Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 έως 20 από 25

Θέμα: True Blood 7x10 - Thank You

1.  
    ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ
    Συνολικά Ψήφησαν
    33 Χρήστες
    5

για να ψηφήσετε
    7x10
    Thank You

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Δεν Διατίθεται
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    24/08/2014 - 20:00
    GMT -5
    25/08/2014 - 04:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    Ενεργό Μέλος Το Avatar του/της MrSolo
    Likes / Thanks
    Απ` ότι κατάλαβα τα συμβόλαια ήταν για 7 σεζόν και απλά φρόντισαν να τελειώσει όπως όπως!
    Τα πρώτα 3 επεισόδια ήταν χάλια από κάθε άποψη,οι ερμηνείες όλων ήταν σαν να βλέπεις οικογενειακές ιστορίες! Και το τέλος? Τι χάλι ήταν αυτο...? Το μόνο που έλειπε ήταν τραγουδάκι και χορευτικό τύπου Σεφερλή...που να πω την αμαρτία μου μόλις είδα τον τίτλο Thank You κάτι τέτοιο φοβόμουν ότι θα δω!
    Κρίμα!

3. Likes geon565 liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της GeorgeCR7
    Likes / Thanks
    Άλλη μια σειρά έφτασε στο τέλος...με τον έναν τρόπο ή τον άλλον!Δεν ήταν σίγουρα απο τις αγαπημένες μου σειρές που περίμενα να δω με μπόλικη αγωνία...αλλά ήταν σίγουρα μια ωραία σειρά που μας πρόσφερε αρκετές στιγμές καλές και κακές!Η τελευταία σεζόν ήταν σίγουρα απογητευτική απο όλες σχεδόν τις οπτικές γωνίες!Όσο αναφορά το τελευταίο επεισόδιο της σειράς...δεν μπορώ να πω ότι δεν μου άρεσε και καθόλου...αν και βέβαια η Τζέσικα ήθελα να είναι με τον Τζέισον δεν πειράζει τι να κάνουμε.Το τέλος ήταν ευχάριστο και είδαμε και γάμο στο True Blood αυτό πραγματικά δεν το περίμενα!Ο Έρικ και η Πάμ όπως πάντα πολύ καλοί...και η Σάρα εκεί που της άξιζε!Αυτά...αντίο True Blood σίγουρα θα μου λείψεις....!

TV Guru! Το Avatar του/της veronica1
    Likes / Thanks
    Ψήφισα απογοήτευση, γιατί για μένα αυτό ήταν, αυτό που είδα σίγουρα ήτανε ενα χάλι μαύρο, ενα φινάλε μιας σειράς που μας κράτησε 7 χρόνια, το φινάλε της ήτανε ότι χειρότερο εχω δει. Ολο το επεισόδιο βαρετό μέχρι εκει που δεν παίρνει. Γενικά όλος ο 7ος κύκλος ήταν για τα μπάζα [για να μη πω κάτι χειρότερο ]
    Spoiler

και τέλος.. ενώ ξεκίνησε δυνατά ο πρώτος κύκλος, στην πορεία της η σειρά, έδειξε οτι έχει κάποια πατήματα, είδαμε καλές σκηνές από το True blood, αλλά θα έπρεπε να έχει τελειώσει στον 5ο κατά την δική μου άποψη. Απο κει και μετά... πήρε την κάτω βόλτα.. με κερασάκι στην τούρτα, ενα βαρετό τέλος που σίγουρα δεν της άξιζε...
    Sorry για το κατεβατό.. αλλά καταλαβαίνετε, μετά απ αυτό που είδα .... έπρεπε κάπου να τα πω...

Bye bye True blood εμένα σίγουρα δε θα μου λείψεις

6. Likes hakinen, ojosdebrujo liked this post
    Ενεργό Μέλος Το Avatar του/της komo20
    Likes / Thanks
    [QUOTE=veronica1;987390και μετά στο τέλος, τόσα παιδιά απο που βρέθηκαν; Μας έδειξε την Σουκι έγκυος, απο ποιον ρε παιδια;;;;; Μας άφησαν να το κατάλαβουμε.... θεία έμπνευση

[SPOILER]Υποθέτω ότι μας δείχνει ότι έκανε μια φυσιολογική σχέση ώστε να κάνει οικογένεια. Δεν μας ενδιέφερε με ποιον, γι'αυτό τον είδαμε μόνο πλάτη. Αλλά και πάλι ήταν λίγο χαζό, 7 σεζόν πέρασαν όλοι από 1000 κύματα και ξαφνικά ήταν σαν να βγήκαν από την διαφήμιση του βιτάμ...(όλοι χαρούμενοι και ευτυχισμένοι! )[/SPOILER]
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την komo20; 26 Αυγούστου 2014 στις 11:10

8. Thanks qazxsw, manoula thanked for this post
    Likes veronica1 liked this post
    TV Master Το Avatar του/της rhenium francium
    Likes / Thanks
    Δεν θέλω να σχολιάσω, δεν θέλω να ψηφίσω για το επεισόδιο και κυρίως δεν θέλω να γκρινιάξω.
    Θέλω μόνο να πω αντίο σε αυτή την μοναδική σειρά που με διασκέδαζε όλα αυτά τα καλοκαίρια!
    "Everyone dies alone.
    But if you meant something to someone,
    if you helped someone, or loved someone,
    if even a single person remembers you,
    then maybe you never really die."
    -The Machine

10. Likes eparatos liked this post
    Αρθρογράφος Το Avatar του/της thanasislost
    Likes / Thanks
    Αντίο και από μένα στο True Blood...
    Επιεικώς απαράδεκτο φινάλε που μόνο η σκηνή στο τέλος με τον Eric και την Pam είχε ενδιαφέρον....

Newbie
    Likes / Thanks
    Μέσα σε 3 επεισόδια τρέξανε να μαζέψουν όλο το χάος από τις προηγούμενες σεζόν... τι να πω... Μέσα σε 2-3 βδομάδες είδα όλες τις σεζόν. Ενώ ξεκίνησε με πολύ καλές προοπτικές, τα διάλυσε όλα. Η Σούκι κατάντησε σπαστική. Γενικώς γ@μήθηκε η Λίλιθ σε αυτό το έργο! Όλες οι σχέσεις μεταξύ των χαρακτήρων καταστράφηκαν και ξαφνικά βλέπουμε Μπιλ-Σουκι μες στα μέλια(λες και βλέπαμε επανάληψη την πρώτη σεζόν), την Τζέσικα με τον Χόιτ να παντρεύονται(από που κι ως που????) και την Σούκι έγκυο από "κάποιον"... Μόνο Έρικ-Παμ είχαν ακριβώς το τέλος που φανταζόμουν... Ο πιο αδικοχαμένος της σειράς ήταν ο Αλσίντ και κατά τη γνώμη μου αυτός θα έπρεπε να ήταν ο "κάποιος"...

Αν εξαιρέσεις τα παραπάνω, ήταν αρκετά καλή σειρά. Μέχρι σεζόν 5 ήταν εθιστική αλλά μετά έπεσε απίστευτα το ενδιαφέρον... Αντίο True Blood!
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την GeorgeTheSuper; 27 Αυγούστου 2014 στις 15:11

13. Likes veronica1 liked this post
    TV Maniac Το Avatar του/της geon565
    Likes / Thanks
    Αντιο True Blood!!!! Καποτε ησουνα κορυφαια σειρα, απο τις αγαπημενες μου! Μεχρι και την 6η σεζον δεν παραπονιομουνα, αλλα αυτη η 7η πρεπει να διαγραφει απο την μνημη μου τελειως!
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την geon565; 27 Αυγούστου 2014 στις 22:03

Series addicted since: Friday the 13th
    and Tales of the Gold Monkey

Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    στο συνολο εννοειται οτι η εβδομη σεζον με απογοητευσε και εμενα...αλλα το ΤΒ ειναι απο τις αγαπημενες μου σειρες, και εννοω τοπ 5 αγαπημενες...και ανετα μπορω να διαγραψω το αν ιμου αρεσε ή οχι η τελευταια σεζον...και να θυμαμαι τις υπολοιπες που ηταν απολαυστικες για εμενα..περιμενω να δω τις κινησεις του καστ...

μονο αγαπη για το ΤΒ το φιναλε ηταν οντως οτι να'ναι θα ψηφισω τυπικα πολυ καλο...επειδη ειναι φιναλε..!

16. Likes greg_m liked this post
    Ενεργό Μέλος Το Avatar του/της MrSolo
    Likes / Thanks
    Εντάξει η αληθεια ειναι οτι με εκανε να ξανασχοληθω με τα βαμπιρ σαν θεμα, ομως απο τη 2η σεζον λειτούργησε σαν Ελληνικη σειρά και ο καθένας προσπάθησε να βολεψει την γκομενα του και μαλιστα σε ρολους ζωτικής σημασίας για την εξέλιξη της σειράς!
    O Denis O'Hare (Russel) ερμηνευτικά ήταν σαν την μυγα μες το γαλα...απο τη στιγμη που τελειωσε ο ρολος του δεν υπηρχε κακος που να σε βαλει σε μια σχετικη αγωνία!
    Σοβαρολογούμε τώρα? Βαμπιρ 2000 ετων και να ειναι όμηρος της Γιακουζα??? Αν είχε 8η σεζον τι θα κάνανε? Θα παρουσιαζανε τον Βαν Νταμ σαν βαμπιρ να τους πιασει στις μάπες?
    Τελος...το μεικ απ ρε παιδια...ολοι μα ολοι ηταν μεσα στη ρυτίδα είναι δυνατον Βαμπιρ να κανει ρυτίδες?
    Ακόμα και η Τζεσικα έδειχνε να μεγάλωσε στην τελευταία σεζόν ...αυτοι ξεπερασαν και το TVD που ο Στεφαν βρεθηκε ξαφνικα με Τattoo!...

18. Likes veronica1 liked this post
Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία