Αποτελέσματα 1 έως 3 από 3

Θέμα: Uncharted (2022)

Αρθρογράφος Το Avatar του/της drapetisgal7
    Likes / Thanks

Uncharted (2022)

Uncharted

Υπόθεση: Η ιστορία διαδραματίζεται πριν τα ηλεκτρονικά παιχνίδια όπου ο νεαρός Drake συναντάει και γίνεται φίλος με τον Sully.

Cast: Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Ali και Tati Gabrielle.

Είδος: Δράσης, Περιπέτεια.
    Σκηνοθεσία: Ruben Fleischer.
    Σενάριο: Art Marcum, Matt Holloway και Rafe Judkins.
    Παραγωγοί: Charles Roven, Avi Arad, Alex Gartner και Ari Arad.
    Εταιρείες Παραγωγής: Columbia Pictures, Atlas Entertainment, Arad Productions και PlayStation Productions.
    Διανομή: Sony Pictures Releasing.
    Πρεμιέρα: 18 Φεβρουαρίου του 2022.
    Διάρκεια: 115 λεπτά.
    Προϋπολογισμός: 120 εκατομμύρια δολάρια.
    Official website

Trailer:
    superheronews.gr

TV Guru! Το Avatar του/της spiross27
    Likes / Thanks
    διασκεδαστική ταινία για το είδος της κυνήγι κριμένου θησαυρού ! στο τέλος βέβαια μου τα χάλασε κάπως με τις κλασικές υπερβολές στις σκηνές δράσης αλλά βασίζεται σε video game όποτε κάπου ίσως δικαιολογείτε ! θα έβλεπα και δεύτερο αν υπάρξει άλλα μάλλον στο σπίτι και όχι πάλι στο σινεμά, Tom Holland και Mark Wahlberg έδεσαν ωραία μεταξύ τους
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την spiross27; 12 Μαρτίου 2022 στις 10:14
    spiros#27

TV Guru! Το Avatar του/της GeorgeCR7
    Likes / Thanks
    Καλή η ταινία, αρκετά διασκεδαστική, την είδα στο σπίτι μού και όχι στον κινηματογράφο, αν και αυτό ήταν το αρχικό πλάνο αλλά δεν έτυχε, τέλος πάντων, καλύτερα θα έλεγα.
    Είμαι μεγάλος φαν της σειράς παιχνιδιών Uncharted, από τα πρώτα της βήματα στο PS3, πριν πολλά χρόνια.

Ο Τομ Χόλαντ μού αρέσει αρκετά ως ηθοποιός, είναι αρκετά διασκεδαστικός και βγάζει μία φρεσκάδα, ωραία η επιλογή για τον ρόλο τού Ντρέικ, αν και αρκετά μικρός σε σχέση με τον ήρωα στο παιχνίδι! Πολύ μού άρεσε και η Κλόη, πολύ καλή η κοπελίτσα στον ρόλο της, δεν την έχω δει ξανά κάπου νομίζω, από την άλλη ο Μαρκ Γουόλμπεργκ στον ρόλο τού Σάλι δεν μού άρεσε και πολύ αν και είχαν καλή χημεία με τον Χόλαντ. Γενικά, ποτέ δεν τον συμπάθησα αυτόν τον ηθοποιό, δεν ξέρω για ποιον λόγο.

Η ταινία είχε επίσης αρκετές επιρροές, προφανώς, από τις ταινίες της Λάρα Κροφτ και προσωπικά στο τέλος μού θύμισε λιγάκι Πειρατές της Καραϊβικής, λέμε τώρα!

Σίγουρα θα έχουμε και συνέχεια, αναμένουμε λοιπόν...

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
join us