Αποτελέσματα 1 έως 2 από 2

Θέμα: Chuck 1x08 - Chuck Versus the Truth

1.  
    Συνολικά Ψήφησε
    1 Χρήστης
    8
    για να ψηφήσετε
    1x08
    Chuck Versus the Truth

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Εμφάνιση Περίληψης
    Ο Chuck συναντά μια όμορφη κοπέλα με ασυνήθιστο όνομα.
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    12/11/2007 - 19:00
    GMT -5
    13/11/2007 - 02:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Guru! Το Avatar του/της HristinaB
    Likes / Thanks
    Ωωωω, πόσο την έχω συμπαθήσει τη Λου! Ξέρω ότι υποτίθεται πως πρέπει να υποστηρίζουμε το Τσακ-Σάρα, αλλά, αφού η Σάρα θέλει να το παίξει επαγγελματίας, γιατί να μη βρει κάποια άλλη ο Τσακ; Τον συμπαθώ τόσο πολύ, θέλω να είναι ευτυχισμένος και η Λου είναι γλυκύτατη (μεγάααλη συμπάθεια η Ρέιτσελ Μπίλσον, ήδη από την εποχή του O.C. ... που δε θυμόμουν καν ότι έβλεπα, έστω περιστασιακά).

Η όλη πλοκή με τον ορό της αλήθειας ήταν κλασική κινηματογραφική μυθοπλασία, δηλαδή τέρμα αναληθοφανής, αλλά αυτό δε με πείραξε καθόλου, ίσα-ίσα που το απόλαυσα -- οι αναγκαστικές αλήθειες όλων είχαν τόση πλάκα! (Casey, your jaw was chiseled by Michelangelo himself.) Βέβαια, η τραγική ειρωνεία είναι ότι ο Τσακ, που τόσο πολύ υποφέρει επειδή δεν μπορεί να πει την αλήθεια στους φίλους και την οικογένειά του και σε προηγούμενο επεισόδιο παρακαλούσε τη Σάρα να του πει κάτι αληθινό για τον εαυτό της, δεν καταφέρνει ούτε και τώρα να της αποσπάσει την αλήθεια. Του λέει ψέματα, παρά τα πραγματικά της αισθήματα, για το καλό του κι αυτό τον οδηγεί στο να πάρει την απόφαση να προχωρήσει στη ζωή του. Δεδομένου ότι έκανε χρόνια να ξεπεράσει την Τζιλ (θα μάθουμε τι ακριβώς παίχτηκε μ' αυτήν και τον Μπράις στο κολλέγιο;; ), το φλερτ με τη Λου είναι ένα μεγάλο βήμα για τον Τσακ. Στηρίζω με τα χίλια!

ΥΓ. Μετά τον Άνταμ Μπόλντγουιν και τον Τόνι Τοντ (CIA Director εδώ, Augustus Cole στο "Sleepless"), και τρίτος ηθοποιός από τα X-Files, o Κέβιν Γουάισμαν (ο Anson Stokes του "Je Souhaite", που είχε κάνει τόσο χαρούμενη τη Σκάλι όταν ήταν ένα αόρατο πτώμα...).

http://www.greektvsubs.gr/image.php?type=sigpic&userid=212080&dateline=13498  77416
    Maybe there's hope.

Be ashamed to die until you have won some victory for humanity.
    Horace Mann

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης. Αν δε σωθεί, εγώ φταίω.
    Nίκος Καζαντζάκης

3. Likes johny f liked this post

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία