Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 11 έως 14 από 14

Θέμα: Prison Break 5x06 - Phaeacia

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    7 Χρήστες
    5,3
    για να ψηφήσετε
    5x06
    Phaeacia

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Εμφάνιση Περίληψης
    Και ενώ ο Michael, ο Lincoln και οι υπόλοιποι προσπαθούν να διαφύγουν από την Υεμένη, βρίσκονται σε έρημο προσπαθώντας να ξεφύγουν από μια ομάδα εκδικητικών Κυκλώπων.
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    09/05/2017 - 19:00
    GMT -5
    10/05/2017 - 03:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Master Το Avatar του/της patrickdrd
    Likes / Thanks
    εχει κι αλλο καλο: που δεν ανανεωθηκε

TV Guru! Το Avatar του/της johny f
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την patrickdrd Εμφάνιση Δημοσίευσης
    εχει κι αλλο καλο: που δεν ανανεωθηκε
    Απο τη δηλωση του καναλιου φαινεται πως θα το συνεχισουν το 2019,γιατι ειπαν πως ασχετα που δεν το εχουν στο προγραμμα της νεας χρονιας θελουν σιγουρα κι αλλα επισοδεια αρα θα παει ανα διετια οπως βλεπω να προβαλλουν τα revival.
    Η μουσικη μου (FLOW MOTION) στο Youtube
    https://www.youtube.com/user/johnyfl...view=0&sort=dd

4. Thanks patrickdrd thanked for this post
    Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    νταξει καλε...οι ερμηνειες ειναι οντως πολυ κακες..και ολα ευκολα ερχονται...αλλα για να περασει χαλαρα η ωρα.!! η αληθεια μετριοτατο το επεισοδιο.!!

TV Guru! Το Avatar του/της HristinaB
    Likes / Thanks
    Όταν και ο blackys έχει να πει κακό λόγο, καταλαβαίνεις ότι στ' αλήθεια υπάρχει πρόβλημα!

Δίκαιη η γκρίνια για το επεισόδιο, ήταν εν πολλοίς ανούσιο και γεμάτο ευκολίες: από το ότι βρήκαν σχετικά εύκολα τη Φαιάκεια (άλλη μια ομηρική αναφορά, στη χώρα των Φαιάκων βρήκε καταφύγιο ο Οδυσσέας και από εκεί έφυγε τελικά για την Ιθάκη), χωρίς τον Ομάρ, χωρίς χάρτη και χωρίς πυξίδα (facepalm όταν ο Τζα είπε ότι δε δούλευε η πυξίδα στο κινητό του, γιατί δεν είχε σήμα...), ως το ότι ο γυαλαμπούκας πρώην μονόφθαλμος και νυν εντελώς τυφλός ούτε πέθανε ούτε καν λιποθύμησε από το σοκ και τον πόνο όταν τον κάρφωσε στο μάτι ο Μάικλ (μάλλιασε η γλώσσα μου να λέω ότι έπρεπε ο Λίνκολν εξαρχής να τον είχε τελειώσει). Στο ενδιάμεσο, με πρόσχημα τις σούπερ ντούπερ κατασκοπευτικές αυτά-μόνο-στις-ταινίες-γίνονται ικανότητες της NSA, εντοπίζεται το κινητό του C-Note (γιατί η NSA παρακολουθούσε τον C-Note εξαρχής; ), οι δορυφόροι και τα drones κινούνται αστραπιαία και δίνουν εικόνες υψηλότατης ευκρίνειας και το αποκορύφωμα, γύρευε πώς, οι δολοφόνοι υποκλέπτουν τη φωτογραφία που έστειλε ο Μάικλ στο χαρούμενο αγόρι Μπλε Χαβάη, που τη βρίσκει με το να ντύνεται Έλβις. Άντε να δούμε τι ρόλο βαράει κι αυτός και τα τατουάζ κι αν θα γνωρίσουμε οσονούπω και τον Ποσειδώνα.

Αν εξακολουθήσουν οι ομηρικές αναφορές και ο Τζέικομπ είναι όντως μούτρο, προβλέπω να τον τρώει λάχανο ο Μάικλ, όπως τους μνηστήρες της Πηνελόπης.

Τον Σούκρε θα τον ξαναδούμε;

ΥΓ1. Βρήκα ωραία πινελιά το λεσβιακό υποννοούμενο, αλλά έσπαγα το κεφάλι μου να θυμηθώ πού ξέρω την άλλη πράκτορα. Τελικά, είναι η Echo από τους 100. Πού να τη γνωρίσω, έτσι καθαρή και βαμμένη;

ΥΓ2. Η ξανθιά δολοφόνος είναι φτυστή η μακαρίτισσα η Marie Fredriksson των Roxette, όχι;
    http://www.greektvsubs.gr/image.php?type=sigpic&userid=212080&dateline=13498  77416
    Maybe there's hope.

Be ashamed to die until you have won some victory for humanity.
    Horace Mann

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης. Αν δε σωθεί, εγώ φταίω.
    Nίκος Καζαντζάκης

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία