Αποτελέσματα 1 έως 4 από 4

Θέμα: The 100 7x10 - A Little Sacrifice

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    6 Χρήστες
    5,5
    για να ψηφήσετε
    7x10
    A Little Sacrifice

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Δεν Διατίθεται
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    05/08/2020 - 20:00
    GMT -5
    06/08/2020 - 05:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Guru! Το Avatar του/της spiross27
    Likes / Thanks
    Ότι γίνεται στο άδυτο με την Ιντρα που ακόμα πιστεύουν σε ηγέτες και τα σχετικά είναι τελείως χαζό. Έχουν αλλάξει πλανήτη έχουν μάθει την αλήθεια για την φλόγα και όλα και ακόμα κολλημένοι εκεί απλά για να λέμε ότι γίνεται κάτι ! Το μόνο ενδιαφέρον τι θα συμβεί με την κλαρκ και τους άλλους εκεί στον άλλο πλανήτη . Πλησιάζουμε στο τέλος ελπίζω σε κάτι αξιόλογο που να βλέπετε για τα 7 χρόνια που βλέπουμε την σειρά
    spiros#27

TV Guru! Το Avatar του/της HristinaB
    Likes / Thanks
    Μάλιστα, ώστε το έπαιζε τελικά πιστή η Έκο, αλλά στην πραγματικότητα προετοίμαζε μια εκδικητική γενοκτονία. Η απώλεια του Μπέλαμι (τώρα, αλήθεια πέθανε αυτός; Εγώ γιατί πιστεύω ακόμα ότι από κάπου θα ξανασκάσει; ), όμως, ούτε στο ελάχιστο δε δικαιολογεί αυτή της τη συμπεριφορά. Η Έκο είναι μια κοινωνιοπαθής δολοφόνος και είναι κίνδυνος για την εναπομείνασα ανθρωπότητα.

Από δίπλα και η Χόουπ. Είναι απολύτως υπεύθυνη για τον (εντυπωσιακό, αν μη τι άλλο) θάνατο της μάνας της και για όλες τις συνέπειες που θα προκαλέσει η δολοφονία του Άντερς. Σωστά ο μακαρίτης τους αποκάλεσε όλους "πρωτόγονα εγωιστικά θηρία". Τόσες σεζόν, τόσες δοκιμασίες και τίποτα δεν έμαθαν, πέρα από το να σκοτώνουν χωρίς δεύτερη σκέψη. Δεν υπάρχει κανένας σασμός γι' αυτούς.

Η "τελική δοκιμασία" του μηνύματος της Σφαίρας είναι το πιο ενδιαφέρον κομμάτι της σεζόν. Για τι πράγμα πρόκειται ακριβώς και τι υπάρχει παρακάτω;

Πίσω στον Σάκντουμ, εκεί που έλεγα πόσο μου αρέσει η συνύπαρξη της προσωπικότητας του Σεϊχέντα στο σώμα του κυριλέ και εξωτερικά μειλίχιου Ράσελ Πράιμ, πάνε και μου τον ντύνουν πρωτόγονο πολέμαρχο. Δεν έχω μεγάλη αγωνία για την τύχη του, υποθέτω ότι στο τέλος θα νικηθεί. Ελπίζω, μόνο, αυτός που θα τον φάει να είναι ο Μέρφι, ο διστακτικός ήρωας (ο - τηρουμένων των αναλογιών - Χαν Σόλο των 100) και όχι η συνήθης ύποπτη Κλαρκ.

http://www.greektvsubs.gr/image.php?type=sigpic&userid=212080&dateline=13498  77416
    Maybe there's hope.

Be ashamed to die until you have won some victory for humanity.
    Horace Mann

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης. Αν δε σωθεί, εγώ φταίω.
    Nίκος Καζαντζάκης

Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    Sanctum συνεχιζει να ειναι αδιαφορο κι για εμενα...αλλα εδω στον πλανητη εχουμε πραγματακια..χασαμε την Ντιγιοζα με εντυωπσιακο τροπο...η Εκο πρεπει να βρει τον Μπελαμι για να μην παει αδικα ο χαρακτηρας.!!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
join us