Αποτελέσματα 1 έως 5 από 5

Θέμα: Normal People - Season 1 Official Discussion Thread

Moderator Το Avatar του/της Hrisa76
    Likes / Thanks

Normal People - Season 1 Official Discussion Thread

Normal People
    Season 1

Επίσημο thread συζήτησης/trailers/spoilers κτλ
    (απαραίτητα τα spoiler tags)

Ρομαντική σειρά η οποία θα προβληθεί μάλλον μέσα στο 2019 στο κανάλι BBC Three.

Είναι βασισμένο στο ομότιτλο βιβλίο της Sally Rooney, η οποία θα κάνει και την τηλεοπτική μεταφορά.

Θα ασχολείται με την σχέση των Marianne και Connell και πως αυτή μεταβάλλεται με το πέρασμα των χρόνων.

Ακόμα δεν υπάρχουν πληροφορίες για το cast.

Moderator Το Avatar του/της t0ny3
    Likes / Thanks
    Στις 26 Απριλιου του 2020 θα κανει πρεμιερα στο BBC Three, ενω θα προβληθει και στο Hulu.

ΠΗΓΗ

Moderator Το Avatar του/της t0ny3
    Likes / Thanks
    Hidden gem θα έλεγα. Στο IMDb συνεχίζει να έχει βαθμολογία 8.9 και χαρακτηρίζεται ως μια από τις καλύτερες μεταφορές βιβλίου στην οθόνη.

Αρκετά απλοϊκή ιδέα, αλλά τρομερή εκτέλεση. Υπέροχη κινηματογράφηση και πολύ δυναμικές ερμηνείες από τους δυο πρωταγωνιστές.

Ακόμη κι αν δεν είσαι φαν των ρομαντικών σειρών, αξίζει να δώσεις μια ευκαιρία στη συγκεκριμένη σειρά. Τα επεισόδια επίσης είναι μόλις μισής ώρας, κάτι που λειτουργεί θετικά.

TV Master Το Avatar του/της Stinkfist
    Likes / Thanks
    Είναι ωραιότατη η σειρά. Μ' αρέσει ο τρόπος που είναι γυρισμένη, η Ιρλανδία και οι πρωταγωνιστές είναι καλοί. Έχουν εκφραστικότητα και παίζουν με τα βλέμματα. Μ' αρέσει και η μουντάδα που έχει.
    why'd you only call me when you're high?

TV Guru! Το Avatar του/της GeorgeCR7
    Likes / Thanks
    Πάρα πολύ ωραία σειρά, πολύ μου άρεσε, το μόνο μου παράπονο, είναι ότι είχε λίγα και μικρής διάρκειας επεισόδια, αλλά από την άλλη αυτό θεωρώ βοήθησε για να δούμε αυτό το όμορφο αποτέλεσμα, επειδή δεν σου κούραζε σχεδόν ποτέ!

Τα πλάνα και η σκηνοθεσία ήταν φανταστική, μου άρεσε αυτή η μουντάδα που υπήρχε σε πολλές σκηνές και ο τρόπος που κυλούσε ο χρόνος καθώς η σχέση των δύο πρωταγωνιστών εξελισσόταν!

Το πρωταγωνιστικό δίδυμο, απλά φοβερό, η χημεία μεταξύ τους ήταν πολύ δυνατή από την αρχή μέχρι και το τέλος!
    Για τη Μαριάν, εντάξει τι να πω, πραγματικά από τις πιο όμορφες και γλυκές κοπέλες που έχω δει ποτέ στη ζωή μου, φανταστική στον ρόλο της, μακάρι να συνεχίσει, γιατί θεωρώ πως έχει λαμπρό μέλλον μπροστά της!

Αυτά, την προτείνω ανεπιφύλακτα, χωρίς δεύτερη σκέψη!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
join us