Αποτελέσματα 1 έως 7 από 7

Θέμα: Glee 4x22 - All or Nothing

1.  
    ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ
    Συνολικά Ψήφησαν
    13 Χρήστες
    5,1

για να ψηφήσετε
    4x22
    All or Nothing

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Εμφάνιση Περίληψης
    Έφτασε η μέρα για τους περιφερειακούς κι η χορωδία είναι πιο αποφασιμένη από ποτέ να περάσει στους εθνικούς. Η Brittany επιστρέφει από το ταξίδι της στο MIT με νέο αέρα κι ο Ryder είναι έτοιμος να ανακαλύψει την ταυτότητα της ηλεκτρονικής του φίλης.
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    09/05/2013 - 20:00
    GMT -5
    10/05/2013 - 05:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    Moderator Το Avatar του/της Hrisa76
    Likes / Thanks
    φθηνό δράμα το στορυ Catfish. Αναμενόμενο το ποια ήταν.
    βλακεία μεγάλη το στορυ με την Μπριτανι. ΜΙΤ? Εντάξει, μόνο βρισιές έχω να πω γι αυτό το πραμα που είδαμε.
    Mεγα ξεπέταγμα ο διαγωνισμός. Και συγγνώμη κιόλας αλλά δεν μου άρεσαν καθόλου τα τραγούδια. Καμία σχέση με τις προηγούμενες χρονιές.
    Δεν ξέρω τι γίνεται αλλά είναι σαν να την έχουν παρατήσει την σειρά. Πως στα κομμάτια πήρε 2 χρόνια ανανέωση?

Μετριότατο, για να μην πω χάλια. To μόνο που διασώθηκε ήταν ο γάμος.
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την Hrisa76; 10 Μαΐου 2013 στις 21:19
    Στην φετινή σεζόν ευχόμαστε "να ζήσουμε να τους ξεχάσουμε" για τους Larys, Criston, Aemond, Otto Hightower, Alicent, Aegon.

Newbie
    Likes / Thanks
    Το επεισόδιο ήταν μέτριο.Η ιστορία catfish και τράβηξε πολύ και δεν είχε καμιά πρωτοτυπία.Για συναισθηματικούς λόγους ψήφισα καλό,επειδή είναι η τελευταία φορά που βλέπουμε την Brittany. Δυστυχώς η σειρά σε σύγκριση με την πρώτη (άντε και τη δεύτερη σεζόν) έχει πέσει πάρα πολύ. Κάθε χρόνο και χειρότερα...

TV Guru! Το Avatar του/της smile88
    Likes / Thanks
    Μετριο επεισοδιο.
    Γελαει ο κοσμος με την Μπριτανυ, δεν μπορουσαν να βρουν κατι καλυτερο για να καλυψουν την εγκυμοσυνη της ηθοποιου;
    Λολ, η Γουινκι ηταν τελικα; Γελανε μεχρι οι πετρες...
    Ο γαμος στο τελος δε μου αρεσε καθολου, μου φανηκε πολυ ακυρος αν ανολογιστουμε το φρικιο του σχεδιασμου, την Εμμα...

Η 4η σαιζον σε γενικες γραμμες ηταν απροσμενα καλη, αλλα ειχε παρα πολλα ακυρα σημεια που ριχνουν τη σαιζον... Εχω μεγαλη περιεργεια να δω πως θα τα κανουν στα επομενα 2 χρονια...

TV Guru! Το Avatar του/της spiross27
    Likes / Thanks
    emena h 4 sezon mou arese arketa oso h proti k h deuteri.h 3 me eixe xalasei para poli paraligo na tin kopso. tora eida mazemena ta 3 teleutaia epeisodia den trelathika me kanena apo auta... mexri to 19 mou aresan ola para poli. to finale tis sezon omos einai to xirotero finale tis seiras...ontos ola itan poli ksepeta.apo tin ilithia istoria me to imt apo ton grigoro gamo sto telos...apo ton xalia diagonismo me odos xalia tragudia k metries xorografies... krima. oso gia to thema me to poia itan piso apo ton ipologisti den to perimena alla ksenerosa afadasta perimena kati poli kalitero na traviksei h istoria oxi auto
    spiros#27

Newbie Το Avatar του/της eugenia10
    Likes / Thanks
    WTF! Τι τρέχει στο κεφάλι του σεναριογράφου οεο? Δεν έχω απογοητευτεί με σεζόν περισσότερο στη ζωή μου. Τι να πρωτοσχολιάσω τα νέα παιδιά δεν κολλάνε καθόλου η Kitty ξεκίνησε πολύ κάκια και τώρα έχει γίνει Μητέρα Τερέζα. Ο Puck ξεκίνησε γκομενιάρης κατέληξε σπιτόγατος, ο Ράιντερ ξεκίνησε ο κουλ της παρέας και κατέληξε το πιο μυξιάρικο και τελευταία η Μάρλεϋ ξεκίνησε το πουλέν και στο τέλος ούτε σολάκι δεν πήρε. Αναμενόμενο βεβαία όταν φεύγουν χαρακτήρες όπως η Ρέιτσελ και ο Κερτ να υπάρξει κοιλιά αλλά βρε παιδιά ας σοβαρευτούμε μπορούσαν να διαλέξουν και καλύτερα τραγούδια, να βοηθήσουν λίγο την κατάσταση!
    Να δώσουμε και λίγο δίκιο στους παραγωγούς τι να σου κάνουν και αυτοί οι έρμοι όταν στα τελευταία επεισόδια ένας από τους κεντρικούς σου ήρωες μπαίνει για αποτοξίνωση (ονόματα δεν λέμε οικογένειες δεν θίγουμε... (ο Φιν ήταν)).

7. Likes spyretospap liked this post
    Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    χαλια το φιναλε...δεν μου αρεσε σε κανενα σημειο καμια αποκαλυψη...ουτε τα τραγουδια...

9. Thanks eugenia10 thanked for this post

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας