Αποτελέσματα 1 έως 10 από 10

Θέμα: Revenge 4x11 - Epitaph

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    18 Χρήστες
    6,7
    για να ψηφήσετε
    4x11
    Epitaph

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Εμφάνιση Περίληψης
    H Emily και η Victoria κλαίνε τη μοίρα τους.
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    04/01/2015 - 21:00
    GMT -5
    05/01/2015 - 04:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Maniac Το Avatar του/της αρης333
    Likes / Thanks
    Εντάξει δεν ήταν και τόσο κακό.. Το έχω ξαναπεί βέβαια πως πρέπει η σειρά να τελειώσει φέτος. Τι άλλο να μας δείξουν πια; αυτός ο φάκελος τι μπορεί να έχει μέσα; η κοκκινομάλλα (δε θυμάμαι το όνομα της) αποκλείεται να τον καταστρέψει.Τώρα ο Κλάρκ γιατί θέλει να σκοτώσει την Βικτόρια; Όλο αυτό ήταν θέατρο για να την έχει από κοντά; Ο συνεργάτης του Τζακ είναι παντελώς αδιάφορη περίπτωση και πιστεύω απλά θα παίξει τον ρόλο της τελευταίας κατάκτησης της Έμιλυ πριν καταλήξει με τον Τζακ. (για αυτό το τελευταίο δεν έχω καμιά αμφιβολία, εκτός και αν κάποιος από τους δυο πεθάνει).

Newbie
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την αρης333 Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Εντάξει δεν ήταν και τόσο κακό.. Το έχω ξαναπεί βέβαια πως πρέπει η σειρά να τελειώσει φέτος. Τι άλλο να μας δείξουν πια; αυτός ο φάκελος τι μπορεί να έχει μέσα; η κοκκινομάλλα (δε θυμάμαι το όνομα της) αποκλείεται να τον καταστρέψει.Τώρα ο Κλάρκ γιατί θέλει να σκοτώσει την Βικτόρια; Όλο αυτό ήταν θέατρο για να την έχει από κοντά; Ο συνεργάτης του Τζακ είναι παντελώς αδιάφορη περίπτωση και πιστεύω απλά θα παίξει τον ρόλο της τελευταίας κατάκτησης της Έμιλυ πριν καταλήξει με τον Τζακ. (για αυτό το τελευταίο δεν έχω καμιά αμφιβολία, εκτός και αν κάποιος από τους δυο πεθάνει).
    Συμφωνω με οσα ειπες αλλα στο γιατι θελει να σκοτωσει ο Κλαρκ τη Βικτωρια εγω καταλαβα το ακριβως αντιθετο. Οτι ενω αυτο ειχε σκοπο να κανει , μετα τη δολοφονια του Ντανιελ αλλαξε γνωμη

Newbie Το Avatar του/της American Psycho
    Likes / Thanks
    Μου άρεσε το επεισόδιο ειδικά όλες οι σκηνές με τις Emily/Victoria.Το επόμενο φαίνεται ακόμη καλύτερο.
    Η Margaux ίσως αποκτήσει λόγο ύπαρξης στη σειρά μετά το θάνατο του Daniel.
    Μετά το Series Low περιμένω να ανακοινωθεί σύντομα ότι η 4η θα είναι η τελευταία σεζόν για να δούμε ένα αξιοπρεπές τέλος.

TV Guru! Το Avatar του/της freedoom
    Likes / Thanks
    Chibs θεέ, δεν σου πάνε τα κουστούμια!!
    Good night moon. Good night stars. Good night po-pos. Good night fiends. Good night hoppers. Good night hustlers. Good night scammers. Good night to everybody. Good night to one and all.

6. Likes baspav liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της smile88
    Likes / Thanks
    Μετριο ηταν; Κακο; Χαλια; Ηταν και τα τρια ταυτοχρονα... Πρεπει κι επιβαλλεται να σταματησει φετος η σειρα... Κανενα ενδιαφερον για τιποτα πλεον...

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την αρης333 Εμφάνιση Δημοσίευσης
    αυτός ο φάκελος τι μπορεί να έχει μέσα; η κοκκινομάλλα (δε θυμάμαι το όνομα της) αποκλείεται να τον καταστρέψει.
    Ειναι ο φακελος που ειχε δωσει η Βικτωρια σε εναν που τον πηγε στην Κεητ κι ηταν μια φωτογραφια της Εμιλυ με ενα σημειωμα που ελεγε οτι αυτη πρεπει να ψαξουν.

Υ.Γ. Greekie, γαματη περιληψη για μια ακομη φορα!

8. Likes Lizzangel, veronica1, baspav liked this post
    Banned
    Likes / Thanks
    Μετά την αναλαμπή του -10- το -11- το γύρισε σε Ατίθασα Νιάτα, Τόλμη και Γοητεία κάτι τέλος πάντων από αυτές τις αηδίες.
    Ο άλλος είχε πλάνο να σκοτώσει τη Βικτώρια; Τι κουλό ήταν αυτό. Η Μαργκό πόσο χάλια ακόμα μπορεί παίξει;
    Δε ξέρω γιατί συνεχίζω και τη βλέπω πραγματικά. Ίσως για που το πάει, ίσως γιατί μου συμπληρώνει την ώρα.
    Θα δείξει.

10. Likes veronica1 liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της spiross27
    Likes / Thanks
    leo pethenei o daniel ginete h kidia kai? h aderfi tou den enimerothike den pige stin kidia? o papous tou?? dld edaksi simvenei ena tragiko simvan k se mia kidia loipoun simadika atoma eleos! kala to theiko pou eklapsa sto gelio itan otan tis eipan tis emili/amanda na min paei stin kidia tou daniel k auti apantaei ksereis oti o daniel tha me ithele stin kidia tou! eleos mori? ti ataka itan auti?pote prolave o alos sta 25 tou na skeutei pious thelei stin kidia tou .axaxaxa apesio katadise to na kopei xoris telos den tha me peiraksei gia proti fora se seira
    spiros#27

TV Guru! Το Avatar του/της veronica1
    Likes / Thanks
    Βαρέθηκα στο μεγαλύτερο μέρος του επεισοδίου. Ουφ πραγματικά αναρρωτιέμαι ΓΙΑΤΙ συνεχίζω και βλέπω τέτοια βαρετή σειρά....

TV Maniac Το Avatar του/της Lizzangel
    Likes / Thanks
    ποτε αποφασισε ωρε να σκοτωσει ο ντειβιντ τη Βικτωρια, τι φαση? το θεατρο του παραλογου!
    Η Μαργκω τωρα θυμηθηκε να γινει χρησιμη.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
join us