Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 έως 10 από 32

Θέμα: Arrow 3x22 - This is your Sword

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    41 Χρήστες
    7,4
    για να ψηφήσετε
    3x22
    This is your Sword

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Δεν Διατίθεται
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    06/05/2015 - 19:00
    GMT -5
    07/05/2015 - 03:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    Newbie Το Avatar του/της ren4itoy
    Likes / Thanks
    χαχα από που να πρωταρχίσω με αυτό το επεισόδιο.
    Ακόμα από την αρχή του επεισοδίου λοιπόν μας αποκαλύφθηκε το θέατρο που έπαιζε ο Oliver. Όχι και τόσο μεγάλη έκπληξη.
    Η συνεργασία του με τον Malcolm-δεν καταλαβαίνω τόσο καιρό δεν έμαθε ότι ο Malcolm δεν κάνει τίποτα άλλο εκτός από το να τρολάρει τους γύρω του; Η σκηνή με την Team Arrow και τον Malcolm όλα τα λεφτά
    "Νοne of you are particularly good actors"
    "I'm out"
    (δεν μπορούσα να μη σκεφτώ ότι αυτό ήταν σαν μια σπόντα για τους πραγματικούς ηθοποιούς χαχα)
    Ο Diggle και η Thea είναι οι μόνοι που έχουν λογικές αντιδράσεις πλέον σε αυτή τη σειρα...Αν και John ηρέμησε η κόρη σου είναι 1 ετών δεν θα θυμάται τίποτα...
    Να υποθέσω ότι ο Ray μετέφερε την εταιρεία στην Felicity? Σε παρακαλώ Felicity ρίχνε καμιά ματιά όταν υπογράφεις έγγραφα...whatever, Ιs Queen Consolidated back?
    Κρίμα φαίνεται ότι είπαμε το τελευταίο αντίο μας στον Arsenal
    Τα fights ήταν πολύ Power Ranger style αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι σόι LoA είναι τούτοι τόση αχρηστίλα δεν έχω ξαναδεί...Η σκηνή μεταξύ Maseo-Tatsu ήταν heartbreaking
    Αστεία η σκηνή που η Felicity πέταξε το tablet
    Καημένος Ray θα πρέπει να αισθάνεται τόσο μπερδεμένος χαχα
    Ο Ras πρέπει σύντομα να ανοίξει γραφείο τελετών... Βέβαια εκτός από το να κανονίζει συνουσίες, γάμους κτλ τώρα έχει αρχίσει να προμοτάρει και βιασμούς(δεν φτάνει ότι ανάγκασε την κόρη του να παντρευτεί τον Oliver τώρα θα την βάλει με το ζόρι να κάνει και παιδιά μαζί του...είμαι σίγουρη ότι η Nyssa θα προτιμούσε να φάει τηγανιτές πατάτες με milkshake...)

Άλλη μια σεζόν λοιπόν κλείνει με την Starling City να βρίσκεται σε τεράστιο κίνδυνο...Θα πρέπει να ηρθε ο Μαης...Ίσως οι κάτοικοι αυτής της πόλης πρέπει να αρχίσουν να σκέφτονται να παίρνουν άδεια από τις δουλειές τους και να κάνουν κάποιο ταξιδάκι μόλις φτάσει αυτή η εποχή...Βασικά απορώ ποιος στο καλό θα ζούσε ακόμα εκεί
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την ren4itoy; 7 Μαΐου 2015 στις 23:18

3. Thanks Mister 94 thanked for this post
    Likes Craft, veronica1 liked this post
    TV Maniac Το Avatar του/της Katerinaki_888
    Likes / Thanks
    Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να βλέπουμε όλοι τα πρόμο για τα επόμενα επεισόδια ξέρεις ^^ Το έχεις ξανακάνει κιόλας, πρόσεχε λίγο τι ποστάρεις

5. Thanks Mister 94 thanked for this post
    TV Master Το Avatar του/της thapostol
    Likes / Thanks
    Δυστυχώς στα τελευταία έχω απογοητευτεί. Η Φελίσιτι έχει αρχίσει να μου τη σπάει όσο δεν πάει. My Oliver? Σιγά ρε συ.

Οι εξελίξεις μου φαίνονται βεβιασμένες και οι αντιδράσεις των χαρακτήρων σπασμωδικές.

Μέτρια πράγματα. Ας κλείσει κάπως αν γίνεται η ιστορία με LoA γιατί πλατειάζει η σειρά και δεν έχει τους ηθοποιούς και το σενάριο κατ' εμέ για να το κάνει σωστά.

