Αποτελέσματα 1 έως 4 από 4

Θέμα: Riverdale 5x09 - Destroyer

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    3 Χρήστες
    7,3
    για να ψηφήσετε
    5x09
    Destroyer

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Δεν Διατίθεται
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    24/03/2021 - 20:00
    GMT -5
    25/03/2021 - 03:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    TV Guru! Το Avatar του/της spiross27
    Likes / Thanks
    Καλό ήταν το επεισόδιο για τα δεδομένα της σειράς πάντα πλέον ! Μου άρεσε όλο το μυστήριο με την Μπέτυ και την αδερφή της και πως μάλλον όλα συνδέονται και με τον μαθητή του τζακχεντ. Τώρα είδα ότι θα δούμε ενα επεισόδιο και μετά 3 μήνες και 1 εβδομάδα διακοπή η σειρά . Δεν ξέρω τι πίνουν σε αυτό το κανάλι.δλδ αν αρχίσει 7 Ιουλίου πόσα επεισόδια θα έχει η σεζόν και πότε θα ολοκληρωθεί για να ξεκινήσει η επόμενη σεζον μέσα Οκτωβρίου για να μπει πάλι μια σειρά στις πρεμιέρες των σεζόν στο κανάλι ;
    spiros#27

TV Guru! Το Avatar του/της GeorgeCR7
    Likes / Thanks
    Πολύ ωραίο το επεισόδιο, σίγουρα από τα καλά της σεζόν μέχρι τώρα! Και πως να μην ήταν βέβαια αφού ασχολήθηκε κυρίως με την υπόθεση εξαφάνισής της Πόλι, η πιο ενδιαφέρουσα ιστορία για εμένα. Δυστυχώς επιβεβαιώθηκαν οι φόβοι της Μπέτι και της μητέρας της, η Πόλι είναι νεκρή, αν και έχω ακόμη ελπίδες ότι κάτι μπορεί να αλλάξει, μακάρι.

Μου άρεσε ο τρόπος που σύνδεσαν τις ιστορίες της εξαφάνισης και των εξωγήινων, ο κυριότερος λόγος νομίζω πως είναι για να τα βρουν ξανά Μπέτι και Τζαγκ, κάπου εκεί πάει το θέμα.

Ενδιαφέρον είχε και ο αγώνας της ομάδας του Άρτσι με την αντίπαλη ομάδα που έχει ο πατέρας της Βερόνικα, τι άθλιος τύπος, δεν τον πάω μία!

Το είδα και εγώ αυτό με τη τεράστια διακοπή και η αλήθεια είναι πως χαλάστηκα άσχημα, γιατί κάνουν τέτοιες κινήσεις κανάλια με μεγάλη εμπειρία στο χώρο, δεν μπορώ να καταλάβω. Ελπίζω να είναι η μόνη σειρά αυτή και να μη το κάνει και με άλλες. Τρομερά άστοχο κατά την άποψή μου, εκτός και αν υπάρχουν άλλοι λόγοι που δεν γνωρίζουμε εμείς.

Βαθμολογία: 8/10.

Αρχισυντάκτης Το Avatar του/της blackys88b
    Likes / Thanks
    μου αρεσε ο αγωνας.!! γενικα καλο το επεισοδιο..ο Ρετζι ας διαλεξει τι στο @%^^ θέλει να ειναι.!!!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
join us