Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 έως 10 από 11

Θέμα: 24 9x09 - 07:00 pm - 08:00 pm

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    35 Χρήστες
    8,4
    για να ψηφήσετε
    9x09
    07:00 pm - 08:00 pm

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Εμφάνιση Περίληψης
    O Τζακ με τη Χλόη προσπαθούν να εξαλείψουν την τρομοκρατική απειλή...
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    23/06/2014 - 20:00
    GMT -5
    24/06/2014 - 04:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Master Το Avatar του/της theo58
    Likes / Thanks
    Hell yeah

Μετα την προηγουμενη επεισοδιαρα, εξισου ενα φοβερο επεισοδιο.

Στιγμη του επεισοδιου, η πτηση της Margot απ το παραθυρο. Πολυ cold εκτελεση απ τον εκπληκτικο οπως παντα Κιφερ.

Ανατροπη στην ανατροπη με την γνωστη συνταγη 24 γενικα, καθως οδεύουμε προς τις τελευταιες ωρες. Δεν βλεπω να μου πεφτει το ενδιαφερον για την συνεχεια και γουσταρω πολυ.

Θελω ανανεωση, FOX....

3. Likes rallaki25 liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της johny f
    Likes / Thanks
    ΟMG,OMG!Η απολυτη αποθεωση του Τζακ το πρωτο μισαωρο και τωρα ξανα στο κυνηγι του επομενου.Τελικα Μαργκο τη πιο θεαματικη πτηση κι απ'τα Drones την ειχες εσυ.
    Εμ,ετσι πανε τα πραγματα,δεν ηξερες δε ρωταγες ;
    Για να δουμε τωρα τη τυχη των δυο καινουργιων....
    Η μουσικη μου (FLOW MOTION) στο Youtube
    https://www.youtube.com/user/johnyfl...view=0&sort=dd

Ενεργό Μέλος Το Avatar του/της SuPeRsTaR13
    Likes / Thanks
    Στην ψυχρα ο Τζακ πέταγμα απτό παράθυρο Θεός!

TV Guru! Το Avatar του/της constadine
    Likes / Thanks
    Πολύ καλό επεισόδιο !
    Δεν το περίμενα το πέταγμα της Μάργκο από το παράθυρο .

Για μένα η στιγμή του επεισοδίου ήταν τα λόγια της Χλόης στο 34ο λεπτό του επεισοδίου:
    "Τζακ...
    Χάρηκα που σε είδα σήμερα.
    Σαν τον παλιό καιρό.

Ελπίζω να επιστρέψεις ...."

Και τι δεν έκαναν σε αυτές τις λίγες ώρες που ξανασυναντήθηκαν .

TV Guru! Το Avatar του/της solonlakis
    Likes / Thanks
    Χα χα χα!!! Με την εκπαραθύρωση της Μάργκο έσκασα στα γέλια. Δεν το περίμενα! Έλεγα πως θα την κρατήσει ζωντανή για ανάκριση και τέτοια. Δεν ξέρω τι λένε στα ξένα sites για αυτή την σεζόν του 24 αλλά νομίζω πως δεν έχουμε ξαναδεί τόσο Bad Αss Τζακ Μπάουερ σε καμιά σεζόν. Κυριολεκτικά κάνει ότι του έρθει! Πυροβολάει διαδηλωτές, πεζοναύτες, πράκτορες, πλακώνει όποιον βρει μπροστά του μιλάμε γίνετε το έλα να δεις! Ξέρω, χάνει σε ρεαλισμό με αυτά τα τρελά η σειρά αλλά από ότι φαίνεται οι παραγωγοί της σειράς αποφάσισαν πως σε αυτήν την σεζόν θα πάν προς "The Expendables" μεριά. Προσωπικά μου αρέσει, αν και έχει χάσει πολύ σε ρεαλισμό, καθώς αυτή η προοπτική έχει προσθέσει ένα στοιχείο μαύρου χιούμορ στη σειρά που στις άλλες σεζόν απλά υπέβοσκε. Ωστόσο δεν νομίζω ότι μπορούν να κρατήσουν την σειρά για πολύ έτσι. Για 12 επεισόδια πιστεύω πως θα τους βγει αλλά εάν θελήσουν να το συνεχίσουν και για άλλη "μισή μέρα" θα καταντήσει γραφικό.

8. Likes t0ny3, jonid1523, DamnFineCherryPie liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της darko_wicked
    Likes / Thanks
    To 24 είναι σαν το Μουντιάλ που παρακολουθούμε τώρα. Κατά 90% εγγυημένα ξέρεις οτι θα περάσεις καλά με αυτό που θα δεις.

10. Likes jonid1523, DamnFineCherryPie, johny f liked this post
    TV Maniac Το Avatar του/της DamnFineCherryPie
    Likes / Thanks
    Ομολογώ πως απογοητεύτηκα, ήταν ένα πισωγύρισμα στις εποχές καλών-κακών και στις ευκολίες. Προσπερνάω την Κλόι που από την pub στήνει την κομπίνα του αιώνα. Ο Τζακ από τη μία αισθηματίας με την πρώην («σου φέρεται καλά;») κ από την άλλη εκσφενδονίζει -ας μην πω μια ανυπεράσπιστη γυναίκα- μια υπερπολύτιμη πηγή πληροφοριών; Μήπως επανέρχεται η Στάρκαινα στο GoT; Μάλλον όχι. Ο Πρόεδρος ήρωας, οι Βρετανοί ευγνωμονούν (κ όλος ο υπόλοιπος κόσμος, που δεν έχει φυσικά τα κότσια των Αμερικανών), η Κλόι αθώα, ξελογιασμένη χακεροπεριστέρα.

Κατά τ' άλλα κρίμα για το παλικάρι τον Τζόρνταν, μου άρεσε το κρυφό αμόρε για την ξανθιά (?) Κέητ. Άψογες σκηνές καταδίωξης, μέχρι και το αγαπημένο Alien 3 μου θύμισε, με τον Τζακ σε ρόλο τρελαμένου Xenomorph να εισβάλλει στο δωμάτιο ξεκληρίζοντας την οικογένεια και στο τέλος, στις αποθήκες.

Spoiler

TV Master Το Avatar του/της jonid1523
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την darko_wicked Εμφάνιση Δημοσίευσης
    To 24 είναι σαν το Μουντιάλ που παρακολουθούμε τώρα. Κατά 90% εγγυημένα ξέρεις οτι θα περάσεις καλά με αυτό που θα δεις.
    Σωστός ! Πάντα έτσι είναι με το 24 τελικά. Το επεισόδιο είχε και δράση και εξέλιξη. Μια χαρά σειρά για να ξεχαστεί κανείς με τις ιστορίες του Τζάκ, ο οποίος για άλλη μια φόρα σώζει το παιχνήδι στο παρά 1. Τι άλλο να περιμένει κανείς;

Moderator Το Avatar του/της t0ny3
    Likes / Thanks
    Το επεισοδιο ειχε δυο μεγαλα αρνητικα. Πρωτον δεν πηραν το ρισκο να προχωρησουν στο θανατο του Προεδρου των ΗΠΑ και ουσιαστικα επιβεβαιωθηκαν οι υποψιες για τρικ με λουπα της Κλοης στο συστημα και δευτερον ενα παιχνιδι flight simulation φαινεται πιο δυσκολα μπροστα στον χειρισμο του Drone... Κριμα γιατι ειχαν την ευκαιρια να προσφερουν κατι διαφορετικο, αλλα επελεξαν τον ασφαλη δρομο με πισογυρισμα και "twist" με τον mole να γινεται κατοχος της συσκευης, λες και δεν το περιμεναμε...

Στα συν ο badass Τζακ που εστειλε για βολτα απο τον πεμπτο μανα και γιο. Ηταν καπως πορωτικη σκηνη θα ελεγα!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας