Αποτελέσματα 1 έως 10 από 10

Θέμα: !!!ΠΕΡΙ SPOILERS ΣΤΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ!!!

TV Guru! Το Avatar του/της vagos
    Likes / Thanks

!!!ΠΕΡΙ SPOILERS ΣΤΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ!!!

Λοιπόν όσο πλησιάζει το τέλος του Lost τόσο παρατηρείται το φαινόμενο όπως το σημερινό κάποιοι που έχουν δεί το επεισόδιο να έχουν απορίες ή να θέλουν να μοιραστούν τον ενθουσιασμό τους με τους υπόλοιπους Lostοβιους και ανοίγουν καινούργια θέματα χωρίς να προσέχουν όμως τον τίτλο ο οποίος φαίνεται είτε θα διαβάσει το θέμα είτε όχι (απολύτος κατανοητοί οι λόγοι απορίες δηλαδή και ενθουσιασμός) και απο την άλλοι εκείνοι που δεν το έχουν δει και εκνευρίζονται (κατανοητό και αυτό) και αρχίζουν διαμάχες και τσακωμοί και χαρακτηρισμοι,και φυσικά με αυτά και αυτά το θέμα έχει 50 πόστ εκ των οποίον τα μισά είναι άσχετα και για να διαβάσεις εσύ ο απλός χρήστης αυτό που θες πρέπει να διαβάσεις το μακρύ και κοντό του καθενός!Αυτό δεν είναι σεβασμός παιδιά !Υπάρχει Υπόμνημα στο φόρουμ του Lost το οποίο λέγετε Spoilers Eπόμενων Επεισοδίων 5ου Κύκλου δεν μπορώ να καταλάβω για πιό λόγο δεν το χρησιμοποιήτε αφού καίγεστε τόσο εκεί δεν θα σας ενοχλήσει κανείς πιστέψτε με ούτε θα σας κάνει παρατήρηση κανείς!Εκτός αν πιστεύεται ότι υπάρχει διαγωνισμός ποιός θα ανοίξει τα περισσότερα θέματα ή ποιός παίρνει τις περισσότερες απαντήσεις να σας πληροφορήσω λοιπόν ότι δεν υπάρχει!Αυτά απο μένα ελπίζω να κατάλαβαν οριμένοι κάποια πράγματα και μέχρι το τέλος της σεζόν,όπου εκεί πια θα μπορείτε να γράψετε ότι θέλετε, να έχουμε μια σωστή συμπεριφορά όλοι!

TV Master Το Avatar του/της stavros88
    Likes / Thanks
    Μπραβο φιλε Vago,φροντιζεις για εμας που θα δουμε τα τελευταια επεισοδια μαζεμενα

TV Guru! Το Avatar του/της alexdeli
    Likes / Thanks
    Mπραβο για τη πρωτοβουλια vago. Δε πηγαινε αλλο με αυτο το θεμα..
    Είναι μια ιστορία για την πτώση μιας κοινωνίας, που καθώς πέφτει... επαναλαμβάνει στον εαυτό της: "Ως εδώ όλα καλά, ως εδώ όλα καλά, ως εδώ όλα καλά..." Αλλά σημασία δεν έχει η πτώση, αλλά η πρόσκρουση...

Moderator Το Avatar του/της Chrisb
    Likes / Thanks
    α. Μην γράφετε ΚΕΦΑΛΑΙΑ, ούτε τον τίτλο του μηνύματος αλλά ούτε και το περιεχόμενό του.
    .

TV Guru!
    Likes / Thanks
    Εγώ έχω πλήρη άγνοια για το θέμα, αλλά σίγουρα θα πρέπει να επιλέγεται ο τίτλος του thread με μεγάλη προσοχή,

....εκτός και ξεκινήσουν και τα [spoiler] στους τίτλους.

Όταν θα φτάσω στο πιο πρόσφατο επεισόδιο, θα μπω και στο forum, μέχρι τότε θα το αποφεύγω όπως ο διάβολος το λιβάνι.

Chrisb οι κανόνες γράφονται από κάποιους, για να τους ακολουθήσουν άλλοι, εάν οι κανόνες αντιταχθούν στους πρώτους, τότε γίνεται αναθεώρηση (όπως στο Σύνταγμα), εν ολίγοις, φωνάζεις και διαμαρτύρεσαι στο μέτρο που σε παίρνει, όχι παραπέρα.

Εξάλλου ο συγκεκριμένος κανόνας είναι για να μην δημιουργηθεί παρεξήγηση από τον έντονο τόνο με τον οποίο γράφει ο κατηγορούμενος, στην συγκεκριμένη περίπτωση αυτός ήταν ο σκοπός, και όποιος έχει παρεξηγηθεί, του προτείνω ξύδι Πάρου που είναι και δυνατό, πέρα από χωνευτικό.
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την digekas; 11 Μαΐου 2007 στις 18:39
    Τρίτη 6 Ιανουαρίου 2009, ανήμερα των Θεοφανίων, είπα να πρωτοτυπήσω και να πάω για ban-ιο.

TV Guru! Το Avatar του/της alexdeli
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την Chrisb Εμφάνιση Δημοσίευσης
    LOL!!! Oυτε που το προσεξα εγω παντως..!!
    Είναι μια ιστορία για την πτώση μιας κοινωνίας, που καθώς πέφτει... επαναλαμβάνει στον εαυτό της: "Ως εδώ όλα καλά, ως εδώ όλα καλά, ως εδώ όλα καλά..." Αλλά σημασία δεν έχει η πτώση, αλλά η πρόσκρουση...

TV Guru! Το Avatar του/της Thanasis159
    Likes / Thanks
    Συμφωνώ απόλυτα παίδες...Έχω φτάσει σε σημείο να μην μπαίνω στο σάιτ τις Πέμπτες μήπως πάρει κάτι τυχαία το μάτι μου και μου χαλάσει το επεισόδιο!!!

"I'm neither man nor beast.
    I'm something new entirely, with my own set of rules.
    I'm Dexter."

Ενεργό Μέλος Το Avatar του/της dimkan
    Likes / Thanks
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τον/την Chrisb Εμφάνιση Δημοσίευσης

σωστός....
    "The Bigger the lie, the more they believe."

-- Bunk

Newbie Το Avatar του/της maddog81
    Likes / Thanks
    Nα προσθεσω κατι αν μου επιτρεπετε.

Καταρχην φιλε VAGOS συμφωνω μεχρι κεραιας σε αυτα που ειπες αλλα...
    Οταν καποιος δεν εχει δει το επεισοδιο που μολις εχει βγει πρεπει φυσιολογικα να μπει στο τοπικ που εχει ανοιξει για αυτο το επεισοδιο ωστε να δει ποια εκδοση να μεταφραστει ωστε να την παραγγειλει. Εγω προσωπικα ειχα συνηθισει σε αυτην την διαδικασια και καθε Πεμπτη πρωι περιμενα πως και πως να μπω στο τοπικ και να δω το πασιγνωστο πλεον μηνυμα του Σωτου!!! Την περασμενη βδομαδα μπηκα για να δω το γνωστο μηνυμα και αντιθετως ειδα το πρωτο μηνυμα να μας λεει τι εγινε στο επεισοδιο με αποτελεσμα να τρεχω και να μη φτανω!!! Βεβαια υπηρχε και το ποια εκδοση θα μεταφραστει αλλα παραλιγο να την παθω. Το ξερω οτι το τοπικ απο την στιγμη που βγαινει το επεισοδιο ειναι σποιλερ αλλα καπως πρεπει να μαθουμε και εμεις την εκδοση που θα μεταφραστει. Δεν ξερω αν εγινε απλως αυτη τη φορα και γινομαι αδικος αλλα πιστευω οτι καπως μπορει να φτιαχτει και να μην υπαρχει τετοιος κινδυνος.

Σορρυ αν εγινα κουραστικος

Φιλικα...
    Im'just another Hero who got Lost during a Prison Break..

TV Guru! Το Avatar του/της Tigran
    Likes / Thanks
    maddog81 αυτό έγινε μια φορά και δεν θα ξαναγίνει. Από εδώ και πέρα θα ανοίγω εγώ ο ίδιος το θέμα και το πρώτο πόστ θα έχει μόνο τις απαραίτητες πληροφορίες και τίποτα παραπάνω!

Υ.Γ.: Σε καμιά περίπτωση οι παρεμβάσεις/προτάσεις δεν μπορούν να θεωρηθούν κουραστικές

Φιλικά, Tigran!

11. Thanks maddog81 thanked for this post

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία