Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 έως 10 από 28

Θέμα: Arrow 3x21 - Al Sah-Him

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    43 Χρήστες
    7,8
    για να ψηφήσετε
    3x21
    Al Sah-Him

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Δεν Διατίθεται
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    29/04/2015 - 19:00
    GMT -5
    30/04/2015 - 03:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    Newbie Το Avatar του/της ren4itoy
    Likes / Thanks
    Ωραίααααααααααα! Είμαι πολύ ευχαριστημένη από το επεισόδιο! Αλλά...

περιεχει σποιλερς για το παρελθον της φελισιτυ
    Spoiler
    "if you're going to be weird be confident about it"

Moderator Το Avatar του/της Hrisa76
    Likes / Thanks
    Το ύφος των μελλόνυμφων είχε πολύ γέλιο.

οκ επεισόδιο. Το αγόρι μας μου άρεσε περισσότερο απο άλλες φορές. του πάει να κάνει τον κακό.
    για να καταλάβω, θα φύγει και η μικρή να πάει με τον Ροι? ποιος θα μείνει πίσω ρε παιδιά? η ξινή και η νερντ να το παίζει ζωντοχήρα?

δεν παλεύεται άλλο η σειρά.

Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    παρα πολυ καλο το επεισοδιο...αρκετη δραση..μαχες...canary cry...εννοειται παν κατα Batman Begins αλλα ποτε δεν το ειχαν κρυψει...του παει του Αμελ να παιζει το κακο..!!! το γαμο στο τελος πως τον μαντεψε??

TV Guru!
    Likes / Thanks
    Το επεισόδιο μου άρεσε μόνο για τις σκηνές της Νύσσα με την Λόρελ και για την Θία.

Κατα τα άλλα...ολόκληρο τραπέζι κάνανε, ένας να πεί στην Θία ότι ο Ρόι ειναι ζωντανός δεν βρέθηκε. Αλλά ναι η Φελίσιτυ κλαίει τον Όλιβερ, που να βρεί χρόνο.
    Το στόρυ του Όλιβερ στην Λεγεώνα δεν μου αρέσει καθόλου. Θα προτιμούσα να βλέπαμε μία σκοτεινή πλευρά του Όλιβερ, που να μην είναι υπό την επήρεια του Ράζ. Εκτός αυτού δεν με τρομάζει καθόλου, ούτε την Νύσσα πίστεψα ότι θα σκοτώσει.
    Τα φλάσμπακ πρεπει να είναι ίσως ότι χειρότερο βλέπω στη φετινή τηλεόραση, σπάνια λέω ότι χάνω το χρόνο μου σε σειρά αλλά σε αυτές τις σκηνές πάντα κάνω κάτι άλλο.

Τέλος, δεν περίμενα ότι θα το πώ ποτέ αυτό αλλά εύχομαι να πεθάνει η Φελίσιτυ (αν και ξέρω ότι δεν θα γίνει). Οι σκηνές της είναι ανυπόφορες, δεν νομίζω να υπάρχει ατάκα της που να μην αναφέρει τον Όλιβερ. Στη σκηνή που μαλώνανε για την Νύσσα, ήθελα να της ρίξει σφαλιάρα η Λόρελ.

TV Guru!
    Likes / Thanks
    Η Φελίσιτι είναι ανυπόφορη γιατί η ηθοποιός όχι απλά δεν το έχει το δραματικό, είναι ένα μάτσο χάλια λίαν επιεικώς.
    Με τόσες δραματικές στιγμές που της έχουν δώσει σε αυτήν την σεζόν, κατάφεραν να μ'εκνευρίζει περισσότερο από την ξινή κάθε φορά που την βλέπω.

Likes / Thanks
    Α παιδιά ντάξει...ξέρω ότι μιλάμε για πολύ κακό γράψιμο αλλά όχι και να σκοτώσουν την Felicity!
    Απλά πρέπει να μειώσουν το δράμα...μπορούσαν να κάνουν καλά πράγματα με αυτό το χαρακτήρα αλλά δυστυχώς δεν τον χειρίστηκαν και πολύ καλά...
    Πάντως χαίρομαι που ο Diggle είχε αρκετές σκηνές στο επεισόδιο(και Lyla φυσικά που συμπαθώ πολύ), παίζει να είναι ο πιο ισορροπημένος χαρακτήρας εκεί μέσα αυτή τη στιγμή...μάλλον φταίει το γεγονός ότι δεν ασχολήθηκαν πολύ με αυτόν
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την ren4itoy; 30 Απριλίου 2015 στις 22:15

8. Likes veronica1 liked this post
    Moderator Το Avatar του/της Hrisa76
    Likes / Thanks
    Αν θέλετε να γελάσετε, παρακάτω έχει φωτογραφία από τον γάμο που θα δούμε σ' ενα απο τα επόμενα επεισόδια. Μ' εχει πιασει νευρικό γέλιο.
    Δεν θεωρώ ότι είναι σοβαρό σποιλερ, αλλά θα το κρύψω.

10. Likes veronica1 liked this post
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την Hrisa76 Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Αν θέλετε να γελάσετε, παρακάτω έχει φωτογραφία από τον γάμο που θα δούμε σ' ενα απο τα επόμενα επεισόδια. Μ' εχει πιασει νευρικό γέλιο.
    Δεν θεωρώ ότι είναι σοβαρό σποιλερ, αλλά θα το κρύψω.

Δεν ξέρω γιατί μου ήρθε αυτό στο μυαλό
    χαχα

12. Likes veronica1 liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της veronica1
    Likes / Thanks
    Πριν αρχίσω να σχολιάζω, ρε παιδιά αυτοί οι Αμερικάνοι τι μ@@@ες τρώνε;; Μιλκσέικ με πατάτες τηγανιτές;;; Ήμαρτον καλέ

Λοιπόν στα του επεισοδίου, καλό θα το χαρακτήριζα, είδαμε μάχες (αν εξαιρέσεις της Λόρελ), ακούσαμε και το κλάμα του καναρινιού [τάδε έφη Σίσκο] είδαμε Θία σε θέση μάχης, πολύ καλή σκηνή. Έμαθε και τα νεα για τον Ρόι. (Για να φύγει η Θια δεν νομίζω, το πιο πιθανό είναι να επιστρέψει ο Ρόι, αλλά πάλι ποτέ δεν ξέρεις) έτσι κι αλλιώς σα γλάστρα είναι στην σειρά.
    Είδαμε Ντίγκλ που συμπαθώ πάρα πάρα πολύ, χαίρομαι όταν βλέπω σκηνές του, καθώς έχει ολο το πακέτο συναισθημάτων
    Λοιπόν τον Όλι [Αλ Σαχιμ] τον προτιμώ κακό, το δραματικό οπως έχω πει κι άλλες φορές δεν το χει με τίποτα, ας τον δούμε και σε εναν ρόλο κακού ρε παιδί μου. Θα χουμε και γάμους βρε... άντε και στα δικά σας οι ελεύθεροι
    Τα φλας μπακ με εκνευρίζουν οσο τίποτα, αλλά είδαμε οτι μολύνθηκε και ο γιος του Μασέο [το new name του δε το θυμάμαι στη λεγεώνα] Οπότε είχαν κάποια σχέση ειδικά με την τελευταία σκηνή.
    Συμπαθητική η Λάιλα που τα χωσε λιγο στον Όλιβερ. Είδαμε και τον Αλ Σαχιμ - Όλιβερ-Βέλος σε δράση
    Η Φελίσιτι είναι για χαστούκια, πραγματικά όμως δεν την παλεύω άλλο μαζί της. Και η ηθοποιός δεν το χει ρε παιδι μου... Κόλλησε απο τον Όλι

Ελπίζω στα δυο τελευταία που έμειναν για φέτος να δούμε λίγο περισσότερη δράση.

Η μουσική επίσης πολύ καλή καθ όλη την διάρκεια του επεισοδίου
    ***Κάτι που ξέχασα, στα πρώτα 7 λεπτά του επεισοδίου η αλήθεια είναι οτι τρόμαξα λιγο,
    Spoiler

Sorry για το σεντονάκι, αλλά να.... παρασύρθηκα
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την veronica1; 30 Απριλίου 2015 στις 23:53

14. Likes edal_g, GeorgeCR7, Hrisa76 liked this post
Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία