Αποτελέσματα 1 έως 3 από 3

Θέμα: Extraordinary Attorney Woo (South Korea) - Official Discussion Thread

Moderator Το Avatar του/της Hrisa76
    Likes / Thanks

Extraordinary Attorney Woo (South Korea) - Official Discussion Thread

Extraordinary Attorney Woo
    South Korea

Επίσημο thread συζήτησης/trailers/spoilers κτλ
    (απαραίτητα τα spoiler tags)

Δραματική Νοτιοκορεατικη σειρά η οποία διανέμεται από το Netflix από τις 29-06-2022.

Πρωταγωνιστούν οι Park Eun-bin, Kang Tae-oh, Kang Ki-young.

Η πανέξυπνη δικηγόρος Woo Young-woo έρχεται αντιμέτωπη με δυσκολίες στο δικαστήριο
    ως νέα υπάλληλος σε κορυφαία δικηγορική εταιρεία και γυναίκα με αυτισμό.

2. Thanks solonlakis thanked for this post
    TV Guru! Το Avatar του/της solonlakis
    Likes / Thanks
    Έχω κολλήσει με την σειρά παρόλο που κάθε άλλο παρά φίλος των κορεάτικων σειρών είμαι! Το σενάριο δεν είναι και ότι καλύτερο όσον αφορά τις δικαστικές υποθέσεις, κάποιες φορές γίνεται γραφικό και όχι τόσο ρεαλιστικό αλλά εξισορροπείτε από την απίστευτη ερμηνεία της Park Eun-bin. Δεν έχω δει τόσο πλήρη ερμηνεία αυτιστικού ούτε σε ταινία ούτε σε σειρά ποτέ μου, συμπεριλαμβανομένου του The Good Doctor και πολλών άλλων. Η Park Eun-bin έχει πάει την ερμηνεία κυριολεκτικά σε άλλο επίπεδο. Έχει αφήσει πίσω της παρασάγγες τον Freddie Highmore και οποιονδήποτε άλλο ηθοποιό έχει ασχοληθεί ποτέ με σχετικό ρόλο! Παίζει με όλο το σώμα της. Από τις εκφράσεις της όταν ενοχλείται από κάτι, τις χειρονομίες της, τον τρόπο περπατάει και κινείτε...αν υπήρχε όσκαρ για ρόλους προβληματικών ατόμων θα έπρεπε να το πάρει αμέσως! Και το κατόρθωμά της είναι ότι κάνει τον χαρακτήρα αξιαγάπητο παρόλο που είναι ο ορισμός του "βλαμμένου" που λέγαμε μικροί, δεν είναι η ποιο όμορφη ηθοποιός της σειράς και οι ενδυματολόγοι την ντύνουνε σαν την Μαρία την Άσχημη! Αξίζει να την δείτε μόνο και μόνο για την Park Eun-bin.

TV Guru! Το Avatar του/της solonlakis
    Likes / Thanks
    Την τελείωσα. Είναι υπέροχη σειρά παρά τις αδυναμίες της. Με χαρά έμαθα ότι ανανεώθηκε αλλά το 2024 είναι πολύ μακριά ρε κοιμισμένο Νέτφλιξ. Η σειρά έχει κάνει θραύση στην Ν. Κορέα, έχει βαθμολογία 9 στο IMDB και από ότι φαίνεται πήγε πολύ καλά και στο Netflix. Πραγματικά είναι πολύ κρίμα να περιμένουμε 2 χρόνια για την δεύτερη σεζόν.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
  • Ο BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Ο Κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
join us