Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 έως 10 από 31

Θέμα: Trophy Wife Season 1 - Official Discussion Thread

Αρθρογράφος Το Avatar του/της Chiras365
    Likes / Thanks

Trophy Wife Season 1 - Official Discussion Thread

Trophy Wife

Επίσημο Θέμα Συζήτησης
    για Νέα, Spoilers, Reviews, Trailers, Photos κτλ για την 1η σεζόν

(απαραίτητα τα spoiler tags)

Μία από τις αρκετές νέες κωμωδιες του ABC, είναι το Trophy Wife που δημιουργήθηκε από τις Emily Halpern και Sarah Haskins. Το κανάλι έδωσε το πράσσινο φως την άνοιξη και η πρεμιέρα θα γίνει στις 24 Σεπτεμβρίου. Τα ονόματα στο καστ είναι πολύ δυναμικά, με αυτά των Malin Akerman, Bradley Whitford και Marcia Gay Harden και ο πιλότος της σειράς έχει σκηνοθετηθεί από τον Jason Moore (Pitch Perfect).

Cast: Malin Akerman, Bradley Whitford, Marcia Gay Harden, Michaela Watkins

Υπόθεση: Η Kate (Malin Akerman), η οποία μέχρι τώρα ζούσε μια ξέφρενη ζωή, θα γίνει η τρίτη γυναίκα του Pete (Bradley Whitford), ένα χρόνο μετά την συνάντηση τους και θα μπει σε μια οικογένεια με τρία παιδιά και δύο επικριτικές πρώην συζύγους. Την Diane (Marcia Gay Harden) την πρώτη πρώην, η οποία είναι επιτυχημένη γιατρός και μητέρα των Hillary (Gianna LePera) και Warren (Ryan Scott Lee) και την Jackie (Michaela Watkins), την μητέρα του Bert (Albert Tsai). Μοναδική της βοήθεια για να τα βγάλει πέρα θα είναι η καλύτερη της φίλη, Meg (Natalie Morales), η οποία όμως είναι ίσως το μοναδικό άτομο που γνωρίζει πιο λίγα από την Kate με τα παιδιά.

2. Likes rallaki25, gio25, blackys88b liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της gio25
    Likes / Thanks
    Πολυ καλός ο πιλότος.
    Το καστ ειναι δυνατό,το,concept,η αισθηση που μου εβγαλε ειναι θετικη.Ολοι οι χαρακτηρες πηραν τον χρονο τους,μας εδιξαν καποια στοιχεια για τον καθενα και δεν βρηκα αδιαφορο κανενα πλην ισως της κολλητης της πρωταγωνιστριας.Εξαιρετικα λανθασμενη επιλογη στον τιτλο της σειρας καθως παραπεμπει σε κατι αλλο,προσβλητικο,το οποιο δεν βγαινει απο τη σειρα ως αισθηση.
    Γενικα ο πιλοτος με προδιαθετει θετικα για να την βαλω στο προγραμμα.

4. Likes Chiras365 liked this post
    Moderator Το Avatar του/της dimath
    Likes / Thanks
    Συμπαθητικός πιλότος. Μόνο η πρώην που είναι στην κοσμάρα της δεν μου άρεσε, υπερβολικά καρικατούρα ο χαρακτήρας της για τα γούστα μου.

@gio25, όπως και με το Cougar Town, δεν θα μου κάνει εντύπωση αν το ABC προσπαθήσει να αλλάξει τον τίτλο μετά από λίγο καιρό.

ΥΓ. Τώρα διάβασα ότι αλλάξανε την ηθοποιό που παίζει την κόρη. Η Bailee Madison, η πιτσιρίκα που έκανε την Χιονάτη στο OUAT, θα είναι πλέον.

6. Likes gio25, Chiras365 liked this post
    Αρθρογράφος Το Avatar του/της Chiras365
    Likes / Thanks
    Θα συμφωνήσω μαζί σας, αξιόλογος και καλοδεχούμενος ο πιλότος της σειράς, με ξεκάθαρες κατευθύνσεις, ρόλους και αρκετές στιγμές που δεν υπέπεπταν σε κακόγουστο χιούμορ.

Το καστ είναι και το σημαντικότερο όπλο της παραγωγής, όλοι τους μου φαίνονται πως μπορούν να ανταποκριθούν, απλά περιμένω καλύτερο υλικό στην συνέχεια για να μπορώ να την απολαμβάνω περισσότερο και εν τέλει, να την συνεχίσω.

ΥΓ: Το γράφω εδώ, αν και θα το έχετε παρατηρήσει. Πρόβλημα με το Bandwidth του Photobucket για αυτόν τον μήνα που σημαίνει ότι όλες οι εικόνες που έχω ανεβάσει δεν θα φαίνονται μέχρι τις 6 Οκτωβρίου. Ζητώ την κατανόηση σας, γιατί είναι εκατοντάδες!

8. Likes gio25, t0ny3 liked this post
    Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    Η κωμωδία του ABC, Trophy Wife, έκλεισε για ρόλο τον Dennis Haysbert, γνωστό από το 24, για γκεστ εμφάνιση στο ένατο επεισόδιο ως ο Russ Bradley Morrison, που μαζί με το χαρακτήρα της Malin Akerman, Kate, θα επιβλέπει μια σχολική εκδρομή στο μουσείο.

ΠΗΓΗ

TV Guru! Το Avatar του/της great
    Likes / Thanks
    Πολύ καλή η πρεμιέρα καλο και το δεύτερο επεισόδιο. Μου αρέσει η σειρά αρκετά.

Αρθρογράφος Το Avatar του/της thanasislost
    Likes / Thanks
    Πολύ καλό cast και ενδιαφέρουσα η προοπτική που δίνει στο family sitcom...Είδα και τα 3 επεισόδια και μου άρεσε...Γέλασα πιο πολύ στο 3ο για να πω την αλήθεια...Ελπίζω να επιζήσει την σεζόν,πράγμα πολύ δύσκολο απο ότι φαίνεται...

Likes / Thanks
    Μια χαρά και το 3ο επεισόδιο...Ο μικρός κινέζος όλα τα λεφτά!!

Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    To ABC ζήτησε τρία επιπλέον σενάρια

ΠΗΓΗ

Likes / Thanks
    Πολύ καλό και το 5ο επεισόδιο..Ειδικά ο Whitford...

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας