Αποτελέσματα 1 έως 4 από 4

Θέμα: Spider-Man: Far From Home (2019)

Αρθρογράφος Το Avatar του/της drapetisgal7
    Likes / Thanks

Spider-Man: Far From Home (2019)

Spider-Man: Far From Home

Υπόθεση: Μετά από τα γεγονότα του Avengers: Endgame, ο Spider-Man πρέπει να βγει μπροστά ώστε να αντιμετωπίσει τις νέες απειλές σ' έναν κόσμο που έχει αλλάξει για πάντα.

Cast: Tom Holland, Samuel L. Jackson, Zendaya, Cobie Smulders, Jon Favreau, J. B. Smoove, Jacob Batalon, Martin Starr, Marisa Tomei και Jake Gyllenhaal.

Είδος: Δράσης, Περιπέτεια, Επιστημονικής Φαντασίας.
    Σκηνοθεσία: Jon Watts.
    Σενάριο: Chris McKenna και Erik Sommers.
    Παραγωγοί: Kevin Feige και Amy Pascal.
    Εταιρείες Παραγωγής: Columbia Pictures, Marvel Studios και Pascal Pictures.
    Διανομή: Sony Pictures Releasing.
    Πρεμιέρα: 2 Ιουλίου του 2019.
    Διάρκεια: 129 λεπτά.
    Προϋπολογισμός: 160 εκατομμύρια δολάρια.
    Official website

Trailer:

Τελευταία επεξεργασία από τον/την drapetisgal7; 3 Ιουλίου 2019 στις 13:50

Αρθρογράφος Το Avatar του/της drapetisgal7
    Likes / Thanks
    Μου άρεσε αρκετά η ταινία. Ο Jake Gyllenhaal ήταν εξαιρετικός ως Mysterio, από τις καλύτερους κακούς του MCU. Αλλά όλα τα λεφτά ήταν η πρώτη post-credit σκηνή.

TV Maniac
    Likes / Thanks
    Ακόμα μια παιδική-εφηβική ταινία του spiderman.Δεν μπορώ να πώ ότι δεν μου άρεσε αλλά πάντα προτιμούσα την ενήλικη εκδοχή του Πίτερ Πάρκερ. Βαρέθηκα με το teen δράμα της ταινίας και με την κλάψα του 17χρονου spiderman αν είναι σοβαρός ήρωας ή όχι! Οι σκηνές δράσης ήταν χορτασικές. Αχρείαστο και το love story της θείας Μέη. Ο Τζέικ Γκίλενχαλ πολύ καλός. Ο Νίκ Φιούρι είχε μια κωμική στάση στην ταινία που δεν την βρήκα καλή αλλά προφανώς το απαιτούσε η παιδικότητα της ταινίας γενικά.
    spiros#27

TV Guru! Το Avatar του/της GeorgeCR7
    Likes / Thanks
    Πολύ ωραία η δεύτερη ταινία του Tom Holland ως Spider-Man, μου άρεσε πολύ περισσότερο από την πρώτη όπου λόγω του κακού την είχα βρει αρκετά αδύναμη! H MARVEL έκανε μία αρκετά τολμηρή κίνηση και πήρε τον ήρωα μακριά από την πόλη της Νέας Υόρκης που τον είχαμε συνηθίσει τόσα χρόνια να περιφέρεται ανάμεσα στους ουρανοξύστες της και μπορώ να πω ότι πέτυχε και πολύ μάλιστα!

Ο Jake Gyllenhaal ως Mysterio ήταν πάρα πολύ καλός, μου άρεσε αυτά τα παιχνίδια μυαλού που έκανε στον Πίτερ έτσι ώστε να τον μπερδέψει, η Zendaya ως Μαίρη Τζέιν μου άρεσε αρκετά, όπως και όλοι οι φίλοι και καθηγητές του Πίτερ είχαν πολύ πλάκα ο καθένας με τον δικό του τρόπο!

Πολύ πλάκα είχε η πρώτη σκηνή με τους Avengers, όπως και η τελευταία με την μεγάλη αποκάλυψη του Mysterio στον κόσμο της Νέας Υόρκης, για να δούμε τώρα πως θα προχωρήσει η ταινία και αν θα υπάρξει και τρίτο μέρος κάποια στιγμή!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
join us