Αποτελέσματα 1 έως 4 από 4

Θέμα: Toy Story 4 (2019)

Αρθρογράφος Το Avatar του/της drapetisgal7
    Likes / Thanks

Toy Story 4 (2019)

Toy Story 4

Υπόθεση: Όταν ένα νέο παιχνίδι που ονομάζεται "Forky" μπαίνει στην παρέα του Woody και των άλλων, μία εκδρομή μαζί με τους παλιούς και τους νέους φίλους αποκαλύπτει πόσο μεγάλος μπορεί να είναι ο κόσμος για ένα παιχνίδι.

Cast: Tom Hanks, Tim Allen, Annie Potts, Tony Hale, Keegan-Michael Key, Jordan Peele, Joan Cusack, Wallace Shawn, John Ratzenberger, Blake Clark, Don Rickles και Estelle Harris.

Είδος: Κωμωδία, Κινούμενα Σχέδια, Περιπέτεια.
    Σκηνοθεσία: Josh Cooley.
    Σενάριο: Stephany Folsom και Andrew Stanton.
    Παραγωγοί: Jonas Rivera και Mark Nielsen.
    Εταιρείες Παραγωγής: Walt Disney Pictures και Pixar Animation Studios.
    Διανομή: Walt Disney Studios Motion Pictures.
    Πρεμιέρα: 21 Ιουνίου του 2019.
    Διάρκεια: 100 λεπτά.
    Προϋπολογισμός: - .

Trailer:

superheronews.gr

Αρθρογράφος Το Avatar του/της drapetisgal7
    Likes / Thanks
    Εξαιρετική η ταινία, η οποία άργησε να βγει αλλά άξιζε τον κόπο. Σε περίπτωση που στο μέλλον έχουμε κάποιο νέο sequel ελπίζω να είναι στο ίδιο επίπεδο με όλες τις ταινίες του franchise.
    superheronews.gr

TV Guru! Το Avatar του/της HristinaB
    Likes / Thanks
    Πραγματικά απόλαυσα την ταινία και συγκινήθηκα ειλικρινά με το γλυκόπικρο τέλος, που μπορεί και να σημάνει την ολοκλήρωση της ιστορίας των παιχνιδιών. Η Γκάμπυ Γκάμπυ (που μου θύμισε την καταραμένη κούκλα από το Chinga των X-Files!) και οι κούκλες Μπένσον πρόσθεσαν μια πινελιά τρόμου (ναι, τρόμου!), αλλά η κατάληξή τους ήταν πολύ γλυκιά. Ο Μπαζ είχε πολύ περιορισμένη παρουσία, αλλά έβγαλε γέλιο στη σκηνή με τα κλειδιά. Αυτός που έκλεψε την παράσταση, όμως, ήταν ο Ντουκ Καμπούμ, με τη φωνή του Κιάνου Ριβς (πραγματικά πρέπει να προσθέσει κάποιος το όνομά του στο καστ στο πρώτο ποστ αυτού του θρεντ!), γιατί όχι μόνο ήταν ξεκαρδιστικός, αλλά και ο τρόπος που επέλεξαν οι animators να παρουσιάσουν τις κινήσεις του ήταν φανταστικά ακριβής!

http://www.greektvsubs.gr/image.php?type=sigpic&userid=212080&dateline=13498  77416
    Maybe there's hope.

Be ashamed to die until you have won some victory for humanity.
    Horace Mann

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης. Αν δε σωθεί, εγώ φταίω.
    Nίκος Καζαντζάκης

TV Guru! Το Avatar του/της GeorgeCR7
    Likes / Thanks
    Άργησα πολύ να τη δω τη ταινία, αλλά τελικά τα κατάφερα! Διασκεδαστική ήταν, μου άρεσε αρκετά, την είδα και μεταγλωττισμένη, είχε κάποιες πολύ πετυχημένες ατάκες, όπως όλες οι ταινίες της Disney φυσικά, πολύ πλάκα είχε η προσθήκη του Forky, όπως επίσης και ένα ψευδό αλογάκι που είχε η Μπόνι στα παιχνίδια της, γελούσα πολύ όταν μιλούσε!

Μάλλον εδώ πρέπει να είναι και τέλος της σειράς ταινιών Toy Story, από ότι κατάλαβα στο τέλος!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
join us