7. Likes constadine liked this post
    Newbie Το Avatar του/της ren4itoy
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την Katerinaki_888 Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να βλέπουμε όλοι τα πρόμο για τα επόμενα επεισόδια ξέρεις ^^ Το έχεις ξανακάνει κιόλας, πρόσεχε λίγο τι ποστάρεις
    Πωπω γκρινια...Ενταξει λοιπον εσβησα αυτο το τοσο τεραστιο σποιλερ και συγκλονιζομαι οτι καποιος χρειαζεται προμο για να καταλαβει και απο μονος του

TV Guru! Το Avatar του/της veronica1
    Likes / Thanks
    Μέτριο θα το χαρακτήριζα το επεισόδιο,
    Spoiler
    Η Φελίσιτι απλά ασχολίαστη, με εκνευρίζει ταμάλα, που έλεγε και ο Κατακουζινός
    Καλά με το αεροπλάνο η σκηνή απλά για γέλια
    Ο Ντίγκλ συμφωνώ οτι είναι απο τους χαρακτήρες που έχει ολο το πακέτο, και θέλω να τον βλέπω περισσότερο. Και ο Ρας ενα βήμα πάλι πιο μπροστά... Α ρε κατακαημένε Αλ Σαχιμάκο... τι σου μελε να πάθεις...
    Αχ άντε να τελειώνουμε για φέτος, γιατί λίγο μας έκαναν τα νεύρα κρόσια οι σεναριογράφοι....

**Ο Ρόι πολύ γλυκός και χαίρομαι που τον είδαμε με την Θια, ταιριάζουν πολύ.. Ελπίζω να μη φύγει απ την σειρά.
    Spoiler
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την veronica1; 7 Μαΐου 2015 στις 23:45

10. Likes GeorgeCR7 liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της Darkphobia
    Likes / Thanks
    Η κλάψα της Felicity είναι ΑΠΑΛΕΥΤΗ. Όπως και η σειρά φέτος. Απίστευτο χάλι.

Και να σκεφτείς ότι πέρσι έτρεχα να δω κάθε ep με τρελό ενθουσιασμό. Πλέον είναι hatewatching η φάση.

12. Likes Craft, Katerinaki_888, oasic1988 liked this post
    Moderator Το Avatar του/της Hrisa76
    Likes / Thanks
    Ψήφισα χάλια γιατί το επεισόδιο ήταν χάλια.
    Ωστόσο, απο μια άποψη ήταν άριστο γιατι σε κάνει να γελάς με όλες αυτές τις χαζομάρες και την κακή ηθοποιία.
    Ρε παιδιά, είναι σειρά με υπερήρωες όχι το "Τολμη και γοητεία" για να επιμένετε τόσο πολύ με τους έρωτες.
    Δεν μπορώ να καταλαβω τι έχει αλλάξει απο πέρσι και βλέπουμε τόσο κακά επεισόδια. Ο μόνος που έχει μείνει ας πούμε ίδιος είναι ο Ντιγκλ. όλοι οι άλλοι είναι για κλάματα.
    Η ξινή κάθε φορά που μάχεται γελάω.
    Η Φελίσιτι έχει καταντήσει πιο κλαψιάρα και απο την Βροχοπούλου. Την ώρα που μαθαίνει για το γάμο το μόνο που μας έλειπε ήταν το "προσκλητήριο μου έπεσε απ τα χέρια" και το "για τα μάτια του κοσμου, πως μπορείς και παντρευεσαι φως μου".
    Ο άλλος ο εκατομμυριουχος πήγε και της έγραψε την εταιρεία? Ρε φίλε, έχεις κάνα αδερφό ή αδερφή να μου γνωρίσεις γιατί έχω κάτι χρέη?
    Η Νύφη-Πούλια πήγε να σκοτώσει τον γαμπρό-Αυγερινό και γελούσε ο κόσμος.

παω για το Φλας τώρα να γελάσω κι εκεί.

Επίσης, επειδή το ξέχασα, για τις επόμενες 2-3 ώρες δεν θα είμαι διαθέσιμη γιατί θα πεταχτώ στην Ναντα Πανταμ ή όπως στο κέρατο λέγεται. Έμαθα ότι είναι ανοιχτή για όποιον θέλει να πάει. Και είναι εδώ κοντά.
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την Hrisa76; 8 Μαΐου 2015 στις 01:58

Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    το επεισοδιο ειχε εξελιξεις και ειχε και μια απο τις πιο δυνατες σκηνες της σειρας..!!! η μαχη του ζευγαριου με την Κατανα σε φουλ μοουντ στολη ηταν πολυ δυνατη για να μου ανεβασει συνολικα το επεισοδιο...οντως εχουμε θεμα με την LoA οτι ειναι υπερβολικα αδυνατη κοντρα στην ομαδα μας...αλλα αυτες οι σεναριακες ευκολιες ποτε δεν με προβληματιζαν..οπως και επισης οι ερμηνειες...ειχε πλακα η φαση με τον Μαλκολμ να τους λεει οτι δεν ειναι καλοι ηθοποιοι.. ωραια τα φλασμπακ ολοκληρωνουν την ιστορια.!! ωραιες και οι σκηνες του Ροι και θελω την speedy να παιρνει τη στολη.!!

15. Likes drapetisgal7 liked this post
    Moderator Το Avatar του/της Hrisa76
    Likes / Thanks
    τελικά τα φλας μπακ έχουν λογική παρ' όλη τη γκρίνια.

17. Likes Craft liked this post
Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία