Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 έως 10 από 24

Θέμα: Person of Interest 3x16 - RAM

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    56 Χρήστες
    9,3
    για να ψηφήσετε
    3x16
    RAM

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Εμφάνιση Περίληψης
    Ο Ρις μαθαίνει πληροφορίες για τον προκάτοχό του καθώς βοηθάει έναν αριθμό...
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    04/03/2014 - 21:00
    GMT -5
    05/03/2014 - 04:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    Αρθρογράφος Το Avatar του/της thanasislost
    Likes / Thanks
    Φοβερό επεισόδιο που μας έδειξε τον προκάτοχο του Reese,την σχέση του με τον Finch αλλά και την υπόθεση που άλλαξε τα πάντα και διαμόρφωσε το μέλλον της σειράς.Απαντήσεις δώθηκαν για το λάπτοπ στην Κινα αλλά και τον τρόπο που ο Finch γνώρισε τον Reese και τον διάλεξε σαν συνεργάτη του.Μου άρεσε και η Ρουτ στο τέλος και ελπίζω να την βλέπουμε πιο συχνά...

3. Thanks Savvas_Rodos thanked for this post
    Likes greg_m, johny f liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της solonlakis
    Likes / Thanks
    Ακόμα ένα πολύ καλό επεισόδιο που ολοκληρώνει σωστά την κεντρική ιστορία της σειράς. Ωστόσο αυτά τα τελειώματα με τη Ρουτ να εμφανίζετε από το πουθενά με το μισότρελο χαμόγελό της και να ξεφουρνίζει ένα σωρό μυστικές πληροφορίες που αφήνουν τους πάντες κάγκελο πραγματικά τα λατρεύω!
    Το μεγάλο ερώτημα πάντως είναι γιατί η Μηχανή μαζεύει όλους αυτούς τους προγραμματιστές. Τι έχει σχεδιάσει και γιατί έχει στην απέξω τον Φιντς;
    Προβλέπω ακόμα ένα φοβερό season finale.

5. Likes johny f liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της johny f
    Likes / Thanks
    Απιστευτη επισοδειαρα.Απο που να αρχισω και που να τελειωσω;
    Οτι ειναι το prequel της ιστοριας του Ορντος που αλλαξε για παντα τα πραγματα;
    Οτι σ' αυτο γνωρισε ο Φιντς το Ρις αρχικα ως αντιπαλο και στο τελος λογω της στασης του τον επελεξε να αντικαταστατησει τον προκατοχο του που τον προδωσε , εφαγε το κεφαλι του και περιεπλεξε τη κατασταση;
    Άπ'ολη αυτη τη περιεργη αισθηση οτι βλεπεις τη σειρα και τα πραγματα αναποδα;
    Άυτο το επισοδειο δειχνει οτι ολοι ειχαν καποιο ρολο ,ο μεγαλυτερος ομως ηταν να ειναι μαζι και να αντιμετωπισουν το Βορειο Σελας και τοτε και τωρα!Οσο για τη Ρουτ τι να πεις;
    Πεταγεται εκει στο 90 και το παει το παιχνιδι στη παραταση....
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την johny f; 6 Μαρτίου 2014 στις 02:10
    Η μουσικη μου (FLOW MOTION) στο Youtube
    https://www.youtube.com/user/johnyfl...view=0&sort=dd

7. Likes rallaki25, dukewalker liked this post
    Newbie Το Avatar του/της makiakos
    Likes / Thanks
    δεν υπαρχει η σειρα...!!!!!!!

TV Maniac Το Avatar του/της qazxsw
    Likes / Thanks
    Τι δεσιμο ηταν αυτο??? Απο το lost εχω να δω τοσο εξυπνη πλοκη....

Και αυτο το τρελοκοριτσο η ROOT, ποσο πιο γαματη κανει την σειρα...

Οκ δεν ειναι game of thrones αλλα θελει το ιδιο ταλαντουχους συντελεστες (JJ of course) για κατι τοσο πορωτικο...

ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ

Banned
    Likes / Thanks

Τι επεισοδιάρα ήταν αυτό!!! Jesus!!!
    Ένα επεισόδιο-"flashback" που μας εξήγησε πολλά!!! Κυρίως μας έλυσε το μυστήριο με το laptop και την αποστολή στην Κίνα. Επίσης μας έλυσε το μυστήριο γιατί ήθελαν τον Reese και την Kara να τους ξεκάνουν. Είδαμε πρόσωπα γνωστά και ένα δέσιμο αυτών με αποκορύφωμα την Shaw.

Αυτό που έχω απορία μόνο (και φαντάζομαι μας το άφησαν για άλλο επεισόδιο) είναι γιατί η Kara, όταν έψαχνε ποιος έδωσε την εντολή να τη σκοτώσουν στην Κίνα, είχε σε χαρτί το όνομα του Finch. Θυμάστε μετά την έκρηξη με το αυτοκίνητο και αφού της είχαν πει το όνομα, έπεσε μισοκαμένο ένα χαρτάκι με το όνομα του τιτανομέγιστου Finch. Εδώ είδαμε ότι την εντολή την έδωσε ο Sanders.

Λοιπόν μου έδωσαν ιδέα. Ένας ωραίος τρόπος να "αναστήσουν" την Carter είναι με τέτοια επεισόδια!!! Να μας δείχνουν παρελθόντα έτη και να βλέπουμε Carter!!! We want Joss back!!!

Και στα χασομέρια, που είπε κ ένας φίλος, έρχεται η Root. Επιτέλους θέλουμε Root παλικάρια!!!!!!!!!!!

Άριστο άριστο επεισόδιο!!!

11. Likes rallaki25, dukewalker liked this post
    TV Master Το Avatar του/της dukewalker
    Likes / Thanks
    Awesome flashback.
    THE WIRE - COMMUNITY - LOST - TBBT - HOUSE
    FIREFLY - FRIENDS - CASTLE - THE LEAGUE - GoT

TV Guru! Το Avatar του/της tasoskratos
    Likes / Thanks
    Mr. Finch,
    εάν πω ότι με εκπλήσεις, δεν θα είμαι απόλυτα ειλικρινής!
    Όσο αφορά αυτές τις στιγμές έκπληξης που νοιώθεις, προσωπικά δεν με πείθεις.
    Πάντως, εάν αυριο-μεθαύριο γυρίσεις και πεις στους υπόλοιπους <<έχω κρύψει τη μηχανή σε ένα Νησί>> εγώ θα κρεμάσω το πληκτρολόγιο.

Το είχα γράψει και σε προηγούμενη σεζόν.
    Αυτός ή αυτή που έκανε το casting για το person Of Interest πρέπει να πάρει ειδικό βραβείο επαίνου.

Το μεγάλο ερώτημα πάντως είναι γιατί η Μηχανή μαζεύει όλους αυτούς τους προγραμματιστές. Τι έχει σχεδιάσει και γιατί έχει στην απέξω τον Φιντς;
    Μπορείς σε παρακαλώ να διαβάσεις με προσοχή τι έχεις γράψει?

...λες να βγει ο Finch και να πει <<what about me?>>
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την tasoskratos; 7 Μαρτίου 2014 στις 15:09
    WE HAVE TO GO BACK JJ
    WE HAVE TO GO BACK

14. Likes ATHENA1971, johny f liked this post
    Banned
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την tasoskratos Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Mr. Finch,
    εάν πω ότι με εκπλήσεις, δεν θα είμαι απόλυτα ειλικρινής!
    Όσο αφορά αυτές τις στιγμές έκπληξης που νοιώθεις, προσωπικά δεν με πείθεις.
    Πάντως, εάν αυριο-μεθαύριο γυρίσεις και πεις στους υπόλοιπους <<έχω κρύψει τη μηχανή σε ένα Νησί>> εγώ θα κρεμάσω το πληκτρολόγιο.
    Χαχαχαχαχα αν και "θύμα" του Lost και του (τότε) JJ σε βρίσκω πολύ ευρηματικό και με μεγάλη φαντασία!
    Λυπάμαι που θα σε στεναχωρήσω αλλά αν και τα 2 είναι αγαπητά πρόσωπα σε μένα (Ben & Finch) δεν υπάρχει η παραμικρή περίπτωση να το πει Πιο πιθανόν βλέπω τη μηχανή να εμφανίζεται στο Revolution και να την έχει κρυμμένη η Juliet/Rachel σε κανέναν πύργο με τον γιατρό να την φυλάει παρά στο νησί. Ούτε σε flash sideways

(πάντα με humor ε; μην παρεξηγείς )

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την solonlakis Εμφάνιση Δημοσίευσης

Δεν νομίζω πως έχει στην απ' έξω τον Finch. Άλλωστε δημιούργημά του είναι και όπως έλεγε στο Lost ο Ben "I always have a plan" (για να γλυκάνουμε λίγο και τον tasoskratos μιας και το όραμά του μηχανή-νησί lost δεν είναι είναι εφικτό ). Σαν τιτανομέγιστος λοιπόν και λαμόγιο (με την καλή έννοια) ο Finch θα έχει σίγουρα backdoor για να μπει. Άλλωστε, όσοι ασχολούνται με τον χώρο θα ξέρουν ότι οι Administrators έχουν πάντα έναν τρόπο να μπουν στα δικά τους συστήματα ακόμη και αν είναι στην απ' έξω.

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας