Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 567
Αποτελέσματα 61 έως 62 από 62

Θέμα: The Undoing (Mini Series) - Official Discussion Thread

TV Guru! Το Avatar του/της GEORGE77
    Likes / Thanks
    Τελευταια σπανιως βλεπω thread να εχει τοσες σελιδες.Σας διαβασα ολους και τολμω να πω οτι ηταν ωραιο που το μοιραζοσασταν οσο παιζοταν η σειρα. Την ειδα λοιπον(σ 2,3 μερες μαζεμενη). Ωραια ατμοσφαιρα,οντως λιγο big little lies και γενικα η Κιντμαν ηταν λες και την πηρες απο εκει και την εβαλες στο Undoing.Οχι δεν το θεωρω κακο.Γιατι και εκει μου αρεσε και εδω.Εξαιρετικος και ο Χιου Γκραντ που ειχα καιρο να τον δω. O Σαδερλαντ ειναι τοσο επιβλητικος. Φοβερος πραγματικα.

Η αληθεια ειναι οτι απο το πρωτο επεισοδιο...
    Spoiler

Καλη χρονια σε ολους με υγεια ευχομαι

2. Likes great, ATHENA1971, Chiras365, t0ny3 liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της GeorgeCR7
    Likes / Thanks
    Πάει και αυτή η σειρά, μπήκε στη συλλογή μου, πολύ ωραία ήταν, μου άρεσε, τα λίγα επεισόδια βοήθησαν στο να δούμε κάτι ενδιαφέρον χωρίς καθόλου επαναλήψεις και περιττές σκηνές, όλα όσα είδαμε από την αρχή μέχρι και το τέλος είχαν ουσία.

Το καστ πολύ δυνατό, έτσι και αλλιώς οι ηθοποιοί αυτοί είναι γνώριμοι σε όλους μας, οπότε δεν γινόταν να αποτύχει παταγωδώς η σειρά. Το διάβασα στα σχόλιά σας αλλά το παρατήρησα και εγώ, ο χαρακτήρας της Νικόλ Κίντμαν, ήταν σαν να τον έκανες αντιγραφή-επικόλληση από τη σειρά Big Little Lies, ίδιο βλέμμα, ίδιοι μορφασμοί και αυτή η απάθεια που έβγαζε έμοιαζαν με το χαρακτήρα της σειράς που αναφέρθηκε, όπως και να έχει πολύ καλή στον ρόλο της, όπως και ο Χιου Γκραντ αλλά και ο Ντόναλντ Σάδερλαντ ήταν εξίσου καλοί!

Πολύ καλή σειρά, σίγουρα τη προτείνω, θα περάσετε ωραία και δεν κουράζει καθόλου!

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 567

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας