Αποτελέσματα 1 έως 4 από 4

Θέμα: The 100 7x11 - Etherea

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    6 Χρήστες
    6,5
    για να ψηφήσετε
    7x11
    Etherea

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Δεν Διατίθεται
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    12/08/2020 - 20:00
    GMT -5
    13/08/2020 - 05:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Guru! Το Avatar του/της spiross27
    Likes / Thanks
    ωραίο το επεισόδιο επιβίωσης , μάθαμε και αυτό που είδει φανταζόμασταν δλδ ότι ο Μπέλαμι δεν έχει πεθάνει! Του έκανε και πλύση εγκεφάλου ο άλλος. Αλλά και εκείνη η Κλάρκ αμέσως να του πεί για την φλόγα δλδ. κάτσε μαντάμ τόσες πλύσης εγκεφάλου έχουν κάνει εκεί μην αποκαλύπτεις με την μία της πληροφορίες βεβαιώσου ότι είναι καλά ο Μπέλαμη πρώτα. Να υποθέσω ότι το επόμενο επεισόδιο θα ασχοληθεί με την Ίντρα και το άδυτο οπότε θα είναι χάλια
    spiros#27

TV Guru! Το Avatar του/της HristinaB
    Likes / Thanks
    Βρε καλώς το το παιδί. Δε νομίζω ότι εξεπλάγησαν και πολλοί όταν αποκαλύφθηκε ότι ο Μπέλαμι είναι ζωντανός, η έκπληξη προέρχεται μάλλον από τη (φαινομενικά ειλικρινή) μεταστροφή του στο θέμα του Ποιμένα.

Η αλήθεια είναι ότι τα φωτεινά όντα που είδε στην σπηλιά, σε συνδυασμό με την ύπαρξη της φωτογραφίας του Μπιλ και της οικογένειάς του, ήταν ένα πολύ πειστικό στοιχείο για να αρχίσει να διερωτάται για το αν υπάρχει κάποιου είδους αλήθεια στα κηρύγματα του Ποιμένα. Εξάλλου, όπως είχε πει και ο Σέξπιρ, "υπάρχουν περισσότερα πράγματα στον Ουρανό και τη Γη απ' όσα μπορείς να ονειρευτείς". Ο Ποιμένας σίγουρα ξεκίνησε ως ένας δικτατορίσκος στη Γη, μήπως, όμως, όντως ανακάλυψε κάτι ιδιαίτερο στην Εθίρια και τον Μπάρντο; Κάτι που ίσως ούτε ο ίδιος κατανόησε ακριβώς, αν κρίνουμε από τη θρησκευτική πειθαρχία που οι πιστοί του έχουν μάθει να τηρούν.

Θέλω να δω πώς θα εξηγηθούν αυτά τα φωτεινά όντα. Η ιστορία του Μπάρντο έχει ενδιαφέρον.

http://www.greektvsubs.gr/image.php?type=sigpic&userid=212080&dateline=13498  77416
    Maybe there's hope.

Be ashamed to die until you have won some victory for humanity.
    Horace Mann

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης. Αν δε σωθεί, εγώ φταίω.
    Nίκος Καζαντζάκης

Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    πολυ καλο επεισοδιο...αφιερωμενο στον Μπελαμι και την επιβιωση του...ειχε αρκετο ενδιαφερον ο τροπος επιβιωσης..η Κλαρκ προδωσε το μοναδικο της χαρτι...θα δουμε..!!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
join us