Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 έως 10 από 16

Θέμα: Once Upon a Time 4x03 - Rocky Road

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    22 Χρήστες
    7,9
    για να ψηφήσετε
    4x03
    Rocky Road

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Εμφάνιση Περίληψης
    [FONT=UICTFontTextStyleBody]Όταν η Marian βρίσκεται ξαφνικά υπό την επήρεια ενός παγωμένου ξορκιού που έχει απώτερο σκοπό το να παγώσει την καρδιά της και να την σκοτώσει, όλες οι υποψίες πέφτουν πάνω στην Elsa.[/FONT]
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    12/10/2014 - 19:00
    GMT -5
    13/10/2014 - 03:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    πολυ καλο το τριτο επεισοδιο...το Frozen ακομη δεν το ειδα για να γνωριζω τι παιζει με τους χαρακτηρες αλλα η ιστορια εδω μου αρεσει αρκετα..η Τζουλιετ ως κακια εχει ενδιαφερον...ωραιες σκηνες για Ρετζινα..!!!

TV Guru! Το Avatar του/της alexandra16
    Likes / Thanks
    Μου άρεσε και αυτό το επεισόδιο.Γενικά είμαι ευχαριστημένη με τη σαιζόν φέτος, αν κι έχω παρατηρήσει μια μείωση χρόνου σε κάποιους πολύ βασικούς χαρακτήρες και μια αύξηση σε κάποιους όχι και τόσο.(δε θέλω να γίνω πολύ κακιά και δε χαρακτηρίζω) Αλλά γενικά το στόρι με το Frozen με κρατάει. Ειδικά τώρα που ήρθε και η Elizabeth Mitchell ,έχει ένα παραπάνω ενδιαφέρον. (περιμένω πως και πως σκηνές με την Parrilla)

Μεγάλη περιέργεια μου δημιούργησε το ότι η Snow Queen ξέρει την Έμμα και θέλω να δω πολύ το πως και όλες τις λεπτομέριες.Έχω να ενδιαφερθώ τόσο για το χαρακτήρα της Έμμα από την αρχή της 2η σαιζόν...πάλι καλά που αποφάσισαν να κάνουν επιτέλους κάτι.
    Πάντως έχει γίνει πολύ περίεργη και μου τη δίνει μερικές φορές.
    Δε μπορώ να καταλάβω γιατί γκρινιάζει και δε κάθετε να εξασκήσει λίγο τις δυνάμεις της να ηρεμήσει.Μετά της φταίει η Regina

Επίσης δε περίμενα να παγώσουν κάποιον από τώρα.Το περίμενα αργότερα αλλά δεν το αποκλείω να ξαναγίνει σε κάποιον από τους βασικούς.Αναμενόμενο ότι δε θα ξυπνήσει η Μάριαν.Αυτός ο Ρόμπιν τη καλύτερη κοπέλα είχε και την άφησε...και τώρα θα του σώσει τη γυναίκα πάλι για 2η φορά.Το καλό που του θέλω,να ξεστραβωθεί σύντομα

p.s Γιατί ο Rumple αφήνει τον Χουκ να τον εκβιάσει έτσι??Αν είναι δυνατόν!

p.s 2 Η Snow δε βλέπω να βγάζει τη σαιζόν στη θέση της δημάρχου.Και πάλι καλά γιατί υπάρχουν και κάποια standards που δε τα αλλάζεις. Ένα από αυτά είναι η Regina δήμαρχος
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την alexandra16; 15 Οκτωβρίου 2014 στις 01:21

4. Likes N1512, christin10 liked this post
    Ενεργό Μέλος Το Avatar του/της christin10
    Likes / Thanks
    Πολυ ωραιο επεισοδιο ούτε και εγω περιμενα να παγωσουν από τώρα καποιον, οπως δεν περιμενα να εμφανησουν τοσο συντομα την Michell. Αυτή η Εμμα για πότε βρήκε τις δυναμεις της δεν λεγεται. Αλλες φορές προσπαθουσε -προσπαθουσε αλλά τιποτα. Τελος παντως για να δουμε την ιστορια της η οποια φετος φαινεται να εχει μεγαλο ενδιαφερον.

TV Guru! Το Avatar του/της spiross27
    Likes / Thanks
    foveri sezon!!! foveri seira... to frozen edose treli ananeosh stin seira ! to epeisodio poli kalo ... h Elizabeth Mitchell oti k an paiksei milame to ipostirizei apisteuta bravo tis! h xionati einai egios stin pragmatikotita logika e? h mono ego to pratirisa oti exei strogilepsei!
    spiros#27

Newbie Το Avatar του/της American Psycho
    Likes / Thanks
    Το καλύτερο επεισόδιο μέχρι τώρα. Το story με το Frozen άρχισε να αποκτά πραγματικό ενδιαφέρον.

Η Elizabeth Mitchell ως Snow Queen έκλεψε την παράσταση και δεν το περίμενα αφού σαν ηθοποιός δε μου λέει τίποτα.

Το 7ο επεισόδιο θα είναι πάνω στo χαρακτήρας της. O Hans είναι τόσο κακός όσο ήταν και στο Frozen.

TV Maniac Το Avatar του/της goggits
    Likes / Thanks
    Πολύ καλό επεισόδιο!!!
    Η φετινή σαιζόν με τους χαρακτήρες του Frozen έχει πολύ ενδιαφέρον!!
    Επίσης μου άρεσε και η Mitchell ως κακιά!

TV Guru! Το Avatar του/της smile88
    Likes / Thanks
    Πολυ καλο κι αυτο το επεισοδιο, οντως το Frozen εφερε τρελη ανανεωση στη σειρα!
    Ωραιο το flashback με τους Ελσα και Κριστοφ, ο Σβεν ολα τα λεφτα κι ο Χανκ ειναι ο ιδιος βλακας! Φυσικα και θα ηταν η Παγωτατζου Βασιλισσα (λολ ρε Εμμα!) η θεια των Ελσα κι Αννα!
    Τωρα που ειπα Παγωτατζου Βασιλισσα, ηταν τρομερη! Και δεν μπορω να φανταστω απο που ξερει την Εμμα... Κι αυτη δεν το θυμαται; Περιεργο. Ασε που το ξερει κι ο Ρουμπελστιλτσκιν, ημαρτον!
    Ο Χουκ κι ο Ρουμπελστιλτσκιν ειναι ακομα μ@λακες κι εχουν κι οι δυο τους ερωτες τους, ενω η Ρετζινα που εχει γινει φανερα καλη, τιποτα, πφ. Κι εχω σκασει με το ποιος εγραψε το βιβλιο, αντε να μαθουμε συντομα! Ωραιο παντως που θα την βοηθησει κι ο Χενρι! Αλλα οντως επηρεαζει την ζωη τους το βιβλιο; Δεν το εχω πολυκαταλαβει αυτο.
    Αχου ο Ρομπεν παντως, η Ρετζινα με το ζορι κρατιοταν να μην τον φιλησει οταν της το ειπε αυτο! Γιατι δεν εβαλαν τον μικρο να φιλησει την μανα του, ιδιο δε θα ειναι;
    Η Χιονατη δεν ειναι με τιποτα Δημαρχος, ας το καταλαβει γρηγορα.
    Ειδαμε και τον Γουιλ του Once Upon A Time In Wonderland, να υποθεσω οτι θα τα κανουν σκατα με το timeline του;
    Τι φαση ομως με τα μαγικα της Εμμας, οποτε να 'ναι τα κανει...

Εχω λιωσει με τα recap αυτηνης: http://onceuponadisneycrackfic.tumbl...st/99891484926 , ειδικα με αυτο! Τελειο blog, διαβαστε το ολοι!

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την spiros stamatelatos Εμφάνιση Δημοσίευσης
    h xionati einai egios stin pragmatikotita logika e? h mono ego to pratirisa oti exei strogilepsei!
    Δεν ειχε ουτε 1-2 μηνες που γεννησε η ηθοποιος οταν ξεκινησαν τα γυρισματα της 4ης!

TV Guru! Το Avatar του/της alexandra16
    Likes / Thanks
    Αλλα οντως επηρεαζει την ζωη τους το βιβλιο; Δεν το εχω πολυκαταλαβει αυτο.
    Ούτε εγώ το έχω καταλάβει αυτό.Ούτε το τι θέλει να κάνει η Regina έχω καταλάβει.Έχω την εντύπωση ότι η ίδια πιστεύει ότι το βιβλίο έχει αυτήν την ικανότητα,αλλά στο τέλος θα μας πούνε ότι ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον εαυτό του και τις αποφάσεις του και απλά το βιβλίο καταγράφει τα γεγονότα...ή κάτι τέτοιο τέλοσπάντων.Τον συγγραφέα θα μας τον δείξουν βέβαια αλλά δε θα με ξαφνιάσει αν είναι η Regina κάποιος άλλος που ξέρουμε από το μέλλον

Γιατι δεν εβαλαν τον μικρο να φιλησει την μανα του, ιδιο δε θα ειναι;
    Μα ούτε το παιδί ξέρει τη μητέρα του. Πόσες μέρες έχουν περάσει από τότε που γύρισε,2-3??Δε τη θυμάται από όταν μωρό παιδί

TV Guru! Το Avatar του/της smile88
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την alexandra16 Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Ούτε εγώ το έχω καταλάβει αυτό.Ούτε το τι θέλει να κάνει η Regina έχω καταλάβει.Έχω την εντύπωση ότι η ίδια πιστεύει ότι το βιβλίο έχει αυτήν την ικανότητα,αλλά στο τέλος θα μας πούνε ότι ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον εαυτό του και τις αποφάσεις του και απλά το βιβλίο καταγράφει τα γεγονότα...ή κάτι τέτοιο τέλοσπάντων.Τον συγγραφέα θα μας τον δείξουν βέβαια αλλά δε θα με ξαφνιάσει αν είναι η Regina κάποιος άλλος που ξέρουμε από το μέλλον
    Μπορει να ειναι η Ρετζινα τωρα που το λες και να μην το εχει καταλαβει ακομα! Πφ, δε θα ηθελα ομως, θελω να μεινω με ανοιχτο το στομα!

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την alexandra16 Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Μα ούτε το παιδί ξέρει τη μητέρα του. Πόσες μέρες έχουν περάσει από τότε που γύρισε,2-3??Δε τη θυμάται από όταν μωρό παιδί
    Την μητερα την αγαπας παντα, την εχεις γνωρισει δεν την εχεις γνωρισει, ετσι θαρρω.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας