Αποτελέσματα 1 έως 9 από 9

Θέμα: Supernatural 14x20 - Moriah

1.  
    ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ
    Συνολικά Ψήφησαν
    8 Χρήστες
    9,9

για να ψηφήσετε
    14x20
    Moriah

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Δεν Διατίθεται
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    25/04/2019 - 20:00
    GMT -5
    26/04/2019 - 04:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Master Το Avatar του/της NikBG
    Likes / Thanks
    Εντάξει, πάμε για ένα επικό τελευταίο κύκλο.

God was never on your side...

3. Thanks spyretospap, rhenium francium thanked for this post
    Likes auron12 liked this post
    Moderator Το Avatar του/της Hrisa76
    Likes / Thanks
    Celine Dion!!!!
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA O ΤΣΑΚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ΚΛΑΙΩ απ τα γέλια με τον Τσακ. Χαμουραμπι και οι άλλοι τον κοιτάνε σαν χάνοι!!!
    ΩΩΩΩΩΩ ΡΕ ΦΙΛΕ. Τελικά ο Τσακ είναι ο κακός.

ΤΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΡΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ!!! Εχω μείνει αναυδη, ανατριχιασμένη και κοιτάω την οθόνη. Δεν ξέρω τι θα γίνει του χρόνου αλλά όχι μόνο θέλω ΤΩΡΑ τα επόμενα επεισόδια, αλλά τελικά μάλλον δεν είμαι έτοιμη να αποχωριστώ την σειρά.

5. Thanks rhenium francium thanked for this post
    Likes NikBG liked this post
    TV Master Το Avatar του/της rhenium francium
    Likes / Thanks
    Πιστεύω σε έναν Θεό, συγγραφέα, πανούργο, στον Chuck του Supernatural!
    "Everyone dies alone.
    But if you meant something to someone,
    if you helped someone, or loved someone,
    if even a single person remembers you,
    then maybe you never really die."
    -The Machine

7. Likes spyretospap liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της GeorgeCR7
    Likes / Thanks
    Φοβερό το επεισόδιο, από τα καλύτερα φινάλε που μας έχει δώσει η σειρά όλα αυτά τα χρόνια! Μου άρεσε πολύ η επανεμφάνιση του Τσακ και όλα αυτά που έγιναν εξαιτίας του! Ο Τζακ δεν μπορώ να πω ότι είναι κακός, αλλά έγινε αρκετά σπαστικός, η τελευταία σκηνή στο νεκροταφείο με τις ψυχές/ζόμπι να πετάγονται από τους τάφους τους, ήταν απλά επική, ειδικά το τραγούδι που έπαιζε πίσω!

Λέτε αυτό με τα ψέματα στην αρχή να επηρέασε και την χώρα μας; Μπα, δεν νομίζω έχουμε ανοσία σε αυτά!

Πάμε για έναν επικό τελευταίο κύκλο, one last ride παίδες!

Βαθμολογία: 9+/10.

TV Guru! Το Avatar του/της Jane1
    Likes / Thanks
    Μου άρεσε πολύ το επεισόδιο. Καταρχήν να πω ότι στη σκηνή που τους μιλάει ο Τσακ οι εκφράσεις όλων ήταν ανεκτίμητες. Η τελευταία σκηνή που ξεχύθηκαν όλες οι ψυχές μου θύμισε το φινάλε της 3ης σεζόν (νοσταλγία). Τα αγόρια μας θα είναι πολύ απασχολημένα στην επόμενη σεζόν με όλα αυτά τα ζόμπι, φαντάσματα, ψυχές από την Κόλαση και όλων των ειδών τα τέρατα που ξεχύθηκαν στη γη. Πραγματικά δεν το περίμενα ότι ο μεγάλος κακός της τελευταίας σεζόν θα είναι ο Θεός, πίστευα ότι θα έχουμε πάλι τον Εωσφόρο να κυνηγά για δοχείο του τον Σαμ αλλά με εξέπληξε ευχάριστα αυτή η ανατροπή. Απ' ότι φαίνεται λοιπόν πάμε για μια πολύ δυνατή τελευταία σεζόν που σίγουρα θα μας κάνει να στεναχωρηθούμε πολύ που αποχαιρετάμε την σειρά.

Ενεργό Μέλος Το Avatar του/της auron12
    Likes / Thanks
    Πω πω τι μολις ειδα ρε παιδια.Υπεροχο,μαγικο το φιναλε της σεζον,ισως το καλυτερο φιναλε στην σειρα και η μουσικη απο πισω epic.Ελπιζω να ξαναδουμε Τζακ ειναι ισως ο μονος χαρακτηρας που δεν φταιει σε κατι.Πολυ αγαπαω αυτη την σειρα,σιγουρα οι δημιουργοι της θελουν να κανουν ενα επικο κλεισιμο της σειρας που μας εκανε συντροφια τοσα χρονια.Προβλεπω πολυ ωραια πραγματα τον χειμωνα.

TV Maniac
    Likes / Thanks
    εγω αναρωτιεμαι τι ειπε η μπιλι στον τζακ στο κενο.
    Spoiler

Newbie Το Avatar του/της spyretospap
    Likes / Thanks
    Εξαιρετικό το φινάλε, από τα καλύτερα της σειράς σίγουρα. Κλάμα στην αρχή με το ''ξόρκι'' που δεν μπορούσαν να πουν ψέματα. Τρομερή η ανατροπή στο τέλος, πίστευα ότι την επόμενη σεζόν θα είχαμε να κάνουμε με έναν ''κακό'' Τζακ σαν τον βασικό villain. Πόσο τέλειο που ο μόνος υπαίτιος για όλα όσα τραβούσαν ο Σαμ και ο Ντην όλες αυτές τις σεζόν ήταν ο ίδιος ο Θεός και το διεστραμμένο σενάριο που έγραφε. Έβαλα τα κλάματα εκεί που πέθανε ο Τζακ και δεν το περίμενα. Τον συμπαθώ παααρα πολύ. Πιστεύω και ελπίζω ότι δεν έχει τελειώσει από τη σειρά και ότι θα επιστρέψει για να βοηθήσει τους πρωταγωνιστές στην τελευταία τους μάχη απέναντι στο Θεό. Και που το γράφω, δεν το πιστεύω. Epicness. Η τελευταία σκηνή που επιστρέφουν πίσω όλα όσα είχαν αντιμετωπίσει τόσα χρόνια σκέτη ανατριχίλα. Και το τραγούδι που παίζει απλά το κερασάκι στην τούρτα. Προβλέπεται μια υπέροχη τελευταία χρονιά.*

Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι τελειώνει του χρόνου. Θα πάθω τηλεοπτικό, ηλικιακό, υπαρξιακό σοκ. Έτυχε να την ξεκινήσω τη σειρά από την πρώτη χρονιά προβολής της και την παρακολουθώ από τότε συστηματικά κάθε καλοκαίρι παρέα με τον μικρότερό μου αδερφό. Πόσο τέλειο. 15 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ. Ήμουν 19 όταν ξεκίνησε και θα είμαι 34 όταν τελειώσει. Τι να πω.

*Μιας και θα είναι η τελευταία σεζόν η επόμενη περιμένω δυναμικά comeback από χαρακτήρες. Κράουλι, Τζον… να γίνει ο κακός χαμός. Απλά ο θάνατος της Μαίρη (που δεν τον περίμενα για φέτος) κάπως μου ανατρέπει τα σχέδια.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
join us