Σελίδα 96 από 106 ΠρώτοΠρώτο ... 46869495969798 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 951 έως 960 από 1058

Θέμα: The X-Files - Νέα/ Spoilers/ Trailers/ Photos etc.

TV Master Το Avatar του/της prod21
    Likes / Thanks

Παρακολουθώ όλα τα trailers για τη νέα σεζόν, δε θα μπορούσα να κάνω αλλιώς, αλλά προσπαθώ να μη διαβάζω όλες τις λεπτομέρειες για τα νέα επεισόδια. Θέλω να τα παρακολουθήσω χωρίς να ξέρω τι να περιμένω, όπως παλιά που τα βλέπαμε για πρώτη φορά: ξεκινούσε το πρώτο πλάνο του επεισοδίου και μπορούσες να καταλάβεις αμέσως από την κινηματογράφηση και τη μουσική ότι βλέπεις X-Files! Είναι εκπληκτικό ότι η αυθεντική ατμόσφαιρα και το στυλ των X-Files ήταν αντιληπτά και στη 10η σεζόν, και φυσικά θα είναι και στην 11η. Ανυπομονώ!

2. Thanks HristinaB thanked for this post
    Likes sofia21, johny f liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της HristinaB
    Likes / Thanks
    Μου έκανε εντύπωση στο βιντεάκι από πάνω ότι ο Ντέιβιντ θεωρεί πως ο Μώλντερ και η Σκάλι είναι στα καλύτερά τους όταν ερευνούν μια υπόθεση, αντί να είναι οι ίδιοι το επίκεντρό της. Θα περίμενα το αντίθετο, γιατί φαντάζομαι ότι θα έχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον γι' αυτούς, από υποκριτικής πλευράς.

Στο τελευταίο λεπτό του βίντεο η Τζίλιαν μιλά για "conclusion" στη σειρά και τους χαρακτήρες -- ή, τουλάχιστον, έτσι τκ βλέπει εκείνη. Δε μου αρέσει τι μπορεί αυτό να προοικονομεί για τις όποιες μελλοντικές σεζόν...
    http://www.greektvsubs.gr/image.php?type=sigpic&userid=212080&dateline=13498  77416
    Maybe there's hope.

Be ashamed to die until you have won some victory for humanity.
    Horace Mann

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης. Αν δε σωθεί, εγώ φταίω.
    Nίκος Καζαντζάκης

TV Master Το Avatar του/της sofia21
    Likes / Thanks
    Η χημεία του Mulder με την Scully έχει γράψει ιστορία στη μικρή οθόνη.
    Το βίντεο με σχόλια των Gillian Anderson και David Duchovny από τις πρώτες σεζόν ως το τέλος της σειράς για τη σχέση των πρωταγωνιστών, αλλά και τη χημεία τους μπροστά στην κάμερα είναι ένα από τα καλύτερα πρόμο για τα X-Files.
    Ελπίζω να το έχει δει και ο Carter, για να αντιληφθεί ότι οι δυο τους πρέπει να βρίσκονται μαζί στα επεισόδια και όχι ο ένας εδώ και άλλος να τρέχει στην άλλη άκρη της χώρας...

Απολαύστε υπεύθυνα...

Εκτός από τη χημεία, τι θα ήταν τα X-Files χωρίς το στοιχείο της συνωμοσίας; Μια ακόμη σειρά. Δείτε το νέο Conspiracy Promo...

Αργεί πολύ ο Ιανουάριος;

5. Likes HristinaB, johny f liked this post
    Likes / Thanks
    Ααααααωωωωωω, τι γλυκό το πρώτο βιντεάκιιιιιιιι! Πολύ μου αρέσουν αυτές οι αναδρομές στσ παλιά, βλέπω τσ χτενίσματα και τι φοράνε και μπορώ να σας πω στα γυρίσματα ποιου επεισοδίου έγινε η κάθε συνέντευξη!

Στο νέο πρόμο προφανώς έχουν ενσωματώσει σκηνές και από μη-μυθολογικά επεισόδια (αυτό με τα παράλληλα σύμπαντα είναι καραμπάμ Ντάριν Μόργκαν, ενώ η σκηνή όπου ο Σκίνερ τραβάει το όπλο του παίζει να είναι από το Skinner-centric επεισόδιο της σεζόν), οπότε δεν κατάλαβα γιατί το ονομάζουν "conspiracy promo", αλλά ΟΚ, όταν μου χαρίζουν γάιδαρο δεν τον κοιτάω στα δόντια...

Είμαστε κοντά, είμαστε πάρα πολύ κοντά, έλα πάμε, πάμε, πάμεεεεεεεεεεεε!
    http://www.greektvsubs.gr/image.php?type=sigpic&userid=212080&dateline=13498  77416
    Maybe there's hope.

Horace Mann

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης. Αν δε σωθεί, εγώ φταίω.
    Nίκος Καζαντζάκης

7. Likes johny f, sofia21 liked this post
    Αρθρογράφος Το Avatar του/της drapetisgal7
    Likes / Thanks
    Sneak Peek: What To Expect This Season - Season 11 THE X-FILES

superheronews.gr

9. Likes HristinaB liked this post
    Likes / Thanks
    Αυτό το teaser έχει πολύ περισσότερο Σκίνερ και λογικό, αφού ένα επεισόδιο θα είναι αφιερωμένο σ'αυτόν. Σε μια σκηνή που δεν έχουμε ξαναδεί σε προηγούμενα τρέιλερ είναι με την Σκάλι, μάλλον στο σπίτι του (γιατί είναι με κάζουαλ ρούχα και χωρίς τα γυαλιά του) και βλέπουν ένα άλμπουμ με φωτογραφίες από τη θητεία του στο Βιετνάμ. Θυμίζω ότι στο "One Breath" (2X08 ) αναφέρεται σε κάτι ανεξήγητο που του συνέβη εκεί κι αυτό είναι ένα από τα ελάχιστα πράγματα που γνωρίζουμε για το παρελθόν του. (Τα πρόσφατα κόμικ της IDW επίσης είχαν μια ιστορία του Σκίνερ από εκείνη την εποχή, αλλά ελπίζω να μην τη χρησιμοποιήσουν στη σειρά, γιατί, όπως και σχεδόν το σύνολο αυτής της φουρνιάς των κόμικ, δεν ήταν ιδιαίτερα καλή.)

Έχουμε, επίσης, μερικές ατάκες από το επεισόδιο που με ανησυχεί πιο πολύ απ'όλα τα motw αυτή τη σεζόν (για τα μυθολογικά ανησυχώ εξαρχής), αυτό με τους σωσίες -- έχουμε, βλέπετε, κακό προηγούμενο από το "Fight Club" της έβδομης σεζόν. Βέβαια, για να είμαι δίκαιη, τούτο εδώ μοιάζει περισσότερο δραματικό (και ΔΕΝ το έχει γράψει ο Κάρτερ), οπότε υπάρχουν ελπίδες για κάτι καλύτερο.

Οι ατάκες με το impossible και το improbable μου μοιάζουν να είναι από το επεισόδιο του Ντάριν Μόργκαν (απλό προαίσθημα, μπορεί να πέφτω κι εντελώς έξω).

Τέλος, έχουμε και την ταφόπλακα του Λάνγκλεΐ, αν και φαίνεται μόνο η ημερομηνία γέννησής του, όχι αυτή του θανάτου του. Τυχαίο, σίγουρα, απλά είπα να το αναφέρω... Μιας και δεν έχουμε ακούσει τίποτα διαφορετικό, θα υποθέσω ότι δε θα δούμε τους άλλους δύο Gunmen, ε; Πολύ με στενοχωρεί αυτό, τους θέλω όλους μαζί!
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την HristinaB; 16 Δεκεμβρίου 2017 στις 14:22
    Maybe there's hope.

Horace Mann

Nίκος Καζαντζάκης

11. Thanks johny f thanked for this post
    TV Master Το Avatar του/της sofia21
    Likes / Thanks
    Νέες φωτογραφίες από το My Struggle III.
    Προσοχή περιέχουν μερικά ενδιαφέροντα spoilers...

Spoiler

Δείτε τις φωτογραφίες με δική σας ευθύνη...

"My Struggle III" Promo Photos Revealed

Likes / Thanks
    Πολλά στοιχεία μας δίνουν οι φωτογραφίες, που σε πρώτη φάση δείχνουν να επαληθεύουν τη θεωρία ότι
    Spoiler

Maybe there's hope.

Horace Mann

Nίκος Καζαντζάκης

14. Likes johny f liked this post
    Likes / Thanks
    Declassified: The End Of The World - Season 11

superheronews.gr

Likes / Thanks
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την drapetisgal7; 22 Δεκεμβρίου 2017 στις 19:59
    superheronews.gr

Σελίδα 96 από 106 ΠρώτοΠρώτο ... 46869495969798 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία