Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Αποτελέσματα 21 έως 29 από 29

Θέμα: Carnival Row - All Seasons Official Discussion Thread

TV Master Το Avatar του/της edesp
    Likes / Thanks
    Μου άρεσε αλλά δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα, ούτε ότι κόλλησα! Ήταν πολύ ωραία γυρισμένη, οι ερμηνείες ήταν πολύ καλές αλλά κάτι έλειπε. Ελπίζω στην επόμενη σεζόν να δούμε κάτι περισσότερο/καλύτερο!

TV Guru! Το Avatar του/της solonlakis
    Likes / Thanks
    Μου άρεσε πολύ η Steampank ατμόσφαιρα. Για σειρά του είδους είχε πολύ καλές ερμηνείες ειδικά από τον Bloom που ήταν εξαιρετικός. Το σενάριο όμως υπερβολικά προβλέψιμο, τόσο που καταντά ενοχλητικό. Το στήσαν για πολλές σεζόν αλλά το βλέπω πολύ ακριβή παραγωγή και δύσκολα θα βγάλει τα λεφτά του. Πιστεύω πως δεν θα πάει παραπάνω από 2 σεζόν.

3. Likes t0ny3 liked this post
    Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    μου αρεσει πολυ η ολη αισθηση και ο Μπλουμ φαινεται να εχει ωριμασει ερμηνευτικα..δύο επεισοδια μεσα.!! ψαχνουμε για ενα δολοφονο ή περισσοτερους? διαβασα απο παντου οτι η κεντρικη ιστορια ειναι το αδυνατο κομματι αλλα σεζον με σεζον αυτα φτιαχνουν πιστευω.!! θα το συνεχισω.!!

Likes / Thanks
    το τριτο επεισοδιο το βρηκα εξαιρετικο...εδωσε το backstory των δύο.!! και μου αρεσε πολυ ο τροπος που δοθηκε..ασχετο αν με τη παρουσα υποθεση δεν βοηθα σε κατι.!!

Likes / Thanks
    4-5, ωραια επεισοδια γενικα..εχουν αρκετο ενδιαφερον χωρις η σειρα να μπαινει σε σπουδαια μονοπατια.!! παντως ο κοσμος που εχει χτιστει υπεροχος.!!

Likes / Thanks
    setting, τοποθεσια, ερμηνειες, κτισιμο κοσμου, ατμοσφαιρα ολα θετικα.!! ολα ωραια.!! με χαλασε λιγο η υποθεση...δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο.!! αλλα το κλεισιμο της σεζον αφηνει υποσχεσεις για τη 2η σεζον.!!!

Αρθρογράφος Το Avatar του/της drapetisgal7
    Likes / Thanks
    Ο Erik Oleson θα είναι ο νέος showrunner.

ΠΗΓΗ

Αρθρογράφος Το Avatar του/της drapetisgal7
    Likes / Thanks
    Ο Jay Ali έκλεισε για βασικό ρόλο.

ΠΗΓΗ

TV Maniac Το Avatar του/της domino83
    Likes / Thanks
    1χ01 - 1χ06. Ο κόσμος της σειράς είναι τελείως του γούστου μου! Μάγισσες, παγανιστικά, ατμοσφαιρικό μυστήριο, ξωτικα τύπου. Επίσης δεν είναι καθόλου αργή , εντάξει δεν τρέχουν οι εξελίξεις τόσο γρήγορα οκ, αλλά αργή δεν είναι σε καμία περίπτωση.
    Δεν μπορώ να πω ότι μετά τον άρχοντα είδα δώσει σημασία στον Bloom και εδώ με έχει εκπλήξει ευχάριστα η ερμηνεία του, ο τρόπος του και οι εκφράσεις του.
    Δεν έχω φτάσει ακόμα στην κορύφωση της σεζόν αλλά δεν θα με πειράξει αν είναι κάτι προβλέψιμο. Πιο πολύ θα με πειράξει που θα κάνει καιρό να βγει η 2η σεζόν. Κάτι άλλο που με κράτησε είναι ότι βλέπω 3 ιστορίες βασικές ταυτόχρονα (bloom, αδέλφια, ο κυριουλης με τις παραστάσεις με τα ξωτικά ) που κάπως μοιάζουν να εμπλέκονται μεταξύ τους ή και όχι, σε όλα τα σημεία τουλάχιστον, αλλά και άλλες μικρές περιφέρειακες ιστορίες και χαρακτήρες που μπορούν να δώσουν υλικό.
    ¨

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία