Αποτελέσματα 1 έως 3 από 3

Θέμα: Riverdale 5x05 - Chapter Eighty-One: The Homecoming

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    2 Χρήστες
    4
    για να ψηφήσετε
    5x05
    Chapter Eighty-One: The Homecoming

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Δεν Διατίθεται
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    17/02/2021 - 20:00
    GMT -5
    18/02/2021 - 04:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Guru!
    Likes / Thanks
    Κρίμα ήλπιζα σε καλύτερα πράγματα αφού αποφάσισαν να κάνουν χρονικό άλμα 7 χρόνια παρόλο που δεν συμφωνούσα. Και τελικά για αυτό δεν συμφωνούσα είναι λες κ έχει περάσει μόνο μια μέρα στους χαρακτήρες και όχι 7 χρόνια . Καμιά εξέλιξη χαρακτήρα καμία που όλοι αλλάζουν από τα 17-18 στα 25-26. Μέχρι τώρα αδιάφορη η ιστορία ότι βλέπουμε χωρίς λόγο γίνεται και φυσικά τα ζευγάρια θα τα ξανά βρουν σύντομα, φαντάσου δεν ξεκόλλησαν καν την ιστορία από το σχολείο!! Έγιναν όλοι τους καθηγητές ! Και η κόντρα της Βερόνικα με τον πατέρα της δλδ ακοοομα τα ίδια και εκεί
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την spiros stamatelatos; 19 Φεβρουαρίου 2021 στις 12:33
    spiros#27

TV Guru! Το Avatar του/της GeorgeCR7
    Likes / Thanks
    Εμένα η μέχρι τώρα πορεία της νέας σεζόν, δε με χαλάει και πολύ, μου αρέσει αυτό που βλέπω, θα συμφωνήσω απόλυτα με το παραπάνω σχόλιο το παρατήρησα και εγώ, ότι οι χαρακτήρες 7 χρόνια μετά δεν έχουν αλλάξει καθόλου, ειδικά οι γονείς των παιδιών, αυτό είναι ένα δυνατό "φάουλ" που έκαναν οι συντελεστές της σειράς, αλλά βέβαια τόσα κουλά που έχουμε δει σε αυτή τη σειρά το προσπερνάς και αυτό, αλλά σίγουρα δεν δικαιολογείται!

Μου άρεσε η επιστροφή της Πόλι, χάρηκα πολύ που την είδα, όπως επίσης και το τέλος καθώς η Μπέτι την καλούσε στο τηλέφωνό της, για να δούμε πως θα προχωρήσει το θέμα αυτό, ελπίζω όλα να πάνε καλά.
    Θα ήθελα σίγουρα να δω τη Μπέτι ως πράκτορα του FBI κάποια στιγμή, θα μου άρεσε πάρα πολύ κάτι τέτοιο.

Η απόφαση για το σχολείο από την Τοπάζ μου φάνηκε χαζή, όπως και το γεγονός ότι πλέον καθηγητές θα είναι η παρέα, από που και ως που και με τι πτυχία μπορούν να διδάξουν;

Βαθμολογία: 7/10.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας