Αποτελέσματα 1 έως 4 από 4

Θέμα: Riverdale 5x08 - Chapter Eighty-Four:Lock and Key

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    3 Χρήστες
    4,7
    για να ψηφήσετε
    5x08
    Chapter Eighty-Four:Lock and Key

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Δεν Διατίθεται
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    17/03/2021 - 20:00
    GMT -5
    18/03/2021 - 03:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Guru! Το Avatar του/της GeorgeCR7
    Likes / Thanks
    Καλό το επεισόδιο, είχε βέβαια και τα βαρετά του σημεία, όπως αυτό το ανούσιο κατά τη γνώμη μου πάρτι που διοργάνωσε η Σέριλ, μάλλον έγινε για να έρθει πιο κοντά με την Τοπάζ, εγώ αυτό κατάλαβα.

Στις υπόλοιπες ιστορίες τώρα, ο Τζαγκ φαίνεται πως τα έχει χάσει εντελώς, θέλω πολύ να μάθω που το πάνε αυτό με τους εξωγήινους και την όλη φάση, ο Άρτσι με τη Βερόνικα εγώ υποψιάζομαι πως θα τα ξαναβρούν, αν και προτιμώ να είναι με τη Μπέτι, θεωρώ πως ταιριάζουν περισσότερο.

Τέλος, είχαμε και μία ενδιαφέρουσα εξέλιξη στην ιστορία εξαφάνισής της Πόλι, μου άρεσε η τελευταία σκηνή, θέλω να πιστεύω πως είναι παραπλανητική για εμάς τους θεατές και πως όλα είναι καλά. Άνθρωπος να το έχει κάνει αυτό πάντως δεν νοείται!

Βαθμολογία: 7/10.

TV Guru! Το Avatar του/της spiross27
    Likes / Thanks
    Μέτριο επεισόδιο,βαρετό το χαζό πάρτυ με τα κλειδιά. Δεν θυμάμαι έχει πει ποιος είναι ο πατέρας του παιδιού της Τοπάζ; Καλά ο Τζακχεντ πως έχει γίνει έτσι κ τι άθλιες 5 τρίχες έχει για μουστάκι ; Βαλαμε και στορι με εξωγήινους στην σειρά , αυτοί γιατί έρχονται πάντα με έντονο φως; Χαχαχα . Και εγώ θέλω Άρτσι με Μπέτυ αλλά όπως είχα πει να δεις όλα τα ζευγάρια θα γυρίσουν σιγά σιγα όπως τα είχαμε μάθει. Μου αρέσει που έχουν όλοι το iPhone 11 και 12 ενώ έχουν περάσει 7 χρόνια δεν θα έπρεπε να έχουν το iphone 20; Πάντως δεν έχει λογική να έχουν περάσει 7 χρόνια να έχουν χαθεί όλοι 7 χρόνια και στα καλά καθούμενα να ακυρώνουν όλοι τις ζωές που έκαναν 7 χρόνια και να είναι σαν να μην έφυγαν κ χάθηκαν ποτέ με τους φίλους από το λύκειο
    spiros#27

Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    καλο το 8ο επεισοδιο ..προσπαθει να προχωρησει τις περισσοτερες ιστοριες που έχει... ο Τζαγκ στα χειροτερα του..

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
join us