos
    Likes / Thanks
    Δηλαδή αυτή η παπάρα θα επιστρέψει τέλος Μαρτίου???
    Δηλαδή αυτό ήταν ένα mid season finale που μας άφησε με μια τρελλή αγωνία για το εάν το επικόπτερο θα τους καθαρίσει εν ριπή οφθαλμού?
    Που γελάνε? γιατί όλο λάδι λάδι και από τηγανίτα τίποτα.
    καλά κρασιά!
    WE HAVE TO GO BACK JJ
    WE HAVE TO GO BACK

Ενεργό Μέλος
    Likes / Thanks
    οι σεναριακες ευκολιες το τερματισαν, οκ καταλαβαινω με μουσκετα δεν εχεις και την καλυτερη στοχευση, αλλα 2-3 ατομα με αυτοματα να μην ριχνουν μια σφαιρα σωστα στα 15μ ελεος, καλυτερα να μην τους εδειχνε να πυροβολουν

ξεπερνω το ποσο γρηγορα γιναν ολα μεσα σε 2επ, ενω για 8 δεν ειχε γινει τιποτα, αλλα το γαμηδι το ελικοπτερο τοσα χρονια ακουνητο, αερας βροχη χιονια υγρασια, σηκωθηκε με την μια και ηταν ετοιμο να πυροβολησει

δλδ τοσα χρονια με τον πολεμο δεν χρειαστηκε να μεταφερουν τα πυρομαχικα σε καποιο αλλο οπλο που χρησιμοποιησουν αλλα τα αφησαν στο ελικοπτερο μπας και...

12. Thanks ilianna, solonlakis thanked for this post
    TV Guru! Το Avatar του/της great
    Likes / Thanks
    Ωραίο επεισόδιο. Δεν με νοιάζει πλέον γιατί κόπηκε το ρεύμα. Το μόνο που θέλω να μάθω είναι πως στο καλο σπάσαν την σχέση τους ο Monro με τον Mails. Ήταν αδέρφια, καλύτερο από αδέρφια πιο δεμένοι και ξαφνικά ο ένας θέλει να σκοτώσει τον άλλο. Είμαι πολύ περίεργος το γιατί.

14. Thanks johny f, nembe, GeorginaNik thanked for this post
    TV Master Το Avatar του/της GeorginaNik
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την great Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Ωραίο επεισόδιο. Δεν με νοιάζει πλέον γιατί κόπηκε το ρεύμα. Το μόνο που θέλω να μάθω είναι πως στο καλο σπάσαν την σχέση τους ο Monro με τον Mails. Ήταν αδέρφια, καλύτερο από αδέρφια πιο δεμένοι και ξαφνικά ο ένας θέλει να σκοτώσει τον άλλο. Είμαι πολύ περίεργος το γιατί.
    ^^ Αυτό ακριβώς είναι και το μόνο που έχω κρατήσει!

Το θέμα με το ρεύμα είναι εμφανές ότι δεν έχει ζουμί και για αυτό το δίνουν με το σταγονόμετρο. Να μη πω ότι ίσως μας σκάσουν και κανα παραμύθι του τύπου το κάναμε για το γενικότερο καλό για να μην καταστραφεί ο πλανήτης και καμμία τέτοια μπούρδα (και κάπου εδώ βαράμε το κεφάλι μας στον τοίχο).

Το δυναμικό όμως της σχέσης αυτων των δύο ανθρώπων που κανείς δεν μπόρεσε να σκοτώσει τον άλλον, μέχρι που κάτι έσπασε και ο Μάιλς τελικά το σήκωσε το όπλο, και εμένα θα με ενδιέφερε να το βλέπω και να μάθω την ιστορία τους, κατα προτίμηση κάτι περισσότερο από 5 λεπτά ανά επεισόδιο.

16. Thanks great thanked for this post
Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία