Αποτελέσματα Δημοσκόπησης: Πως σας φάνηκε το Lost - 3x15 - "Left Behind";

Ψηφοφόροι
367. Δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε αυτή τη δημοσκόπηση
  • Αψογο!!!

65 17,71%
  • Πολύ καλό!!

115 31,34%
  • Καλό!

96 26,16%
  • Μέτριο..

68 18,53%
  • Δε μου άρεσε

11 3,00%
  • Χαμένος χρόνος.(ανούσιο)

12 3,27%
Σελίδα 13 από 21 ΠρώτοΠρώτο ... 31112131415 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 121 έως 130 από 204

Θέμα: 3x15 - Left Behind

Newbie
    Likes / Thanks
    giati efuge o lok?
    gkrrr
    mas kruvei...
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την creperos; 6 Απριλίου 2007 στις 03:57

Newbie
    Likes / Thanks
    Ψήφισα μέτριο και αυτό ήταν το χειρότερο επισόδειο που έχω δει...

Ξενερωσα απο την αρχή όταν η Τζουλιέτ μας έδειξε οτι έχει ουνάγκι (βλέπε φιλαρακια και ρος) και απο γιατρός την είδε kill bill και ξεκανε την Κειτ με μια κίνηση...έλεος ρε παιδιά...να πω οτι έκανε ο Σαγιντ την καρατεκα που είναι και στρατιώτης να πω οκ..αλλά η Τζουλιέτ???

Στη συνέχεια καθώς έβλεπα το επισόδειο θυμήθηκα Πάουλο και Νικκη και ξενέρωσα ακόμα περισσότερο...τι παπαριες ειναι αυτες??? καποιος να τους ξεθάψει ρε παιδια!!! εστω και ο σκύλος!!!

Τώρα για κάποια πράγματα που δίαβασα ως εδω...

Ο Μπεν μπορεί να έζησε όλη του τι ζωή στο νησι αλλά μας είπε ξεκάθαρα οτι πολλά πράγματα δεν τα καταλαβαίνει σε αντιθεση με τον Λοκ που δείχνει να έχει μπει στο κλίμα... και φυσικά ο Λοκ δεν άλλαξε στρατόπεδο ποτε...ήταν πάντα σε άλλο στρατόπεδο από την πρώτη στιγμή που κατάλαβε οτι δεν ειναι πια ανάπηρος. Ο Μπεν πάλι τον ενσωμάτωσε στην ομάδα αμέσως ακριβώς για αυτον τον λόγο...για να καταλάβει ότι έχει καταλαβει και ο Λοκ.

Για την Τζουλιέτ πιστεύω οτι είναι βαλτή...και η Κέητ και ο Τζακ έκαναν κάποια ώρα να συνέλθουν από τον καπνοϋπνο...η Τζουλιετ αμέσως γράπωσε το χέρι της Κέητ, εκτός και αν φταίει το ουνάγκι... αλλά νομίζω δεν κοιμόταν... συν οτι είχε το κλειδί και συν οτι ήξερε για τον φράχτη. Βέβαια αν οι άλλοι έφευγαν από τον καταυλισμό θα έπρεπε να αφήσουν τον φράχτη ανοιχτό αφού κλειδώνει από μέσα...

περιμένω με αγωνία το επόμενο επισόδειο για να δω Λοκ - Πατέρα...

TV Maniac Το Avatar του/της blu-ray
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την slapfish Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Για την Τζουλιέτ πιστεύω οτι είναι βαλτή...και η Κέητ και ο Τζακ έκαναν κάποια ώρα να συνέλθουν από τον καπνοϋπνο...η Τζουλιετ αμέσως γράπωσε το χέρι της Κέητ, εκτός και αν φταίει το ουνάγκι... αλλά νομίζω δεν κοιμόταν... συν οτι είχε το κλειδί και συν οτι ήξερε για τον φράχτη.
    Σωστή παρατήρηση!!!

4. Thanks slapfish thanked for this post
    Newbie Το Avatar του/της akisbeat7
    Likes / Thanks
    περιμένω με αγωνία το επόμενο επισόδειο για να δω Λοκ - Πατέρα...
    Λοκ - Πατέρα θα δουμε σε 4 επισοδεια νομιζω

24
    Lost
    Heroes
    The 4400
    Prison Break

TV Guru! Το Avatar του/της lost123
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την blu-ray Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Δώσε τπτ και σε μας...

Να κάνω και μια ερώτηση: θα έχουμε δεύτερο flashback απο jack? (έτσι διάβασα στο thefuselage) και θα έχουμε και flashback απο τον charlie? (την κάτσαμε).

εδώ δεν είναι το κατάλληλο thread και απαγορεύεται να δίνουμε spoilers για τα επόμενα επεισόδια,μπορείς να πας στο κατάλληλο thread,εκεί μέσα υπάρχουν λογικά..!

όσο για την Νικκη και τον Πάολο,εγώ νομίζω ότι έχουμε τελειώσει με αυτούς.Ακόμα και αν κατάφερναν να βγούν απο μόνοι τους(πολύ δύσκολο!),κάποιος θα τους είχε δεί,ή ακόμα και οι ίδιοι θα πήγαιναν να βρούν τους υπολοιπους,δεν θα έμεναν εκεί,δίπλα στον τάφο..!

TV Maniac Το Avatar του/της tasoulis1980
    Likes / Thanks
    Και μονο που η σειρα βρισκεται ξανα μεσα στις ζουγκλες με τα απιθανα τοπια της Χαβαης φτανει και περισσευει για να ειναι τα επεισοδια πλεον πανω απο το καλο.

8. Thanks lost123 thanked for this post
    TV Master Το Avatar του/της gregkerkyra
    Likes / Thanks
    Μέτριο προς το καλό το επεισόδιο. Για τον καπνό δν είναι σίγουρο ότι δν τον ελέγχουν οι άλλοι, Ο Sawer με την γλύκα του αρχηγού θα μείνει αν γυρίσει ο Τζάκ...

Για την Τζουλιέτ πιστεύω οτι είναι βαλτή...και η Κέητ και ο Τζακ έκαναν κάποια ώρα να συνέλθουν από τον καπνοϋπνο...η Τζουλιετ αμέσως γράπωσε το χέρι της Κέητ, εκτός και αν φταίει το ουνάγκι... αλλά νομίζω δεν κοιμόταν... συν οτι είχε το κλειδί και συν οτι ήξερε για τον φράχτη. Βέβαια αν οι άλλοι έφευγαν από τον καταυλισμό θα έπρεπε να αφήσουν τον φράχτη ανοιχτό αφού κλειδώνει από μέσα...

Είναι προφανές αυτά που λες για την Τζούλιετ για αυτό κρατάω μια πισινή, δεν μπορεί να είναι τόσο προφανές... Δν μας έχει συνηθίσει η σειρά στα εύκολα...

ex-Moderator Το Avatar του/της Zathura007
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την lerikosa Εμφάνιση Δημοσίευσης
    Μονο αυτος ο παλιοαραβας μου την χαλαει! Θα εχουμε προβληματα με αυτον τον τρομοκρατη. Ας τον ψοφησουνε επιτελους να τελειωνουμε με αυτον[...]ας περιποιηθει και τον τριτο λαμακα τον αραβα ο καπνουλης, να ησυχασουμε μια και καλη[...] Αει κουρεψου ρε καραγκιοζακο παλιοφουστα, που δεν θελεις τη γυναικαρα. Οχι που θα βλεπουμε τη μουρη σου τρομοκρατη. Και αυτος ο ρωσος πια, στο χερι πηγε και σου εριξε... Δε σου εριχνε μια αναμεσα στα ματια και αυτο το κομμμουνι. Οξω φουστη απο τη παραγκα.
    Δε θέλω να ξεκινήσω κάτι τώρα εδώ, και συγγνώμη που βγαίνω off-topic τώρα. Όμως πιστεύω ότι εξέφρασες τη γνώμη σου, την αντιπάθειά σου δηλαδή για τον Σαγίντ λίγο υπερβολικά και με προσβλητικά επίθετα. Πολύ πιθανό να έχεις θίξει και άτομα μεσανατολικής καταγωγής. Δε θέλω να κάνω προσωπική επίθεση, απλά πιστεύω ότι τόσο δυνατές βρισιές εναντίον κάποιου, έστω και χαρακτήρα ενός σόου, ξεπερνάνε κάποια όρια. Αν κάνω λάθος, ζητώ συγγνώμη από όλους σας. Απλά ήθελα να εκφράσω την ενόχλησή μου. Επαναλαμβάνω δε θέλω να ξεκινήσω προσωπική αντιπαράθεση με κανένα.

TV Guru! Το Avatar του/της Tigran
    Likes / Thanks
    Στην σκηνή που η Κειτ βλέπει τους άλλους να μαζεύουν τους σάκους και να φεύγουν, μου φάνηκε λές και πήγαιναν για paintball....

lerikosa έχει δίκιο ο Zathura007...πες την άποψή σου αλλά χωρίς να υπερβάλλεις. Μια άποψη είναι ισχυρότερη όταν την εκφράζεις απλά και συνηδητοποιημένα...Μιας και είσαι και από την Σπάρτη, θυμίσου: Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν!
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την Tigran; 6 Απριλίου 2007 στις 12:21

12. Thanks Zathura007 thanked for this post
    TV Guru! Το Avatar του/της brazdas
    Likes / Thanks
    Πολύ καλό το επεισόδιο. Σώγιερ όπως πάντα απίστευτος, αλλά και ο Χέρλεϊ καλά του την έφερε! Του κούνησε λίγο το κεφαλάκι!
    Όσο για την Τζούλιετ θέλω να πάει με τους λόστις και να εγκατασταθεί εκεί πέρα (γιατί την πάω πάρα πολύ) αλλά, όπως είπε παραπάνω κάποιος, είναι πολύ πιθανό να είναι βαλτή. Μπορεί να τους την φέρουν τελευταία στιγμή. Ο Λοκ που είναι, οεο;;;; Αν φύγανε 50 άτομα που πήγανε; Αφού υποτίθεται ότι το υποβρύχιο ανατινάχτηκε επομένως είναι αδύνατο να φύγαν απ' το νησί. Οπότε.........;;;;;
    Θα δούμε!!
    "Η μόρφωση είναι το διαβατήριο για το μέλλον,
    γιατί το αύριο ανήκει σ' αυτούς που
    ετοιμάζονται γι' αυτό από σήμερα.
    " - Malcom X

Σελίδα 13 από 21 ΠρώτοΠρώτο ... 31112131415 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •