Αποτελέσματα 1 έως 9 από 9

Θέμα: The Vampire Diaries 6x19 - Because

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    15 Χρήστες
    5,9
    για να ψηφήσετε
    6x19
    Because

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Εμφάνιση Περίληψης
    Προσπαθώντας να αποφασίσει αν θα πει στην Elena για τη θεραπεία ή όχι, ο Damon τη ρωτάει για το μέλλον τους και πώς αυτό θα ήταν αν δεν ήταν βαμπίρ. Όλοι προσπαθούν να διορθώσουν την κατάσταση με την Caroline. Η Bonnie τιμωρεί τον Damon όταν μαθαίνει ότι την εξαπάτησε. Ο Enzo εκπλήσσεται όταν μαθαίνει την αλήθεια για τη μέρα που έγινε βαμπίρ.
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    23/04/2015 - 19:00
    GMT -5
    24/04/2015 - 03:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Master Το Avatar του/της Mister 94
    Likes / Thanks
    καιρος ηταν να επαναφερει την ανθρωπια της η Καρολαιν... καλα εκανε που αποκοπηκε απο τα συναισθηματα της δεν την αδικω αλλα ως ποτε θα τριγυρνουσε κανοντας την σκυλα; και απο ενα σημειο και μετα η θλιψη και το πενθος παυουν να ειναι δικαιολογια

TV Guru! Το Avatar του/της veronica1
    Likes / Thanks
    Μέτριο εως κακό το επεισόδιο, θα προτιμούσα την Καρολάιν στην κακιά της version, για να χουμε να ασχολούμαστε. Τώρα που επανήλθε, μμμ τι στο καλό θα δούμε ούτε και θέλω να ξέρω. Το κομμάτι της θεραπείας κούρασε σε σημείο εκνευριστικό, ευτυχώς που η Ελένα του χρόνου δε θα είναι μαζί μας, κι ας πάρει και τον Στέφαν, θα μας έκανε μεγάλη χάρη :.
    Πραγματικά η κατρακύλα της σειράς δεν έχει γυρισμό. Δεν ξέρω τι θα δούμε απο δω και πέρα, αλλά κάτι πρέπει να γίνει. Το θέμα βαμπιρομάγοι απλά χαζό...
    Το μόνο που άξιζε είναι η μουσική επένδυση του επεισοδίου. Η δε Μπόνι απάλευτη, next please...

4. Likes GeorgeCR7 liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της GeorgeCR7
    Likes / Thanks
    Μέτριο το επεισόδιο όπου σε κάποιες στιγμές ήταν αρκετά κακό!!

Για άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται ότι η σειρά πια έχει σπαταλήσει όλα τα σενάρια περί μαγείας,βρικολάκων και γενικά οτιδήποτε υπερφυσικού και δεν έχει πια τίποτε να μας όπου δείξει να μας εκπλήξει!!Το μόνο θετικό του επεισοδίου είναι ότι επιτέλους η Καρολάιν έγινε όπως ήταν...είχε καταντήσει κουραστικός αυτός της ο ρόλος,και την είχα συμπαθήσει πολύ σε αυτή τη σεζόν...μην το χαλάσουμε τώρα στα τέλη...!Η μητέρα Σαλβατόρε μόνο σε εμένα σπάει τα νεύρα...γενικά δεν μου αρέσει καθόλου ως χαρακτήρας...!Λογικά τώρα ο Ντέιμον θα δώσει την θεραπεία στην Ελένα...αλλά αυτό που είπε να την πάρουν και η δυο μαζί είναι κάτι τέτοιο δυνατό...υποτίθεται ότι ένας μπορεί να γίνει ξανά άνθρωπος...τι να πω θα δούμε άντε άλλα 3 επεισοδιάκια....!

6. Likes veronica1 liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της smallville
    Likes / Thanks
    Παρακαλείται το αγαπητό CW να ανακαλέσει την ανανέωση της σειράς και να δώσει τα επεισόδια σε Arrow και Flash.

8. Likes veronica1 liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της constadine
    Likes / Thanks
    Το μόνο ενδιαφέρον που είχε το επεισόδιο ήταν το τέλος , επιτέλους θα δούμε τι θα γίνει με τη θεραπεία .
    Νόμιζα ότι μπορούσε να την πάρει μόνο ένας .

TV Guru! Το Avatar του/της smile88
    Likes / Thanks
    Χαλια το επεισοδιο, δε με ενδιαφερει καθολου ο Ενζο, δεν ηθελα να κλεισει τον διακοπτη τοσο γρηγορα η Καρολαιν, μια χαρα ηταν ως κακια (αν και μου αρεσε το ολο σκηνικο με το γραμμα, συγκινηθηκα) κι ακομα γελαω με το τελος, ασε μας, ρε Ντεημον!

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την constadine Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Νόμιζα ότι μπορούσε να την πάρει μόνο ένας .
    Κι εγω αυτο νομιζα κι απορησα...

TV Guru! Το Avatar του/της Jane1
    Likes / Thanks
    Βαρέθηκα αρκετά, το μόνο που μου άρεσε ήταν η ανάμνηση που έδειξε ο Στέφαν στην Καρολάιν. Τον Ένζο δεν τον αντέχω άλλο. Δεν την περίμενα την απόφαση του Ντέιμον να πάρει τη θεραπεία.

Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    αντε επεστρεψε η Καρολαιν..εμαθε και η αλλη για την θεραπεια...ενεδωσε η μανα στην πεινα της.!! να δουμε πως θα ελευθερωθει ο Και με τους αλλους.!!!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
join us