Αποτελέσματα 1 έως 6 από 6

Θέμα: Westworld 3x08 - Crisis Theory

1.  
    ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ
    Συνολικά Ψήφησε
    1 Χρήστης
    9

για να ψηφήσετε
    3x08
    Crisis Theory

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Εμφάνιση Περίληψης
    Time to face the music.
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    03/05/2020 - 20:00
    GMT -5
    04/05/2020 - 04:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Guru! Το Avatar του/της johny f
    Likes / Thanks
    I'll see you on the dark side of the moon!

Επισοδειαρα το φιναλε αφου η Ντολορες θυσιαζεται για να δωσει τον ελεγχο του Ροβοαμ στον Κειλεμπ ακριβως γιατι προσπαθωντας να τη σβησει ο Σερακ εκανε το λαθος να τη συνδεσει μ'αυτον και της εδωσε προσβαση στο Ροβοαμ με αποτελεσμα να κλειδωθει ο ιδιος εκτος συστηματος και ο Κειλεμπ μετα να σβησει τον Ροβοαμ,ενω κι η Μειβ αφου ειδε οτι ο Σερακ εχει γινει οικιοθελως μαριονετα του Ροβοαμ βοηθαει τη Ντολορες και το Κειλεμπ στη τελικη ευθεια και εχουμε ενα φιναλε με το Κειλεμπ και τη Μειβ στη γεφυρα σε μια αλα Fight Club σκηνη με κτιρια να ανατιναζονται και αγνωστο το Μελλον τωρα που ηρθαν τα πανω κατω.Αραγε τι θα κανει ο καθενας τη δυνατοτητα να οριζει το Μελλον του?

Κατα τα αλλα η Σαρλοτ που εχει ανεξαρτητοποιηθει απ'τη Ντολορες εχει τη δικη της ατζεντα και σκοτωνει το Γουιλιαμ,ενω ο Μπερναρντ που τελικα σ'αυτον εδωσε το κλειδι η Ντολορες φορτωνει το προγραμμα με το αποκορυφωμα και η συνεχεια στις οθονες σας στη 4η σεζον.
    Η μουσικη μου (FLOW MOTION) στο Youtube
    https://www.youtube.com/user/johnyfl...view=0&sort=dd

3. Likes t0ny3 liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της tasoskratos
    Likes / Thanks
    Εγώ το δήλωσα στο ξεκίνημα, το ξαναείπα και κάπου στην μέση, το λέω και τώρα στο φινάλε.
    Περίμενα άλλα από αυτή την σεζόν. Ίσως γιατί ήξερα ότι είναι η τελευταία, αλλά...ως συνήθως συμβαίνει <<Είναι πολλά τα λεφτά Άρη>>.
    Θα μπορούσε άραγε χθες να είχαμε φινάλε?
    Οι άνθρωποι απέκτησαν ελεύθερη βούληση, οι οικοδεσπότες μπορούν να πανε στην δική τους Γη της Επαγγελίας και...άντε γειά!
    Αυτό το αρπακολατζίδικο, ψάχνω - βρίσκω-καθαρίζω, καθότι είμαστε σε μία ιδιαίτερα high tech εποχη και έτσι μπορει να δικαιολογηθεί οτιδήποτε με προσγείωσε άσχημα.
    WE HAVE TO GO BACK JJ
    WE HAVE TO GO BACK

Moderator Το Avatar του/της ATHENA1971
    Likes / Thanks
    Ήταν ένα κακό επεισόδιο ή ένα πολύ καλό επεισόδιο αλλά κακοπαιγμένο; Θα πω το 2ο και δεν ξέρω αν ήταν και στις προθέσεις τους.
    Η καλύτερη σκηνή όταν η Ντολόρες μιλούσε με τη Μέιβ στο λιβάδι όπου τα νοήματα της συζήτησης ήταν πολλά και έκανε όλη τη σεζόν να αποκτήσεις ένα άλλο νόημα. Και το τέλος, με τον Γουίλιαμ. Κατά τα άλλά, κακός Κέιλεμπ, κακός Σεράκ, κακό το σκηνικό με το Ρομποαμ, το κατάλαβα ότι η Ντολόρες θα τον τερματίσει αντί για το στικάκι, όταν είπαν ότι δεν υπάρχει άλλη μνήμη. Οι διάλογοι και οι μάχη στο τέλος, σχεδόν κωμική... και πάλι, ήταν τόσο καλό!
    Spoiler

... στον Άρνολντ. Αυτό δεν κατάλαβα, ήταν μέσα στη σκόνη, ποιος ξέρει πόσο καιρό έμεινε εκεί, ποιος ξέρει τί άλμα στο χρόνο θα κάνουμε πάλι στον επόμενο κύκλο; τί θα υπάρχει σε εκείνο τον κόσμο που θα ξυπνήσει ο Άρνολντ;
    Θα είμαι εκεί για τον επόμενο κύκλο.
    Περιμένω να δω τη συνέχεια του κόσμου, μετά το τέλος του.
    Κρίμα, πάντως, στο φινάλε δεν απογειώθηκε.
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την ATHENA1971; 8 Μαΐου 2020 στις 22:15

Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    ολα της ποπης λοιπον έγιναν στο φιναλε.!!! απο τη μια η Ντολορες καπουτ? ο Μπερναρντ εκανε upload? ενας νεος κοσμος ανοιγεται και εχω απορια για το τ θα δουμε στη 4η σεζον.!!!!

TV Guru! Το Avatar του/της alexandra16
    Likes / Thanks
    Είδα αυτόν τον καιρό και τις 3 σαιζόν μαζεμένες. Μου άφησε πολύ καλή εντπύπωση η σειρά, εξαιρετική παραγωγή και εξαιρετικές ερμηνείες από όλους.

H 3η σαιζόν μου άρεσε προσωπικά περισσότερο, είχε πιο πολύ δράση, και έφυγε aπό το Westworld, που για να είμαι ειλικρινής, είχε αρχίσει να κουράζει λίγο στη 2η σαιζόν.

Αγάπησα Evan Rachel Wood...δεν την ήξερα από πριν, και πραγματικά με εντυπωσίασε. Ελπίζω να συνεχίσει στη σειρά, θα μου κακοφανεί πολύ η απουσία της. Έστω και σε άλλο ρόλο, αρκεί να την κρατήσουν.

Αρκετά ενδιαφέρον το τέλος, και αναμένω την επόμενη σαιζόν.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
join us