Αποτελέσματα 1 έως 5 από 5

Θέμα: The Flash 8x20 - Negative, Part Two

1.  
    Συνολικά Ψήφησαν
    6 Χρήστες
    7,7
    για να ψηφήσετε
    8x20
    Negative, Part Two

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Δεν Διατίθεται
    Πρώτη Προβολή Τοπική Ώρα
    29/06/2022 - 19:00
    GMT -5
    30/06/2022 - 03:00
    GMT +3
    ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Η αναφορά σε επόμενα επεισόδια.

Tο chatting και το spamming.

Η αναφορά σε υπότιτλους και torrents ή άλλες μορφές παράνομου download.
    ΠΡΟΣΟΧΗ

Το παρόν θέμα μπορεί να περιέχει spoiler.

Να γράφετε με σεβασμό προς τα υπόλοιπα μέλη, ασχέτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε με τις απόψεις τους.

Να κάνετε report οτιδήποτε αντιτίθεται στους κανόνες.
    Αρθρογράφος Το Avatar του/της drapetisgal7
    Likes / Thanks
    Πολύ καλό το φινάλε της σεζόν, αν και το περίμενα πιο δυνατό. Σιγά που θα πέθαινε η Άιρις Λογικά την Fast Track θα επιλέξουν ως το νέο avatar οι Αρνητικές δυνάμεις.
    superheronews.gr

3. Thanks The_Craft thanked for this post
    TV Guru! Το Avatar του/της GeorgeCR7
    Likes / Thanks
    Καλό το φινάλε της σεζόν, το περίμενα βέβαια καλύτερο, θα συμφωνήσω με το παραπάνω σχόλιο, μού άρεσαν οι μάχες της ομάδας του Μπάρι ενάντια στον Γουέλς, φυσικά όλα αυτά τα έχουμε ξανά δει στο παρελθόν στο περίπου, βέβαια μετά από 8 χρόνια, τι να περιμένει κανείς από μία σειρά.
    Δεν κατάλαβα ακριβώς την σκηνή με την Φροστ στο τέλος, αλήθεια τι έγινε εκεί...

Ελπίζω η επόμενη σεζόν να είναι και η τελευταία της σειράς.

Βαθμολογία: 8/10.

5. Likes The_Craft, patrickdrd liked this post
    TV Guru! Το Avatar του/της spiross27
    Likes / Thanks
    Ωραίο το φινάλε με ένα δυνατό επεισόδια! Φυσικά και η Άιρης ζει και είμαι ευχαριστημένος με αυτό, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί υπάρχει τόσο αρνητικό κλίμα με τον χαρακτήρα της εγώ τους βρίσκω τέλειους μαζί σαν ζευγάρι και την θέλω σίγουρα δίπλα στον Μπάρι και να έχουν χάπι εντ στο τέλος της σειράς. Οκ το φινάλε πάλι ο Γουέλς αλλά μου άρεσε η συνεργασία των σπιντστερς για να τον νικήσουν. Το θέμα με την Φρόστ και την Κειτλην με έχει κουράσει ας βρουν στην Κειτλην ένα νέο έρωτα να έχει κ λόγο ύπαρξης στην σειρά κ να είναι κ στο εργαστήριο να βοηθάει την ομάδα και τέλος , είναι η πιο αδικημένη χαρακτήρας σε αυτό το κομμάτι στην σειρά. Καλά Αλέγκρα Τσέστερ και Σεσίλ ούτε καν ασχολούμαι με τις υποθέσεις τους βαριέμαι, θέλω να τελειώσει η σειρά με λιγότερα επεισόδια να τελειώνουμε
    spiros#27

7. Likes The_Craft, patrickdrd liked this post
    Ενεργό Μέλος Το Avatar του/της The_Craft
    Likes / Thanks
    Με την σειρά μου θα γράψω αυτό που ήδη έχει ειπωθεί από τα προηγούμενα σχόλια. Ωραίο επεισόδιο αν και περίμενα να έχει περισσότερη δράση και μάχες. Τώρα για το τι θα δούμε στην τελευταία 9η χρονιά της σειράς δεν ξέρω. Το μόνο σίγουρο είναι ότι σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα να δω κάτι πάλι σχετικά με παιδιά ή με άλλον Wells. Τέλος και καθαρά δική μου υπόθεση με όλα αυτά που άφησαν να εννοηθούν είναι ότι μάλλον φαίνεται να γίνεται η Frost villain σην 9η και η επόμενη μετενσάρκωση του κακού.
    Οι άνθρωποι δεν θέλουν την αλήθεια, θέλουν απλά μια διαρκή επιβεβαίωση πως αυτό που πιστεύουν είναι η αλήθεια.

Είμαστε εγκλωβισμένοι, επιζητώντας την ασφάλεια που μας παρέχει η ανασφάλεια .

9. Likes GeorgeCR7 liked this post

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας