Αποτελέσματα 1 έως 10 από 10

Θέμα: Supergirl 4x22 - The Quest for Peace

1.  
    ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ
    Συνολικά Ψήφησαν
    6 Χρήστες
    7,8

για να ψηφήσετε
    4x22
    The Quest for Peace

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Δεν Διατίθεται
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    19/05/2019 - 19:30
    GMT -5
    20/05/2019 - 03:30
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Maniac
    Likes / Thanks
    Spoiler
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την lapo; 20 Μαΐου 2019 στις 10:55

Αρθρογράφος Το Avatar του/της drapetisgal7
    Likes / Thanks
    Πολύ ωραίο το φινάλε της σεζόν. Ο Λεξ λίγο πριν πεθάνει είπε την Λίνα την αλήθεια για την Supergirl και λογικά την επόμενη σεζόν θα είναι μαζί με τον αδερφό του J'onn J'onzz και τον Leviathan θα είναι οι κακοί. Μου άρεσε που ο Brainiac-5 επανήλθε. Πολύ προβλέψιμο που η Άλεξ τα έφτιαξε με την Κέλι.
    superheronews.gr

TV Master Το Avatar του/της Mister 94
    Likes / Thanks
    Οι Λεβιάθαν ρε παιδιά ποίοι είναι??

TV Maniac
    Likes / Thanks
    Spoiler

πλακα πλακα δεν θα ηθελα να γινει villain η λενα , ενω ηξερα απο την αρχη οτι για εκει το πανε απο την αρχη του χαρακτηρα της.

TV Guru! Το Avatar του/της spiross27
    Likes / Thanks
    Μετριότητες η σεζόν γενικά, φυσικά καλύτερη από πέρυσι , το φιναλε ήταν σχετικά καλό. Τι να πω για του χρόνου. Λογικά θα προσπαθήσω να το δω πάλι
    spiros#27

TV Guru! Το Avatar του/της veronica1
    Likes / Thanks
    Περίεργο το φινάλε της σειράς, μ έχει μπερδέψει λίγο το τέλος με τον τύπο της Κρίσης, δεν ξέρω και πως τον λένε. Έπρεπε να μάθει και η Λίνα ποια είναι η supergirl, καθώς το τράβηξαν πολύ αυτό το κομμάτι, αν και το μαθε με λάθος τρόπο βλέπε Λέξ. Αυτόν μου φαίνεται θα τον φάμε στην μάπα και την επόμενη σεζόν...
    Όσο αφορά το επεισόδιο γενικά καλούτσικο θα το λεγα, ωραία μουσική, προβλέψιμο το ζευγάρι των γυναικών... Οι μάχες συμπαθητικές..
    Καλό καλοκαίρι σε όλους μας, να μαστε καλά να τα λέμε και του χρόνου. Ένα τεράστιο ευχαριστώ σ αυτούς που βοηθούν για να δούμε και αυτή την σειρά

8. Likes GeorgeCR7 liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της GeorgeCR7
    Likes / Thanks
    Πολύ καλό το επεισόδιο, ένα από τα καλύτερα σεζόν φινάλε για την συγκεκριμένη σειρά και σίγουρα το καλύτερο φετινό φινάλε σε σχέση με τις δύο υπόλοιπες σειρές του σύμπαντος (Arrow & Flash)! Είχε μπόλικες εξελίξεις, δράση, γρήγορη πλοκή και συμπαθητικές μάχες! Ενδιαφέρον είχε η αναμέτρηση της Σούπεργκερλ με τον Λεξ Λούθορ, ωραία και τα εφέ, δεν περίμενα με τίποτα η Κόκκινη Κόρη να παρέμβει και να σώσει την κανονική Σούπεργκερλ! Και οι υπόλοιποι ήρωες μου κράτησαν το ενδιαφέρον με τους Dreamer και Μπρέινι να ξεχωρίζουν! Με τον Λεξ δεν νομίζω να ξεμπερδέψαμε τόσο εύκολα, βασικά θα ήθελα να τον δούμε και στην επόμενη σεζόν! Επιτέλους η Λίνα έμαθε την αλήθεια για την Κάρα, αλλά θεωρώ πως το πήρε πολύ στραβά, για να δούμε τι εξελίξεις θα πυροδοτήσει αυτή η αποκάλυψη!

Γενικά η 4η σεζόν ήταν αρκετά καλή, είχε κάποια πολύ δυνατά επεισόδια, ωραίους νέους χαρακτήρες, μου άρεσε η προσθήκη της Νία Ναλ, όπως και το γεγονός ότι ο Μπρέινι έγινε βασικός χαρακτήρας, ενδιαφέρον είχε και ο χαρακτήρας του Λεξ Λούθορ αν και δεν τον είδαμε και πάρα πολύ!

Αυτά, καλό καλοκαίρι σε όλη την παρέα, τα λέμε από το ερχόμενο φθινόπωρο!

Βαθμολογία: 8+/10.

10. Thanks Mister 94 thanked for this post
    Likes veronica1 liked this post
    Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    φιναλε με πολλες εξελιξεις...μου αρεσε αρκετα...το κλεισιμο προδιαθετει πολλα..!!! μου αρεσε η θυσια της κοκκινης κορης και το πως ηταν οι μαχες...δεν θελω την Λενα villain...κριμα να την παρουν ετσι.!! θα δουμε τι θα γινει με τη πεμπτη σεζον.!! και γενικα με το Arrowverse του χρονου.!!

TV Guru! Το Avatar του/της alexandra16
    Likes / Thanks
    Αρκετά καλό το φινάλε. Μου άρεσε η σαιζόν πολύ περισσότερο από την περσινή και το χάρηκα γιατί μετά τα περσινά σκεφτόμουν να τη σταματήσω. Φάνηκε τουλάχιστον ότι από την αρχή είχαν σχεδιάσει αρχή, μέση και τέλος και δεν αυτοσχεδίαζαν όπως προχωρούσε η σαιζόν.

Η Λένα έμαθε επιτέλους ότι η Κάρα είναι η supergirl. Είχε καταντήσει γελείο τόσο καιρό.
    Πάντως θα είναι πολύ υπερβολική αν όντως θυμώσει γι αυτό το θέμα. Το ότι η Κάρα της το είχε κρύψει, δεν αναιρεί όλες τις φορές που της έσωσε τη ζωή και ήταν δίπλα της είτε ως Κάρα, είτε ως Σουπεργκερλ. Θα είναι απλά αχάριστη και θα δημιουργήσει πάλι δράμα για το τίποτα. Ελπίζω να ήταν η αρχική της αντίδραση και μην το τραβήξουν πολύ.

Έχω ακόμα την εντύπωση ότι δεν ξέρουν τι να κάνουν με την Άλεξ και τον J'onn. Πρέπει να κάνουν κάτι με αυτό, γιατί ειναι κρίμα για 2 τόσο αγαπημένους χαρακτήρες από την 1η σαιζόν.

Και τέλος, πολύ καλές οι προσθήκες των Brainy και Νία. Συμπαθέστατοι και οι 2.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
join us